0

Nawet jak by było 10-0 to byłoby źle bo mogło być 11-0 :)

0

mistrzowski nur

0

ale hattrick mogl byc

0

ale ułożył tą stope wow

0

HAHAHAHAH leo Messi :DDDDDDDDDDDD

0

dobra jedziemy, jest czas ;)

0

gol, przeciwnik ma jakis zakaz czy co?

0

Messi pieknie :D

1

ładnie poklepali ale bramkarz swoje wybronił

0

Busi :)

2

Haha :D

28

( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Cavani

1

Kolejny beznadziejny program i to jeszcze z Wojewodzkim, dzisiaj od rana przed reklamami była pokazywana jego twarz... Telewizja w Polsce spada na psy

0

Wiesz nie chce tak Cię poprawiać ale teraz jest rozgrywana 1/8 LM :D

2

Kiedy Barca odpadła? :v

0

Na razie wpada mój typ czyli bramkowy remis i te komentarze że PSG wygra 3-0 :) Wiadomo że Chelsea zawsze coś wcisnie

0

właśnie, nie wiem czemu tak tu wszyscy myśla ze PSG ich rozwali, to bedzie wyrownane spotkanie jak rok temu, być może znów dogrywka będzie

0

Motorola Moto G 3 gen - czysty android
Meizu M2 Note - jakis chinski telefon, pewnie po roku padnie ale na teraz nawet nie zły
Huawei P8 Lite

0

Szkoda, myślałem ze po Atleti obejmie rep. Argentyny na mundial 2018. Teraz jak będzie w chelsea to wątpie w to :(

1

Ramires był dobry, Yaya Toure, Melo. Mi się dobrze grało też Luizem Gustavo :)

0

Sobota 13-00 to pewnie Barca będzie najwięcej w sezonie grała o tej godzinie bo i kasy będzie najwięcej :( Szkoda że tak to wszystko zmierza, jeszcze pare sezonow temu to było nie do pomyślenia bo La Liga grała wieczorami.

0

Jak nie remont kibli to koncert haha :D

0

remis bramkowy

0


od 4:32 do 5:28 wymiata

8

Witam po banie 24h, szkoda że dostałem go za to że napisałem "gol" caps lockiem z radosci po bramce Leo z wolnego...

Oczywiście wczorajszy mecz a w szczególności od 70 min był kapitalny a po karnym Messiego zaniemówiłem :) Nie będę pisał o tym spotkaniu bo brakło by słów ale mam tutaj 3 linki z skrótów z różnymi komentarzami, być może już je widzieliście ale dam a co :D

- kom. RAC1
- kom. angielski z Hudsonem
- kom. polski

Tutaj jeszcze link do karnego Piresa ;)

1

0

rojadirecta? :)

2

Mogliby spaść z espaniolem

2

Oby nie, go Piast...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?