2

Ile jeszcze tej 16?! Jprdl ps. 4 na 5 meczów pod rząd gramy o 16

0

Telefon jest do nich, niestety nie mogę go ci teraz podać.

5

Ha! bo PełO i inne nowoczesne znają przyszłosć i wiedza ze TK runie

0

w spamie nie masz? ja bym jeszcze poczekał troche, wiesz to przecież EA.

3

Ja to bym chciał Tuska, Komorowskiego i Kopacz przed Trybunałem... była nawet o tym mowa przez PiS lecz wszystko szybko ucichło, ciekawe

0

Jeszcze jak net wolny to rip ;)

0

Jeszcze jutro jest Niedziela, niektórzy mogą świętować

0

Supcio Liverpool pokonał Leicester :)

0

Nowy laptop i etui na telefon :)

1

Haha widzę że już wszystkie serwery padają jak w tamtym roku. Ciekawe kiedyś PSN i Xbox padnie

0

iPad działa, więc na 99% tak, oczywiście jak ma wi-fi.

6

Dobra miałem to robić jutro ale...
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla was w życiu prywatnym jak i dla nas kibiców Barcy ;) Zdrowia, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń :D

4

Najlepszy.

0

ja kupiłem taki: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/router-d-link-dwr-830?gclid=CJ_ulaTu8skCFSoUwwodoJEDew
Dobrze sie sprawuje, tylko zeby wi-fi dzialalo trzeba za kazdym razem wbijac na ich strone konfiguracyjną i wpisywać kod PIN. Niestety nie da sie wyłaczyc tej opcji choc jest taka mozliwosc na tej stronie.

0

ja mam taki router z karta sim 3G z orange. włączam, router tworzy sieć wi-fi, wpisuje hasło i można korzystać z neta na tablecie, smartfonie czy laptopie. Potwierdzone.

0

Będzie problem, procesor może dalby rade na niskich/ srednichale ta karta to wydajność integry intel( no może minimalnie wyższa). Pobierz demo przed kupnem, wypróbuj różne ustawienia graficzne



A system to bierz 8, do lipca jest czas na aktualizacje do 10.

0

A ja bym uznał za dobry pomysł, Chelsea coś straciła na tym wypożyczaniu? Bo chyba nic :)

0

wiem, wiem po prostu "odmieniłem" MATS

1

O, dobry pomysł, można by było znaleźć dla MATSa taki klub jak Atletico dla Courtois. Pare sezonow by pograł, potem powrot do Barcy i gra w pierwszej 11.

50

Muszę przyznać, że myslalem ze to Ter Stegen bedzie bronił w KMŚ no bo przeciez to puchar a nie liga.

0

Przydałaby się jakaś "konkurencja" dla Nike u nas, może Adidas choć wątpię

0

Ja grałem ale od kilku miesiecy nie mam ochoty :( Nie grałem w żadnych ligach, grałem dla funu ale w pewnym momencie moja gra była na wysokim poziomie.

0

Komentarz usunięty

0

Niech sobie tam gra a jak Guaridola odejdzie to pewnie pójdzie za nim, nie ma co plakac

1

2014, 2010

6

Ile jeszcze tej 16-00? W sobotę to nie ma innej godziny dla Barcy?? Ku...A

7

Tradycyjnie.

0

Myślalem ze to poukładany gość ale po tym.. jak sie ceni to powinien zakonczyc dyskusje a nie prowadzic do gownoburzy

0

Jutro w madryckich gazetach: "Powrót Króla"

0

Z dwoma czerwonymi kartkami będzie niestety goleada realu,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?