barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będę tęsknić za starym CN, Dzisiejsze ma w sobie to coś, wygląda trochę jak Koloseum
0
Wilki w 1/4
0
Komentarz usunięty
1
Ale Navas to tez kocur
0
Salah, mam ochote mu gonga wywalic teraz
0
FM prawie przewidział przyszłość :)
3
Dla mnie i tak prawdziwym mistrzem jest Federer i żaden Djokovic tego nie zmieni
1
Ja uwielbiam gry Naughty Dog: seria Crash, Jak & Daxter, Uncharted czy The Last of Us.
0
fajna godzina przy najmniej, bo o 16 to byłoby cięzko
16
Niesamowite, taki maraton a tylko 1 remis z Valencia (rezerwowy skład) a reszta same zwycięstwa, jak tu na nich narzekać!
0
4-0, dublecik Leo, trafiony karny, brameczka Luisito, 3 punkty.
VeB!!
3
Hymn na stadionie :D
0
o ku,,,, Luis!!!
0
jest i kartka dla Masche hehe
2
jak zmiany, to az 3 na raz
1
Messi pieknie!! 3-0
0
karny nie bedzie gola ;)
0
Messi, geniusz. Kontra i 2-0!
0
Ale piła od Leo, a Suarez też dobrze. 1-0
0
Munir goool , fajnie !!
0
haha te trybuny z balkonów
0
problem z 1366x768?
3
Chyba wszyscy są za Borussia dzisiaj ;)
0
Jak zobaczyłem wynik realu to oplułem monitor, co sie stało z Celta?
ps po złotym bucie Suareza bo sobie CR nastrzelał
2
nk istnieje i jakiś ruch tam jest bo ciagle widać ze ktoś zdjecia dodaje ale strona wyglada jak jakis Czarnobyl, pełno kont pozostało po ludziach którzy pewnie z dnia na dzien przeszli na Facebooka.
2
Tak Flanagan potraktował Sterlinga :)
8
3 punkty, hattrick Leo, 1-sza bramka Ardy, pieknie.
VeB!!!
0
Rudy dzisiaj mimo wszystko dobrze na LO
0
Turan gool debiutancki gratulacje
0
hehe :)