barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahah, to co powiesz na program PO 500zł na KAŻDE dziecko, 50 miliardów złotych co rok, a jeszcze nie dawno krytykowali ten program. TO ciekawe skąd oni wezmą tyle pieniędzy, chyba VAT podnosząc znowu. Tonący brzytwy się chwyta.
0
A ja tam chwale, nie widzę żadnego spadku wydajność, program działa tylko po uruchomieniu chwile czyta z dysku a potem około 20 MB ramu bierze, poza tym nie złapałem przez Avasta żadnego poważnego wirusa na 2 komputerach. Oczywiście nie jestem fanboyem Avastu ale nie rozumiem tej nagonki. :)
2
Polecam Avasta, może kiedyś miał gorszą opinię ale wersja 2016 naprawdę jest bardzo fajna. Użytkuję Avasta już ponad 2 lata i nie złapałem żadnego poważnego wirusa :)
0
Wysokie piłki ale przełączanie zawodników nie jest dla mnie specjalnie trudne. Jak bym dał na ręczne to dużo gra by się nie utrudniła
0
no, zapadnie w pamiec i jak tu isc spac
1
Niejaki KaliBVB wrócił z banicji i znowu zaczyna pieknie trollowac na rm.pl , polecam xd
0
yy y bajern z lewangolskim na czele :v
0
Witamy w finale, teraz tylko Sevilla czy Celta. Wielka Barca!
VeB!!!
2
Ciekawe co napisza na "Jeb**m i leze jak Valdes". Pewnie "Barcelonka tez dostała 7up'a."
0
7up dzisiaj wypije Valencia :)
1
Nie no Luis czy Busi kogo tu wybrac na MVP
0
Jak ja sie ciesze teraz ze Valencie trafilismy , najlatwiejszy przeciwnik
0
No i spełniło sie moje marzenie, dzieki Luis i Leo :)
0
Jak kiedys wybiore sie na Camp Nou na mecz to chciałbym własnie na taki, spotkanie idealne :)
0
to jest nie do opisania, to trzeba widziec, manita dziekuje dobranoc
0
hahahaa czeryzew
2
messi zanurkował buuuuuuuuu :v
0
zobaczymy co Bartra teraz pokaże
4
Messi i Luis hattrick teraz, prosze :)
1
hahaha rozwalili xd
0
ok, gramy teraz 1 wiecej, trafic jeszcze na 4-0 i mozna robic zmiany
0
dobra, 8-0 dzisiaj?
0
co on odyebal wtf luis
2
cud miód podanko Andresa
1
sami sobie przeszkadzaja ahhaha
10
Moja opinia nt. dzisiejszej gry Barcy:
0
kuwa to JEST MAGIA dzisiaj kuwa
0
Alexis to skrzydłowy poza tym w jego miejsce jest znakomity Suarez a Turan to pomocnik
1
miodzio dzisiaj
0
Nawet jak go zwolnią to może tam posiedzi jeszcze trochę, Walencja jako miasto pewnie fajne