barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo o kuhw
45
Gdyby w realu było 11 CR7 to do karnego byłaby kolejka
4
Busi 5* w fifie please
0
macie remis, kibicować nie narzekać
Vamos Messi!
0
spokojnie, jedziemy dalej VeB!
0
szkoda Liverpoolu, oby Barca wygrała teraz :)
2
Łysy z City...
0
goool Can
1
Fajny skład.
1
Ja nie mówię, że powinni odpuścić, niech walczą no ale widzimy czym to się (na razie) kończy, wystarczy że City wygra i spadają na 4 (prawie, 1 pkt tylko będa miec przewagi) msc. Ciekawe ile jeszcze Wenger będzie trenował ten klub
0
Po porażce z Barcą skupią się na lidze haha, cały Arsenal, 4 miejsce czeka ;)
1
Cóż lepszy byłby remis dla nas ale zwycięstwo Atleti nad białymi też może być
Miłego wieczoru :)
VeB!
0
O, Atleti prowadzi, ładnie, ładnie... :)
0
haha nie tu :D...............................................
2
6
Już nie będzie łysego z UEFA :( Łysy z FIFA to nie to samo
2
Nie będę tego komentował, bo nie chce dostać bana
3
I-D-E-A-L-N-I-E !
0
Ale rogal Toure :)
0
Ehh minął mi troll...
0
Atleti-PSV dzisiaj na ZDF
0
A ja wole za free :)
0
Wynik 2-2 ale Bayernowi wystarcza nawet 1-1, Juve będzie miało ciezko na AA ale lepszy remis niż porażka
24
Ktoś ma jeszcze wątpliwości do Ter Stegena? Mamy świetnego bramkarza na lata.
0
ah no :D
0
no to w rewanzach bedzie ciekawie na Alianz, u nas może coś strzelimy w 1 połowie i potem to dograć ;)
2
koniec, jedna noga w 1/4 :) Nie damy wydrzeć tego na CN
Visca el Barca y Visca el Messi
0
co ten Cech
0
Chyba tak, nawet nie protestował.
0
Pique sie wykartkował (?)