0

na zalanym stadionie? ;)

1

0

No może być, to tylko Granada ale i tak fajne spotkanie

3

Jeszcze Rafinha jest, temat pomocnika powinien być zamkniety na pare lat

1

3 punkty, hat trick Leo, może być ;)
VeB!!!

0

Może dlatego żeby mieć siły na koniec sezonu, nie tak jak real w poprzednim sezonie, Carlo zajechał real grali na 100% z ogorkami i potem wszystko sie posypało.

0

Piękny widok wow :D

0

Macie Neya, jeszcze Luis

1

10 czy 3 bramki dają taka sama liczbe punktów a to jest najwazniejsze

0

Na powtórce widziałem ze ulozyl noge tak aby podac do Leo, przeciez chyba nie chciał w ten sposob bramki zdobyc :v

0

bardzo dobrze pressing dzisiaj

17

maja rozmach sku.... :D

0

Hat-trick Messiego! Wreszcie :D

10

kolejny karny nie odgwizdany
#uefalona

1

Stadion Celty jest zalany wodą dosłownie, szatnie itd

0

Mówili komentatorzy o tym ;)

6

Aż sie zdziwiłem ze połowa sie skonczyła, tak się wciagłem w mecz

0

Dlaczego? Przeszkadza Ci coś to mnie zignoruj w ustawieniach i po problemie ;)

3

zaras zatrzne kariefre we fifce i go spszedam, nie bujcie sie

0

No i jak tu banana na ryju nie mieć, pięknie ;D

0

Oby ten Arda to był znakomity transfer :D

0

0

LUDZIE nie kupujcie gier na allegro!!! Jedynie od sprawdzonego sprzedawcy i to na prawdę, bo ja kupiłem telefon raz na allegro, szedł do mnie 1,5 miesiaca a w czasie kiedy go dostalem zaczela sie lawina negatywnych komentarzy odnosnie firmy ktora ma ponoc ceryfikat "rzetelna firma" z siedziba w Londynie

6

real przy nich to nic

1

Dobry wynik, o to chodziło przed rewanżem. Szkoda że taki obfity w faule, awantury. Ale nie ważne, VeB!!!

0

fala hejtu za 3,2,1..

0

ten srespaniol to zachowuje sie jak jakies dresy spod bloku

0

Diop wylatuje o mecz za późno

0

fajnie ten Turan gra, taki ŚPO :D

1

Perez posmarował :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?