0

ambitnie

0

Atleti/Juve :)

0

stulejke XDD

1

-9 w Madrycie hohoohohohoh :DD

0

graty :)

7

Ekstraklasa.

0

właśnie sie pytac miałem :D

0

to już pośmiać sie nie można, myslisz ze na rm.pl są swieci tylko?

0

KAMENI hahahahahah

0

Niech krew jasna zaleje tą Malage za te setki

0

ahhahahahaha Lonaldo goooooooooooooooooooooooool xdDD
wiedziałem

0

albo woreczek żółciowy haha;)

0

Nie ma za co! Dzięki tej stronce znalazłem już pare piosenek

1

a znasz godzine, dzień, radio w ktorym leciała? Bo jest taka stronka https://www.odsluchane.eu/szukaj.php
być może korzystałeś

1

zaraz bedzie pytka pytka w polu karnym i z laczka i 1-0 dla "kroleffskich"

1

Czytałem teraz komentarze po pamiętnym meczu na Anoeta i w jednym kom. użytkownik żałuje że podczas pierwszego dnia pracy gdy Lucho skakał nad barierką się nie wypier...ił ;D

0

hahaha :D Jakie te życie jest przewrotne

21

Komentarz usunięty

0

A nie którzy jeszcze coś tam piszą o Alexisie, Luis znakomicie go zastąpił :)

0

Chrome? Dobry na początek po roku u mnie zajmował 0,5 gb i ciągle się wieszal, też przeszedłem na Operę ale na tą zwykła. Na tej zwykłej wystarczy na jakiejś stronie nacisnąć plusa obok paska adresu i wtedy dodaj do ekranu głównego :)

0

Jak xperia z3 jest w tej cenie to ciężko o lepszy telefon, znakomita bateria, 3 gb ram, mi po ponad roku użytkowania jeszcze się nie wiesza + aktualizacja do andka 6.0. Aparat bardzo dobry :)

0

Zandberga mi zgadlo :)

5

Pamiętam jak za Martino Barca w jednym meczu miała mniejsze posiadanie piłki i zaczęła się nagonka na Tatę, a potem wszystko zaczęło się sypać

11

Cel osiągnięty, teraz można już pierdzielic lige ;)

0

Ja cały tydzień myślałem że mecz z Arsenalem jest w środę a tu wczoraj patrzę i niespodzianka :(

8

Barca dzięki zwycięstwu z Las Palmas zagwarantowala sobie utrzymanie w lidze :)
Z fb Oglądam La Liga

0

Potrafi rozbić a co to daje? Sezon bez trofeów a tego nie chcemy poza tym espanyol jako przykład to żart chyba

0

Messi się skończył a Ronaldo powraca




Ironia, miski żeby nie było

0

Hahah wstyd to chyba za was "kibice", są 3 pkt i to najważniejsze. Dobrze wiadomo że myślami byli z Arsenalem, w poprzednim sezonie przed City straciliśmy pkt z Malaga, teraz zwycięstwo. Jedziemy dalej i nie rozumiem ludzi którzy myśleli że ich rozwalimy manita

0

Akurat stream wywalil jprdl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?