barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
3-0 dla Cadiz w dwumeczu :)
0
11-30.
5
Ten cały schulz to chory człowiek, pierw mowil ze sila bedzie wciskal imigrantow, teraz mowi o jakims zamachu stanu. Ciekawe czy przeprosi za te slowa a na to sie nie zapowiada. A PO tymi swoimi szopkami niech sie schowa, nawet glupiej kartoniady nie potrafia ułożyć w sejmie
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/145019110411258773957.jpg :D
0
http://estaticos.marca.com/imagenes/2015/10/10/en/football/real_madrid/1444495671_extras_noticia_foton_7_0.jpg
5
http://wpolityce.pl/media/275085-zobacz-jak-manipuluja-klatka-po-klatce-zdanie-po-zdaniu-rozkladamy-material-lewickiej-z-wiadomosci-tvp-ktos-bedzie-jej-dziela-bronil
polecam
0
II liga Bangladeszu nie ma sobie równych ;)
0
Nie, grzałby ławe tylko, niech gra w Leicester dalej
0
Nie zabieram zasług, fajnie jak słabsza drużyna leje chelsea :D ale przyszłość może być nie za fajna, ciekawe ile pociagna jeszcze z ta forma
1
klauzule by sie przydały w takiej fifie
3
Vardy to kolejna gwiazda jednego sezonu jak Kane, Mahrez to Mahrez a Leicester i tak skonczy za top 4. pozdro.
0
i co? nakupujemy zawodnikow, beda bez zgrania. To nie fifa. Idealny przykład: Liverpool czy Tottenham po sprzedaży swojej najwiekszej gwiazdy - kupili teoretycznie dużo ciekawych grajków a i tak z tego nic nie wyszło. To samo byłoby w takiej sytuacji.
3
Miałem dać to wczoraj po meczu realu ale bana dostałem ;)
http://zapodaj.net/834ffe5e90852.png.html
4
4
Komentarz usunięty
0
spytaj sie hala dzieci ;)
0
Wiedziałem ze ich ta pewność zgubi, pisali ze dzisiaj beda liderami :)
1
3
https://img.washingtonpost.com/wp-apps/imrs.php?src=https://img.washingtonpost.com/rf/image_908w/2010-2019/Wires/Images/2015-11-25/Reuters/2015-11-25T215942Z_01_MOS56_RTRIDSP_3_SOCCER-CHAMPIONS-SHA-MAD.jpg&w=1484
5
a w 17 minucie karny dla realu po nurze delfinka :)
1
https://www.google.pl/search?q=piputkin&client=opera&hs=Haa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwhqHL3dnJAhWBPxoKHQdQDSAQ_AUIBygB&biw=1366&bih=630#imgrc=-5OWBjLoxwOZfM%3A
0
Villarreall dawać1!!!
1
Atleti to se tam majstra może zdobyć, byle nie real
0
własnie, arsenal nawet jak jest drugi to jest czwarty bo 2 to wynik pierwisatka z 4 :D
0
obstawiam remis 1-1 :)
0
No i fajnie.
0
Żeby się nie okazało że tym remisem... Powiększymy przewagę nad Atleti i realem, ale raczej wątpię w to
2
Athletic co nie miało być
1
Karty graficznej nie podałeś. A reszta specyfikacji spokojnie powinna pociągnąć fife
0
Wygładzanie?? Jak masz opcje do ustawienia grafiki, rozdzielczośći to tam jest taka opcja 2x coś tam i 4x coś tam. To jest właśnie wygładzanie krawędzi, może to jest problemem. W takiej sytuacji jaka opisujesz chyba masz je wyłączone
0
Widać ze wiedza jaki błąd popełnili i biorą odpowiedzialność na siebie m.in Enrique czy Busi.