0

Żart, zmarnuje się na ławce

0

Messi za 2-3 lata jak zatraci na prędkości to przejdzie do pomocy a lepszego of niego nie będzie. Poza tym, mamy dużo ciekawych młodych zawodników: Halilovic, Suarez, może jakaś perełka z cantery. Im trzeba dać szansę tak jak Roberto.

0

Robben ciekawe :)

1

Niestety ale mamy teraz tak oblozona pomoc ze nie ma sensu go kupować, jest jeszcze Rafinha, Denis Suarez czy Halilovic

1

Serio, myślałem że chociaż Luis jest czwarty

0

Co by tu pisać. 5 złota piłka, w pełni zasłużona. Najlepszy. Leo.
Visca el Barca! Visca Messi!

0

Lloyd wygra :)

0

To już nie jest śmieszne. Ronaldo może wygrać zp

0

Jak ronaldo to tylko główki i pustak :v

7

Długo jeszcze będziecie dyskutować na temat tej jedenastki? To jest fifa tego nie ogarniesz

1

Modric? James
Silva? Chielini

1

Żal ta jedenastka

0

Ceer do muuu

0

Polecam kupować te bonusy w katalogu w fifie. Ja praktycznie nie handluje w fut a i tak w 14 potrafiłem dorobić się 2 bardzo dobry składów z powodzeniem grających w 2, 1 lidze. Ja kupowałem tylko te bonusy kasa za mistrzostwa awansy ;)

0

4 pierwsze ekipy awansują ponieważ ten turniej to także jakby eliminacje Azjatyckie. Za jakiś błąd z góry przepraszam

0

3 drużyny, grają takie ekipy jak chiny Japonia Australia Iran polska i chyba Rosja

9

Pooooooooooolska! Pozdro dla wszystkich którzy watpili!!!

0

CR7.

4

Wiem dlatego potem ogórki będą grać zamiast mistrzów świata

0

4 miejsca tylko gdy jedna z druzyn z Azji bedzie w pierwszej trójce

0

Powrót króla :D

0

Zobaczymy, myślę że dojda do 1/2. Już na mundialu mieli nie zła pake i co? I w 1/4 odpadli

0

Te ostatnie najmniej możliwe, a ME oby była Polska w ręcznej :D

0

"...Do turnieju olimpijskiego awansują trzy najlepsze zespoły turnieju światowego..." Jeśli Polska wygra, będzie grać w turnieju światowym z zespołami z Azji:Japonia, Australia, Chiny, Wenezuela, Iran, Polska/Niemcy oraz Francja/Rosja. Wychodzą 3 ekipy do IO więc o awans na pewno bedzie łatwiej
Jeszcze to jest ciekawe:
Jeśli w najlepszej trójce znajdzie się co najmniej jedna drużyna z Azji, to dodatkową kwalifikację wywalczy czwarty zespół turnieju

0

Nie, będziemy grać w jeszcze jednym turnieju do IO jeśli wygramy. Przegrany = IO w TV

0

Polsce przydałby sie taki atakujacy jak Wlazły i własnie może Leon by nim był. Sorry ale Kurek to nie to

1

Maj-czerwiec w Japonii

2

Jutro najważniejszy mecz od czasu finału MŚ. Ja wierzę, że Polacy wygrają!!!

0

Znakomity mecz, niesamowicie wyrównany, brawa dla Polaków że wybronili tyle set ballów. Gramy dalej!

1

ja nie wiem o czym piszesz, dobrze ze nie podejmujesz decyzji w PZPŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?