barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Komentarz usunięty
0
A nie którzy jeszcze coś tam piszą o Alexisie, Luis znakomicie go zastąpił :)
0
Chrome? Dobry na początek po roku u mnie zajmował 0,5 gb i ciągle się wieszal, też przeszedłem na Operę ale na tą zwykła. Na tej zwykłej wystarczy na jakiejś stronie nacisnąć plusa obok paska adresu i wtedy dodaj do ekranu głównego :)
0
Jak xperia z3 jest w tej cenie to ciężko o lepszy telefon, znakomita bateria, 3 gb ram, mi po ponad roku użytkowania jeszcze się nie wiesza + aktualizacja do andka 6.0. Aparat bardzo dobry :)
0
Zandberga mi zgadlo :)
5
Pamiętam jak za Martino Barca w jednym meczu miała mniejsze posiadanie piłki i zaczęła się nagonka na Tatę, a potem wszystko zaczęło się sypać
11
Cel osiągnięty, teraz można już pierdzielic lige ;)
0
Ja cały tydzień myślałem że mecz z Arsenalem jest w środę a tu wczoraj patrzę i niespodzianka :(
8
Barca dzięki zwycięstwu z Las Palmas zagwarantowala sobie utrzymanie w lidze :)
Z fb Oglądam La Liga
0
Potrafi rozbić a co to daje? Sezon bez trofeów a tego nie chcemy poza tym espanyol jako przykład to żart chyba
0
Messi się skończył a Ronaldo powraca
Ironia, miski żeby nie było
0
Hahah wstyd to chyba za was "kibice", są 3 pkt i to najważniejsze. Dobrze wiadomo że myślami byli z Arsenalem, w poprzednim sezonie przed City straciliśmy pkt z Malaga, teraz zwycięstwo. Jedziemy dalej i nie rozumiem ludzi którzy myśleli że ich rozwalimy manita
0
Akurat stream wywalil jprdl
0
Będzie ciężko, po 3 pkt VeB!
Myślę że Lucho zarotuje MSN w 2 połowie
0
Trasa z Lizbony do Moskwy wg Google Maps
http://zapodaj.net/c22d08ab312dd.png.html
0
Tanio?
0
Przynajmniej mecze będą o normalnej godzinie z fajnymi drużynami (oby!) no i zawodnicy lepiej będą przygotowani do sezonu
2
Tak, chodziło mi o ten klub a z tym szacunkiem to masz rację :)
0
haha United przegrało z jakims Mitiilandiem haah
0
Xperia Z3 w dobrej cenie znajdziesz, najlepsza bateria i szybki bo android zbytnio nie zasyfiony
2
karta teraz chodzi po około 700 tyś na konsolach a 900 tyś na PC, myśle ze jakbyś poczekał to karta może by doszła do miliona, wtedy jakbyś sprzedał za milion to zarobiłbyś 950 tyś (prowizja EA)
PS w grze karta ma ovr 92 :D
5
ja bym czekał na twoim miejscu gdzieś tydzień lub wiecej jak karty juz nie bedzie w paczkach, wiadomo im mniej kart na rynku tym większa cena jedynie ze coisny juz chcesz miec
0
240p to co sie dziwisz
0
Wtedy o ile sie nie myle to byłaby kolejna trylogia i to z realem :P
0
Szczęsny też nie za bardzo
0
Jese koniec
0
Salah to była piłka meczowa
0
Jak tak wszyscy chcą pomocnika to tylko Veratti ale mamy Rafe na pomoc, Sergi jest nieobliczalny a w zasiegu Denis i Alen. Laporte za duzo za niego chca
0
tak mówiac to jego 2 dobry mecz z rzedu ciekawe ile ta passa potrwa :v
1
Dzeko kurd