barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żart, zmarnuje się na ławce
0
Messi za 2-3 lata jak zatraci na prędkości to przejdzie do pomocy a lepszego of niego nie będzie. Poza tym, mamy dużo ciekawych młodych zawodników: Halilovic, Suarez, może jakaś perełka z cantery. Im trzeba dać szansę tak jak Roberto.
0
Robben ciekawe :)
1
Niestety ale mamy teraz tak oblozona pomoc ze nie ma sensu go kupować, jest jeszcze Rafinha, Denis Suarez czy Halilovic
1
Serio, myślałem że chociaż Luis jest czwarty
0
Co by tu pisać. 5 złota piłka, w pełni zasłużona. Najlepszy. Leo.
Visca el Barca! Visca Messi!
0
Lloyd wygra :)
0
To już nie jest śmieszne. Ronaldo może wygrać zp
0
Jak ronaldo to tylko główki i pustak :v
7
Długo jeszcze będziecie dyskutować na temat tej jedenastki? To jest fifa tego nie ogarniesz
1
Modric? James
Silva? Chielini
1
Żal ta jedenastka
0
Ceer do muuu
0
Polecam kupować te bonusy w katalogu w fifie. Ja praktycznie nie handluje w fut a i tak w 14 potrafiłem dorobić się 2 bardzo dobry składów z powodzeniem grających w 2, 1 lidze. Ja kupowałem tylko te bonusy kasa za mistrzostwa awansy ;)
0
4 pierwsze ekipy awansują ponieważ ten turniej to także jakby eliminacje Azjatyckie. Za jakiś błąd z góry przepraszam
0
3 drużyny, grają takie ekipy jak chiny Japonia Australia Iran polska i chyba Rosja
9
Pooooooooooolska! Pozdro dla wszystkich którzy watpili!!!
0
CR7.
4
Wiem dlatego potem ogórki będą grać zamiast mistrzów świata
0
4 miejsca tylko gdy jedna z druzyn z Azji bedzie w pierwszej trójce
0
Powrót króla :D
0
Zobaczymy, myślę że dojda do 1/2. Już na mundialu mieli nie zła pake i co? I w 1/4 odpadli
0
Te ostatnie najmniej możliwe, a ME oby była Polska w ręcznej :D
0
"...Do turnieju olimpijskiego awansują trzy najlepsze zespoły turnieju światowego..." Jeśli Polska wygra, będzie grać w turnieju światowym z zespołami z Azji:Japonia, Australia, Chiny, Wenezuela, Iran, Polska/Niemcy oraz Francja/Rosja. Wychodzą 3 ekipy do IO więc o awans na pewno bedzie łatwiej
Jeszcze to jest ciekawe:
Jeśli w najlepszej trójce znajdzie się co najmniej jedna drużyna z Azji, to dodatkową kwalifikację wywalczy czwarty zespół turnieju
0
Nie, będziemy grać w jeszcze jednym turnieju do IO jeśli wygramy. Przegrany = IO w TV
0
Polsce przydałby sie taki atakujacy jak Wlazły i własnie może Leon by nim był. Sorry ale Kurek to nie to
1
Maj-czerwiec w Japonii
2
Jutro najważniejszy mecz od czasu finału MŚ. Ja wierzę, że Polacy wygrają!!!
0
Znakomity mecz, niesamowicie wyrównany, brawa dla Polaków że wybronili tyle set ballów. Gramy dalej!
1
ja nie wiem o czym piszesz, dobrze ze nie podejmujesz decyzji w PZPŚ