barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Money, money + Azja robi swoje...
1
Niech real robi transfery, dobrze im więcej gwiazdeczek tym lepiej, hazardy, pogby.
1
James
5
Jak wygramy wszystko to będzie cud
0
Ja tak samo ;p.
0
No właśnie z OBECNA a forma może się jeszcze zmienić na lepsze, tak jak w poprzednim sezonie
0
Awansik jest, czekamy na Atleti tera
Veb!!
0
Aż żal czytać te komentarze tutaj
0
Ha pamiętam jak tam Gran Derbi ostatnie oglądałem, pięknie śmigalo no ale parę osób znało ta stronę
0
Przynajmniej Barca dzisiaj mnie nie zawiodła :)
0
No i Pique na i fajnie można kończyć
0
Suarez jejejjeje
0
Ups nie tutaj :(
0
A te 7 miejsce nie jest przypadkowo ostatnim które daje miejsce na turnieju do IO? w 2012 r tak było. A ok Polacy już mają zapewniony turniej do IO więc ten mecz to praktycznie o nic
0
No o czym pisze, ma się zajechac w lutym gdzie teraz gramy co 3 dni? To jest człowiek
0
All out, Luis Enrique out
2
Niech gra wszystkie mecze na 100% a w maju będzie czlapal, spoko
0
Hahahahahahahaha xd
1
Zobaczymy, szlag mnie trafia jak widzę takie komentarze
0
Warto.
0
Może nie e4 ale z-tki mają najlepsze baterie na rynku, wiem bo sam użytkuje a wczesniej juz mialem styczność z samsungiem
0
Bateria 4000 mAh nie dziwie się :)
0
Jeśli chodzi o dobrą baterię to tylko Xperia... a ta E4g to ciekawa alternatywa.
1
Mecz Polaków a po meczu na II połowę meczu Barcy :) na II, ba na 30 minute się wyrobię :p
1
Wreszcie koniec czasów gdzie wszystkie Biedronki Lidle itp nie będą płacić podatków, z takich biedronek to kupa kasy jest, no ale jak komor dawał order zasług za biedronke jakiemuś portugalczykowi to na co można było liczyć a jeśli ceny podskocza o 2-3 grosze na produkcie to będzie jakiś problem?
3
I teraz okazuje się jak ważne było zwycięstwo z Malaga, piękny dzień dzisiaj, brawa dla obu ekip z Sewilli! :)
1
0
No można tak napisać :)
0
No cóż, skoki dzisiaj na plus, mecz Barcy na plus no i tylko ręczna na minus, może nie można mieć wszystkiego :(
0
widział ktoś celebrację Kloppa po bramce The Reds na 5-4? mega :D i te okulary :)