21

Komentarz usunięty

0

A nie którzy jeszcze coś tam piszą o Alexisie, Luis znakomicie go zastąpił :)

0

Chrome? Dobry na początek po roku u mnie zajmował 0,5 gb i ciągle się wieszal, też przeszedłem na Operę ale na tą zwykła. Na tej zwykłej wystarczy na jakiejś stronie nacisnąć plusa obok paska adresu i wtedy dodaj do ekranu głównego :)

0

Jak xperia z3 jest w tej cenie to ciężko o lepszy telefon, znakomita bateria, 3 gb ram, mi po ponad roku użytkowania jeszcze się nie wiesza + aktualizacja do andka 6.0. Aparat bardzo dobry :)

0

Zandberga mi zgadlo :)

5

Pamiętam jak za Martino Barca w jednym meczu miała mniejsze posiadanie piłki i zaczęła się nagonka na Tatę, a potem wszystko zaczęło się sypać

11

Cel osiągnięty, teraz można już pierdzielic lige ;)

0

Ja cały tydzień myślałem że mecz z Arsenalem jest w środę a tu wczoraj patrzę i niespodzianka :(

8

Barca dzięki zwycięstwu z Las Palmas zagwarantowala sobie utrzymanie w lidze :)
Z fb Oglądam La Liga

0

Potrafi rozbić a co to daje? Sezon bez trofeów a tego nie chcemy poza tym espanyol jako przykład to żart chyba

0

Messi się skończył a Ronaldo powraca




Ironia, miski żeby nie było

0

Hahah wstyd to chyba za was "kibice", są 3 pkt i to najważniejsze. Dobrze wiadomo że myślami byli z Arsenalem, w poprzednim sezonie przed City straciliśmy pkt z Malaga, teraz zwycięstwo. Jedziemy dalej i nie rozumiem ludzi którzy myśleli że ich rozwalimy manita

0

Akurat stream wywalil jprdl

0

Będzie ciężko, po 3 pkt VeB!



Myślę że Lucho zarotuje MSN w 2 połowie

0

Trasa z Lizbony do Moskwy wg Google Maps
http://zapodaj.net/c22d08ab312dd.png.html

0

Tanio?

0

Przynajmniej mecze będą o normalnej godzinie z fajnymi drużynami (oby!) no i zawodnicy lepiej będą przygotowani do sezonu

2

Tak, chodziło mi o ten klub a z tym szacunkiem to masz rację :)

0

haha United przegrało z jakims Mitiilandiem haah

0

Xperia Z3 w dobrej cenie znajdziesz, najlepsza bateria i szybki bo android zbytnio nie zasyfiony

2

karta teraz chodzi po około 700 tyś na konsolach a 900 tyś na PC, myśle ze jakbyś poczekał to karta może by doszła do miliona, wtedy jakbyś sprzedał za milion to zarobiłbyś 950 tyś (prowizja EA)
PS w grze karta ma ovr 92 :D

5

ja bym czekał na twoim miejscu gdzieś tydzień lub wiecej jak karty juz nie bedzie w paczkach, wiadomo im mniej kart na rynku tym większa cena jedynie ze coisny juz chcesz miec

0

240p to co sie dziwisz

0

Wtedy o ile sie nie myle to byłaby kolejna trylogia i to z realem :P

0

Szczęsny też nie za bardzo

0

Jese koniec

0

Salah to była piłka meczowa

0

Jak tak wszyscy chcą pomocnika to tylko Veratti ale mamy Rafe na pomoc, Sergi jest nieobliczalny a w zasiegu Denis i Alen. Laporte za duzo za niego chca

0

tak mówiac to jego 2 dobry mecz z rzedu ciekawe ile ta passa potrwa :v

1

Dzeko kurd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?