0

Diop wylatuje o mecz za późno

0

fajnie ten Turan gra, taki ŚPO :D

1

Perez posmarował :v

0

Pique z roznego strzeliol?

0

To jest Arda, musi coś zrobic

0

piekna bramka, od poprzeczki jeszcze lepsza :D

1

czo ten Andres

0

kolejny gonzalez realez kur

0

bedzie goleada jak w tamtym sezonie

0

Messi :D

0

to klej....

2

było już tysiac razy chyba

0

mi tam pasuje ;p

2

Ja tam byłem w tych 3% procentach :)

2

Benek nie odchodź :'(

0

Mi sie wydaje że James może odejdzie w lecie z realu jak dalej nie bedzie grać

18

aahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah xD

0

Nie, dla niektórych na rm.pl Benek po tym meczu udowodnił że to dobry trener

0

Totalnie zapomniałem o spotkaniu realu! Na szczęście Valencia urwała punkty, to sie liczy ;)

3

Jest!!! Peter brawo, trzeba wygrywać z tymi oszustami z Niemiec

0

Ciekawe czy tatuś wie o tych zdjęciach :D

0

No, flashscore, jest tam np. cały terminarz La Liga do końca sezonu ;)

0

Czosnkowy do pizzy :D

0

Najważniejsze to strzelić im kilka bramek na CN

18

Ja jestem ciekaw dlaczego ten Diop dostał żółta kartkę dopiero po 4 faulach? Nawet na transmisji pokazali liczbę, przy najmniej u mnie

1

Dzień Zagłady, fajna alternatywa do Armageddonu

1

Smashy Road: Wanted, Beach Buggy Racing. Pierwsza gra to takie gta jakby czyli uciekanie przed policja, a druga to super wyscigowka cos w stylu Mario Kart ;) Może dla nie których dziecinna ale ja sie dobrze bawie przy niej :D
Ultimate Soccer tez spoko, fajne tryby gry, mało waży w porownaniu do fify na przykład

1

Pod koniec stycznia mecz z Atleti na Camp Nou, przypominam ;)

0

jeszcze 15 minut Levante!!!

0

Z wszystkim ww. rywalami gramy w 2 rundzie na CN, bedzie ciezko im cos ugrać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?