0

Będę tęsknić za starym CN, Dzisiejsze ma w sobie to coś, wygląda trochę jak Koloseum

0

Wilki w 1/4

0

Komentarz usunięty

1

Ale Navas to tez kocur

0

Salah, mam ochote mu gonga wywalic teraz

0

FM prawie przewidział przyszłość :)

3

Dla mnie i tak prawdziwym mistrzem jest Federer i żaden Djokovic tego nie zmieni

1

Ja uwielbiam gry Naughty Dog: seria Crash, Jak & Daxter, Uncharted czy The Last of Us.

0

fajna godzina przy najmniej, bo o 16 to byłoby cięzko

16

Niesamowite, taki maraton a tylko 1 remis z Valencia (rezerwowy skład) a reszta same zwycięstwa, jak tu na nich narzekać!

0

4-0, dublecik Leo, trafiony karny, brameczka Luisito, 3 punkty.
VeB!!

3

Hymn na stadionie :D

0

o ku,,,, Luis!!!

0

jest i kartka dla Masche hehe

2

jak zmiany, to az 3 na raz

1

Messi pieknie!! 3-0

0

karny nie bedzie gola ;)

0

Messi, geniusz. Kontra i 2-0!

0

Ale piła od Leo, a Suarez też dobrze. 1-0

0

Munir goool , fajnie !!

0

haha te trybuny z balkonów

0

problem z 1366x768?

3

Chyba wszyscy są za Borussia dzisiaj ;)

0

Jak zobaczyłem wynik realu to oplułem monitor, co sie stało z Celta?
ps po złotym bucie Suareza bo sobie CR nastrzelał

2

nk istnieje i jakiś ruch tam jest bo ciagle widać ze ktoś zdjecia dodaje ale strona wyglada jak jakis Czarnobyl, pełno kont pozostało po ludziach którzy pewnie z dnia na dzien przeszli na Facebooka.

2


Tak Flanagan potraktował Sterlinga :)

8

3 punkty, hattrick Leo, 1-sza bramka Ardy, pieknie.
VeB!!!

0

Rudy dzisiaj mimo wszystko dobrze na LO

0

Turan gool debiutancki gratulacje

0

hehe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?