barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Diop wylatuje o mecz za późno
0
fajnie ten Turan gra, taki ŚPO :D
1
Perez posmarował :v
0
Pique z roznego strzeliol?
0
To jest Arda, musi coś zrobic
0
piekna bramka, od poprzeczki jeszcze lepsza :D
1
czo ten Andres
0
kolejny gonzalez realez kur
0
bedzie goleada jak w tamtym sezonie
0
Messi :D
0
to klej....
2
było już tysiac razy chyba
0
mi tam pasuje ;p
2
Ja tam byłem w tych 3% procentach :)
2
Benek nie odchodź :'(
0
Mi sie wydaje że James może odejdzie w lecie z realu jak dalej nie bedzie grać
18
aahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah xD
0
Nie, dla niektórych na rm.pl Benek po tym meczu udowodnił że to dobry trener
0
Totalnie zapomniałem o spotkaniu realu! Na szczęście Valencia urwała punkty, to sie liczy ;)
3
Jest!!! Peter brawo, trzeba wygrywać z tymi oszustami z Niemiec
0
Ciekawe czy tatuś wie o tych zdjęciach :D
0
No, flashscore, jest tam np. cały terminarz La Liga do końca sezonu ;)
0
Czosnkowy do pizzy :D
0
Najważniejsze to strzelić im kilka bramek na CN
18
Ja jestem ciekaw dlaczego ten Diop dostał żółta kartkę dopiero po 4 faulach? Nawet na transmisji pokazali liczbę, przy najmniej u mnie
1
Dzień Zagłady, fajna alternatywa do Armageddonu
1
Smashy Road: Wanted, Beach Buggy Racing. Pierwsza gra to takie gta jakby czyli uciekanie przed policja, a druga to super wyscigowka cos w stylu Mario Kart ;) Może dla nie których dziecinna ale ja sie dobrze bawie przy niej :D
Ultimate Soccer tez spoko, fajne tryby gry, mało waży w porownaniu do fify na przykład
1
Pod koniec stycznia mecz z Atleti na Camp Nou, przypominam ;)
0
jeszcze 15 minut Levante!!!
0
Z wszystkim ww. rywalami gramy w 2 rundzie na CN, bedzie ciezko im cos ugrać...