0

Bravo o kuhw

45

Gdyby w realu było 11 CR7 to do karnego byłaby kolejka

4

Busi 5* w fifie please

0

macie remis, kibicować nie narzekać
Vamos Messi!

0

spokojnie, jedziemy dalej VeB!

0

szkoda Liverpoolu, oby Barca wygrała teraz :)

2

Łysy z City...

0

goool Can

1

Fajny skład.

1

Ja nie mówię, że powinni odpuścić, niech walczą no ale widzimy czym to się (na razie) kończy, wystarczy że City wygra i spadają na 4 (prawie, 1 pkt tylko będa miec przewagi) msc. Ciekawe ile jeszcze Wenger będzie trenował ten klub

0

Po porażce z Barcą skupią się na lidze haha, cały Arsenal, 4 miejsce czeka ;)

1

Cóż lepszy byłby remis dla nas ale zwycięstwo Atleti nad białymi też może być
Miłego wieczoru :)
VeB!

0

O, Atleti prowadzi, ładnie, ładnie... :)

0

haha nie tu :D...............................................

2

:)

6

Już nie będzie łysego z UEFA :( Łysy z FIFA to nie to samo

2

Nie będę tego komentował, bo nie chce dostać bana

3

I-D-E-A-L-N-I-E !

0

Ale rogal Toure :)

0

Ehh minął mi troll...

0

Atleti-PSV dzisiaj na ZDF

0

A ja wole za free :)

0

Wynik 2-2 ale Bayernowi wystarcza nawet 1-1, Juve będzie miało ciezko na AA ale lepszy remis niż porażka

24

Ktoś ma jeszcze wątpliwości do Ter Stegena? Mamy świetnego bramkarza na lata.

0

ah no :D

0

no to w rewanzach bedzie ciekawie na Alianz, u nas może coś strzelimy w 1 połowie i potem to dograć ;)

2

koniec, jedna noga w 1/4 :) Nie damy wydrzeć tego na CN

Visca el Barca y Visca el Messi

0

co ten Cech

0

Chyba tak, nawet nie protestował.

0

Pique sie wykartkował (?)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?