9

Wchodzę na pocztę Onetu a tam jak często na górze strony pisze na czerwonym tle: "Lewandowski piekielnie mocny, piękna bramka."

Dla mnie to już jest przesada, strzela bramkę jak bramkę przeciwko Augsburgowi. Poza tym miał dużo miejsca a i napastnik tej klasy powinien wykorzystać taka sytuację, nie widzę w tym wszystkim nic specjalnego ale może onet widzi

Oczywiście chodz mi i o to że często pisze coś pilnego a nie ze ciągle o Lewym :)

0

Liverpool wreszcie jakiś fajny wynik :) Może to Aston Villa ale zawsze coś

0

Wystarczy 1-0, teraz w lidze liczą się tylko 3 punkty
Veb!!!

0

gool Juve

0

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jak widać to komputer z 2011 roku a mamy już 2016

0

Ekstraklasa przy tej lidze to klasa światowa :v

1

11 Adidasa rzeczywiście lepsza :)

0

Dobra skończy się 5-1, znowu będą zachwyty itp. Miłej soboty

0


Jest i najnowszy odcinek o najlepszej lidze świata ;)

0

Dobra, już nic :)

0

beka z komentarzy xd

0

No i stała się formalnosc, Barca w wielkim finale, fajne że zdobyli ten remis bo rekord teraz należy do Barcy Lucho
VeB!

0

Oby wygrał Trump bo jak Clinton wygra to będzie po Ameryce, Putin już będzie wiedział co robić

0

Ahaaaaaaaaaaaaaa nie doczytałem "nie", dzięki za poprawę

0

A może nie wiece że Angole trzymają się tradycji i grają już tak pewnie od ponad 100 lat

0

Już nie wazneeeeeeeeeeeeee

3

Mogę się mylić ale to chyba przez to że Levante grało w niebieskich spodenkach.

0

Ma ktoś z was Playstation Vita? :) jakie gry polecacie?

0

Komentarz usunięty

2

Takimi meczami zdobywa się 3 miejsce :D

8

Jesteśmy w takiej sytuacji, że wystarczy grać swoje i nikt nam nie podskoczy :)

1

Modric przepieknie.... niestety

1

0

Najlepszy trener mówili

0

czo ten Machcelo

0

brawo real...

0

coś nie wyszło :)

1

Ja tam zawsze oglądam do końca, piona! :)

0

Hahahaha, no co ty nie powiesz, zaraz musisz atakować. Napisałem prawdę, trafił? Trafił. Też bez odbioru.

0

Ale kiedy był mecz z Espanyolem. Na początku stycznia, w CdR rozwaliliśmy ich. Mamy dobrą przewagę nad rywalami. Mecze takie jak te się zdarzaja nie od dzis wiadomo ze jestesmy bez formy w styczniu-lutym. Bez odbioru, nie tracę czasu na pier**enie o szopenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?