barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ambitnie
0
Atleti/Juve :)
0
stulejke XDD
1
-9 w Madrycie hohoohohohoh :DD
0
graty :)
7
Ekstraklasa.
0
właśnie sie pytac miałem :D
0
to już pośmiać sie nie można, myslisz ze na rm.pl są swieci tylko?
0
KAMENI hahahahahah
0
Niech krew jasna zaleje tą Malage za te setki
0
ahhahahahaha Lonaldo goooooooooooooooooooooooool xdDD
wiedziałem
0
albo woreczek żółciowy haha;)
0
Nie ma za co! Dzięki tej stronce znalazłem już pare piosenek
1
a znasz godzine, dzień, radio w ktorym leciała? Bo jest taka stronka https://www.odsluchane.eu/szukaj.php
być może korzystałeś
1
zaraz bedzie pytka pytka w polu karnym i z laczka i 1-0 dla "kroleffskich"
1
Czytałem teraz komentarze po pamiętnym meczu na Anoeta i w jednym kom. użytkownik żałuje że podczas pierwszego dnia pracy gdy Lucho skakał nad barierką się nie wypier...ił ;D
0
hahaha :D Jakie te życie jest przewrotne
21
Komentarz usunięty
0
A nie którzy jeszcze coś tam piszą o Alexisie, Luis znakomicie go zastąpił :)
0
Chrome? Dobry na początek po roku u mnie zajmował 0,5 gb i ciągle się wieszal, też przeszedłem na Operę ale na tą zwykła. Na tej zwykłej wystarczy na jakiejś stronie nacisnąć plusa obok paska adresu i wtedy dodaj do ekranu głównego :)
0
Jak xperia z3 jest w tej cenie to ciężko o lepszy telefon, znakomita bateria, 3 gb ram, mi po ponad roku użytkowania jeszcze się nie wiesza + aktualizacja do andka 6.0. Aparat bardzo dobry :)
0
Zandberga mi zgadlo :)
5
Pamiętam jak za Martino Barca w jednym meczu miała mniejsze posiadanie piłki i zaczęła się nagonka na Tatę, a potem wszystko zaczęło się sypać
11
Cel osiągnięty, teraz można już pierdzielic lige ;)
0
Ja cały tydzień myślałem że mecz z Arsenalem jest w środę a tu wczoraj patrzę i niespodzianka :(
8
Barca dzięki zwycięstwu z Las Palmas zagwarantowala sobie utrzymanie w lidze :)
Z fb Oglądam La Liga
0
Potrafi rozbić a co to daje? Sezon bez trofeów a tego nie chcemy poza tym espanyol jako przykład to żart chyba
0
Messi się skończył a Ronaldo powraca
Ironia, miski żeby nie było
0
Hahah wstyd to chyba za was "kibice", są 3 pkt i to najważniejsze. Dobrze wiadomo że myślami byli z Arsenalem, w poprzednim sezonie przed City straciliśmy pkt z Malaga, teraz zwycięstwo. Jedziemy dalej i nie rozumiem ludzi którzy myśleli że ich rozwalimy manita
0
Akurat stream wywalil jprdl