barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na zalanym stadionie? ;)
1
0
No może być, to tylko Granada ale i tak fajne spotkanie
3
Jeszcze Rafinha jest, temat pomocnika powinien być zamkniety na pare lat
1
3 punkty, hat trick Leo, może być ;)
VeB!!!
0
Może dlatego żeby mieć siły na koniec sezonu, nie tak jak real w poprzednim sezonie, Carlo zajechał real grali na 100% z ogorkami i potem wszystko sie posypało.
0
Piękny widok wow :D
0
Macie Neya, jeszcze Luis
1
10 czy 3 bramki dają taka sama liczbe punktów a to jest najwazniejsze
0
Na powtórce widziałem ze ulozyl noge tak aby podac do Leo, przeciez chyba nie chciał w ten sposob bramki zdobyc :v
0
bardzo dobrze pressing dzisiaj
17
maja rozmach sku.... :D
0
Hat-trick Messiego! Wreszcie :D
10
kolejny karny nie odgwizdany
#uefalona
1
Stadion Celty jest zalany wodą dosłownie, szatnie itd
0
Mówili komentatorzy o tym ;)
6
Aż sie zdziwiłem ze połowa sie skonczyła, tak się wciagłem w mecz
0
Dlaczego? Przeszkadza Ci coś to mnie zignoruj w ustawieniach i po problemie ;)
3
zaras zatrzne kariefre we fifce i go spszedam, nie bujcie sie
0
No i jak tu banana na ryju nie mieć, pięknie ;D
0
Oby ten Arda to był znakomity transfer :D
0
0
LUDZIE nie kupujcie gier na allegro!!! Jedynie od sprawdzonego sprzedawcy i to na prawdę, bo ja kupiłem telefon raz na allegro, szedł do mnie 1,5 miesiaca a w czasie kiedy go dostalem zaczela sie lawina negatywnych komentarzy odnosnie firmy ktora ma ponoc ceryfikat "rzetelna firma" z siedziba w Londynie
6
real przy nich to nic
1
Dobry wynik, o to chodziło przed rewanżem. Szkoda że taki obfity w faule, awantury. Ale nie ważne, VeB!!!
0
fala hejtu za 3,2,1..
0
ten srespaniol to zachowuje sie jak jakies dresy spod bloku
0
Diop wylatuje o mecz za późno
0
fajnie ten Turan gra, taki ŚPO :D
1
Perez posmarował :v