5

3-0 dla Cadiz w dwumeczu :)

0

11-30.

5

Ten cały schulz to chory człowiek, pierw mowil ze sila bedzie wciskal imigrantow, teraz mowi o jakims zamachu stanu. Ciekawe czy przeprosi za te slowa a na to sie nie zapowiada. A PO tymi swoimi szopkami niech sie schowa, nawet glupiej kartoniady nie potrafia ułożyć w sejmie
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/145019110411258773957.jpg :D

0

II liga Bangladeszu nie ma sobie równych ;)

0

Nie, grzałby ławe tylko, niech gra w Leicester dalej

0

Nie zabieram zasług, fajnie jak słabsza drużyna leje chelsea :D ale przyszłość może być nie za fajna, ciekawe ile pociagna jeszcze z ta forma

1

klauzule by sie przydały w takiej fifie

3

Vardy to kolejna gwiazda jednego sezonu jak Kane, Mahrez to Mahrez a Leicester i tak skonczy za top 4. pozdro.

0

i co? nakupujemy zawodnikow, beda bez zgrania. To nie fifa. Idealny przykład: Liverpool czy Tottenham po sprzedaży swojej najwiekszej gwiazdy - kupili teoretycznie dużo ciekawych grajków a i tak z tego nic nie wyszło. To samo byłoby w takiej sytuacji.

3

Miałem dać to wczoraj po meczu realu ale bana dostałem ;)
http://zapodaj.net/834ffe5e90852.png.html

4

4

Komentarz usunięty

0

spytaj sie hala dzieci ;)

0

Wiedziałem ze ich ta pewność zgubi, pisali ze dzisiaj beda liderami :)

1

:D

5

a w 17 minucie karny dla realu po nurze delfinka :)

0

Villarreall dawać1!!!

1

Atleti to se tam majstra może zdobyć, byle nie real

0

własnie, arsenal nawet jak jest drugi to jest czwarty bo 2 to wynik pierwisatka z 4 :D

0

obstawiam remis 1-1 :)

0

No i fajnie.

0

Żeby się nie okazało że tym remisem... Powiększymy przewagę nad Atleti i realem, ale raczej wątpię w to

2

Athletic co nie miało być

1

Karty graficznej nie podałeś. A reszta specyfikacji spokojnie powinna pociągnąć fife

0

Wygładzanie?? Jak masz opcje do ustawienia grafiki, rozdzielczośći to tam jest taka opcja 2x coś tam i 4x coś tam. To jest właśnie wygładzanie krawędzi, może to jest problemem. W takiej sytuacji jaka opisujesz chyba masz je wyłączone

0

Widać ze wiedza jaki błąd popełnili i biorą odpowiedzialność na siebie m.in Enrique czy Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?