0

co tu sie dzieje...

0

ładny pass Raktic

0

hahahahahaah

20

Messi ty tam nie wchodź pod tego Adana

0

ah cholercia, teraz zaczalem ogladac 2 polowe a tu juz 3-0, fajnie ze Luis strzelil ;)

0

Liczy :)

0

No nieźle

1

ajajaja ale kat nie zły

0

ok dzieki :)

0

Ta bramka samobojcza bedzie sie liczyc do rekordu tych bramek?

0

Nie

1

Brawo Lajonel, przyda sie mu ta bramka

0

JEA!!!

0

Petru z żółtą kartką

0

Terry byłby dumny

0

HAHAHHAHAHA XDDDD DJAHAHAHAHHA

0

w du j....

0

xd

0

ronaldo pszynajmniej szczelil rsssss a ei to cp om

0

lel

0

Fajnie te plakietki wygladaja

2

A co tam, obstawiam 4-0 :D

53

A ja żeby Liverpool :(

0

Chyba tak, pamietam jak w jednej chwili LOL LOL i Miki dawali polecenia ;)

2

Ile jeszcze tej 16?! Jprdl ps. 4 na 5 meczów pod rząd gramy o 16

0

Telefon jest do nich, niestety nie mogę go ci teraz podać.

5

Ha! bo PełO i inne nowoczesne znają przyszłosć i wiedza ze TK runie

0

w spamie nie masz? ja bym jeszcze poczekał troche, wiesz to przecież EA.

3

Ja to bym chciał Tuska, Komorowskiego i Kopacz przed Trybunałem... była nawet o tym mowa przez PiS lecz wszystko szybko ucichło, ciekawe

0

Jeszcze jak net wolny to rip ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?