0

Money, money + Azja robi swoje...

1

Niech real robi transfery, dobrze im więcej gwiazdeczek tym lepiej, hazardy, pogby.

1

James

5

Jak wygramy wszystko to będzie cud

0

Ja tak samo ;p.

0

No właśnie z OBECNA a forma może się jeszcze zmienić na lepsze, tak jak w poprzednim sezonie

0

Awansik jest, czekamy na Atleti tera
Veb!!

0

Aż żal czytać te komentarze tutaj

0

Ha pamiętam jak tam Gran Derbi ostatnie oglądałem, pięknie śmigalo no ale parę osób znało ta stronę

0

Przynajmniej Barca dzisiaj mnie nie zawiodła :)

0

No i Pique na i fajnie można kończyć

0

Suarez jejejjeje

0

Ups nie tutaj :(

0

A te 7 miejsce nie jest przypadkowo ostatnim które daje miejsce na turnieju do IO? w 2012 r tak było. A ok Polacy już mają zapewniony turniej do IO więc ten mecz to praktycznie o nic

0

No o czym pisze, ma się zajechac w lutym gdzie teraz gramy co 3 dni? To jest człowiek

0

All out, Luis Enrique out

2

Niech gra wszystkie mecze na 100% a w maju będzie czlapal, spoko

0

Hahahahahahahaha xd

1

Zobaczymy, szlag mnie trafia jak widzę takie komentarze

0

Warto.

0

Może nie e4 ale z-tki mają najlepsze baterie na rynku, wiem bo sam użytkuje a wczesniej juz mialem styczność z samsungiem

0

Bateria 4000 mAh nie dziwie się :)

0

Jeśli chodzi o dobrą baterię to tylko Xperia... a ta E4g to ciekawa alternatywa.

1

Mecz Polaków a po meczu na II połowę meczu Barcy :) na II, ba na 30 minute się wyrobię :p

1

Wreszcie koniec czasów gdzie wszystkie Biedronki Lidle itp nie będą płacić podatków, z takich biedronek to kupa kasy jest, no ale jak komor dawał order zasług za biedronke jakiemuś portugalczykowi to na co można było liczyć a jeśli ceny podskocza o 2-3 grosze na produkcie to będzie jakiś problem?

3

I teraz okazuje się jak ważne było zwycięstwo z Malaga, piękny dzień dzisiaj, brawa dla obu ekip z Sewilli! :)

1

:)

0

No można tak napisać :)

0

No cóż, skoki dzisiaj na plus, mecz Barcy na plus no i tylko ręczna na minus, może nie można mieć wszystkiego :(

0

widział ktoś celebrację Kloppa po bramce The Reds na 5-4? mega :D i te okulary :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?