barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jak by było 10-0 to byłoby źle bo mogło być 11-0 :)
0
mistrzowski nur
0
ale hattrick mogl byc
0
ale ułożył tą stope wow
0
HAHAHAHAH leo Messi :DDDDDDDDDDDD
0
dobra jedziemy, jest czas ;)
0
gol, przeciwnik ma jakis zakaz czy co?
0
Messi pieknie :D
1
ładnie poklepali ale bramkarz swoje wybronił
0
Busi :)
2
Haha :D
28
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Cavani
1
Kolejny beznadziejny program i to jeszcze z Wojewodzkim, dzisiaj od rana przed reklamami była pokazywana jego twarz... Telewizja w Polsce spada na psy
0
Wiesz nie chce tak Cię poprawiać ale teraz jest rozgrywana 1/8 LM :D
2
Kiedy Barca odpadła? :v
0
Na razie wpada mój typ czyli bramkowy remis i te komentarze że PSG wygra 3-0 :) Wiadomo że Chelsea zawsze coś wcisnie
0
właśnie, nie wiem czemu tak tu wszyscy myśla ze PSG ich rozwali, to bedzie wyrownane spotkanie jak rok temu, być może znów dogrywka będzie
0
Motorola Moto G 3 gen - czysty android
Meizu M2 Note - jakis chinski telefon, pewnie po roku padnie ale na teraz nawet nie zły
Huawei P8 Lite
0
Szkoda, myślałem ze po Atleti obejmie rep. Argentyny na mundial 2018. Teraz jak będzie w chelsea to wątpie w to :(
1
Ramires był dobry, Yaya Toure, Melo. Mi się dobrze grało też Luizem Gustavo :)
0
Sobota 13-00 to pewnie Barca będzie najwięcej w sezonie grała o tej godzinie bo i kasy będzie najwięcej :( Szkoda że tak to wszystko zmierza, jeszcze pare sezonow temu to było nie do pomyślenia bo La Liga grała wieczorami.
0
Jak nie remont kibli to koncert haha :D
0
remis bramkowy
0
od 4:32 do 5:28 wymiata
8
Witam po banie 24h, szkoda że dostałem go za to że napisałem "gol" caps lockiem z radosci po bramce Leo z wolnego...
Oczywiście wczorajszy mecz a w szczególności od 70 min był kapitalny a po karnym Messiego zaniemówiłem :) Nie będę pisał o tym spotkaniu bo brakło by słów ale mam tutaj 3 linki z skrótów z różnymi komentarzami, być może już je widzieliście ale dam a co :D
Tutaj jeszcze link do karnego Piresa ;)
1
0
rojadirecta? :)
2
Mogliby spaść z espaniolem
2
Oby nie, go Piast...