barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wchodzę na pocztę Onetu a tam jak często na górze strony pisze na czerwonym tle: "Lewandowski piekielnie mocny, piękna bramka."
Dla mnie to już jest przesada, strzela bramkę jak bramkę przeciwko Augsburgowi. Poza tym miał dużo miejsca a i napastnik tej klasy powinien wykorzystać taka sytuację, nie widzę w tym wszystkim nic specjalnego ale może onet widzi
Oczywiście chodz mi i o to że często pisze coś pilnego a nie ze ciągle o Lewym :)
0
Liverpool wreszcie jakiś fajny wynik :) Może to Aston Villa ale zawsze coś
0
Wystarczy 1-0, teraz w lidze liczą się tylko 3 punkty
Veb!!!
0
gool Juve
0
Nie, nie i jeszcze raz nie. Jak widać to komputer z 2011 roku a mamy już 2016
0
Ekstraklasa przy tej lidze to klasa światowa :v
1
11 Adidasa rzeczywiście lepsza :)
0
Dobra skończy się 5-1, znowu będą zachwyty itp. Miłej soboty
0
Jest i najnowszy odcinek o najlepszej lidze świata ;)
0
Dobra, już nic :)
0
beka z komentarzy xd
0
No i stała się formalnosc, Barca w wielkim finale, fajne że zdobyli ten remis bo rekord teraz należy do Barcy Lucho
VeB!
0
Oby wygrał Trump bo jak Clinton wygra to będzie po Ameryce, Putin już będzie wiedział co robić
0
Ahaaaaaaaaaaaaaa nie doczytałem "nie", dzięki za poprawę
0
A może nie wiece że Angole trzymają się tradycji i grają już tak pewnie od ponad 100 lat
0
Już nie wazneeeeeeeeeeeeee
3
Mogę się mylić ale to chyba przez to że Levante grało w niebieskich spodenkach.
0
Ma ktoś z was Playstation Vita? :) jakie gry polecacie?
0
Komentarz usunięty
2
Takimi meczami zdobywa się 3 miejsce :D
8
Jesteśmy w takiej sytuacji, że wystarczy grać swoje i nikt nam nie podskoczy :)
1
Modric przepieknie.... niestety
1
0
Najlepszy trener mówili
0
czo ten Machcelo
0
brawo real...
0
coś nie wyszło :)
1
Ja tam zawsze oglądam do końca, piona! :)
0
Hahahaha, no co ty nie powiesz, zaraz musisz atakować. Napisałem prawdę, trafił? Trafił. Też bez odbioru.
0
Ale kiedy był mecz z Espanyolem. Na początku stycznia, w CdR rozwaliliśmy ich. Mamy dobrą przewagę nad rywalami. Mecze takie jak te się zdarzaja nie od dzis wiadomo ze jestesmy bez formy w styczniu-lutym. Bez odbioru, nie tracę czasu na pier**enie o szopenie