0

hahah, to co powiesz na program PO 500zł na KAŻDE dziecko, 50 miliardów złotych co rok, a jeszcze nie dawno krytykowali ten program. TO ciekawe skąd oni wezmą tyle pieniędzy, chyba VAT podnosząc znowu. Tonący brzytwy się chwyta.

0

A ja tam chwale, nie widzę żadnego spadku wydajność, program działa tylko po uruchomieniu chwile czyta z dysku a potem około 20 MB ramu bierze, poza tym nie złapałem przez Avasta żadnego poważnego wirusa na 2 komputerach. Oczywiście nie jestem fanboyem Avastu ale nie rozumiem tej nagonki. :)

2

Polecam Avasta, może kiedyś miał gorszą opinię ale wersja 2016 naprawdę jest bardzo fajna. Użytkuję Avasta już ponad 2 lata i nie złapałem żadnego poważnego wirusa :)

0

Wysokie piłki ale przełączanie zawodników nie jest dla mnie specjalnie trudne. Jak bym dał na ręczne to dużo gra by się nie utrudniła

0

no, zapadnie w pamiec i jak tu isc spac

1

Niejaki KaliBVB wrócił z banicji i znowu zaczyna pieknie trollowac na rm.pl , polecam xd

0

yy y bajern z lewangolskim na czele :v

0

Witamy w finale, teraz tylko Sevilla czy Celta. Wielka Barca!
VeB!!!

2

Ciekawe co napisza na "Jeb**m i leze jak Valdes". Pewnie "Barcelonka tez dostała 7up'a."

0

7up dzisiaj wypije Valencia :)

1

Nie no Luis czy Busi kogo tu wybrac na MVP

0

Jak ja sie ciesze teraz ze Valencie trafilismy , najlatwiejszy przeciwnik

0

No i spełniło sie moje marzenie, dzieki Luis i Leo :)

0

Jak kiedys wybiore sie na Camp Nou na mecz to chciałbym własnie na taki, spotkanie idealne :)

0

to jest nie do opisania, to trzeba widziec, manita dziekuje dobranoc

0

hahahaa czeryzew

2

messi zanurkował buuuuuuuuu :v

0

zobaczymy co Bartra teraz pokaże

4

Messi i Luis hattrick teraz, prosze :)

1

hahaha rozwalili xd

0

ok, gramy teraz 1 wiecej, trafic jeszcze na 4-0 i mozna robic zmiany

0

dobra, 8-0 dzisiaj?

0

co on odyebal wtf luis

2

cud miód podanko Andresa

1

sami sobie przeszkadzaja ahhaha

10

Moja opinia nt. dzisiejszej gry Barcy:

0

kuwa to JEST MAGIA dzisiaj kuwa

0

Alexis to skrzydłowy poza tym w jego miejsce jest znakomity Suarez a Turan to pomocnik

1

miodzio dzisiaj

0

Nawet jak go zwolnią to może tam posiedzi jeszcze trochę, Walencja jako miasto pewnie fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?