barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ile jeszcze tej 16?! Jprdl ps. 4 na 5 meczów pod rząd gramy o 16
0
Telefon jest do nich, niestety nie mogę go ci teraz podać.
5
Ha! bo PełO i inne nowoczesne znają przyszłosć i wiedza ze TK runie
0
w spamie nie masz? ja bym jeszcze poczekał troche, wiesz to przecież EA.
3
Ja to bym chciał Tuska, Komorowskiego i Kopacz przed Trybunałem... była nawet o tym mowa przez PiS lecz wszystko szybko ucichło, ciekawe
0
Jeszcze jak net wolny to rip ;)
0
Jeszcze jutro jest Niedziela, niektórzy mogą świętować
0
Supcio Liverpool pokonał Leicester :)
0
Nowy laptop i etui na telefon :)
1
Haha widzę że już wszystkie serwery padają jak w tamtym roku. Ciekawe kiedyś PSN i Xbox padnie
0
iPad działa, więc na 99% tak, oczywiście jak ma wi-fi.
6
Dobra miałem to robić jutro ale...
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla was w życiu prywatnym jak i dla nas kibiców Barcy ;) Zdrowia, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń :D
4
Najlepszy.
0
ja kupiłem taki: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/router-d-link-dwr-830?gclid=CJ_ulaTu8skCFSoUwwodoJEDew
Dobrze sie sprawuje, tylko zeby wi-fi dzialalo trzeba za kazdym razem wbijac na ich strone konfiguracyjną i wpisywać kod PIN. Niestety nie da sie wyłaczyc tej opcji choc jest taka mozliwosc na tej stronie.
0
ja mam taki router z karta sim 3G z orange. włączam, router tworzy sieć wi-fi, wpisuje hasło i można korzystać z neta na tablecie, smartfonie czy laptopie. Potwierdzone.
0
Będzie problem, procesor może dalby rade na niskich/ srednichale ta karta to wydajność integry intel( no może minimalnie wyższa). Pobierz demo przed kupnem, wypróbuj różne ustawienia graficzne
A system to bierz 8, do lipca jest czas na aktualizacje do 10.
0
A ja bym uznał za dobry pomysł, Chelsea coś straciła na tym wypożyczaniu? Bo chyba nic :)
0
wiem, wiem po prostu "odmieniłem" MATS
1
O, dobry pomysł, można by było znaleźć dla MATSa taki klub jak Atletico dla Courtois. Pare sezonow by pograł, potem powrot do Barcy i gra w pierwszej 11.
50
Muszę przyznać, że myslalem ze to Ter Stegen bedzie bronił w KMŚ no bo przeciez to puchar a nie liga.
0
Przydałaby się jakaś "konkurencja" dla Nike u nas, może Adidas choć wątpię
0
Ja grałem ale od kilku miesiecy nie mam ochoty :( Nie grałem w żadnych ligach, grałem dla funu ale w pewnym momencie moja gra była na wysokim poziomie.
0
Komentarz usunięty
0
Niech sobie tam gra a jak Guaridola odejdzie to pewnie pójdzie za nim, nie ma co plakac
1
2014, 2010
6
Ile jeszcze tej 16-00? W sobotę to nie ma innej godziny dla Barcy?? Ku...A
7
Tradycyjnie.
0
Myślalem ze to poukładany gość ale po tym.. jak sie ceni to powinien zakonczyc dyskusje a nie prowadzic do gownoburzy
0
Jutro w madryckich gazetach: "Powrót Króla"
0
Z dwoma czerwonymi kartkami będzie niestety goleada realu,