barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tu sie dzieje...
0
ładny pass Raktic
0
hahahahahaah
20
Messi ty tam nie wchodź pod tego Adana
0
ah cholercia, teraz zaczalem ogladac 2 polowe a tu juz 3-0, fajnie ze Luis strzelil ;)
0
Liczy :)
0
No nieźle
1
ajajaja ale kat nie zły
0
ok dzieki :)
0
Ta bramka samobojcza bedzie sie liczyc do rekordu tych bramek?
0
Nie
1
Brawo Lajonel, przyda sie mu ta bramka
0
JEA!!!
0
Petru z żółtą kartką
0
Terry byłby dumny
0
HAHAHHAHAHA XDDDD DJAHAHAHAHHA
0
w du j....
0
xd
0
ronaldo pszynajmniej szczelil rsssss a ei to cp om
0
lel
0
Fajnie te plakietki wygladaja
2
A co tam, obstawiam 4-0 :D
53
A ja żeby Liverpool :(
0
Chyba tak, pamietam jak w jednej chwili LOL LOL i Miki dawali polecenia ;)
2
Ile jeszcze tej 16?! Jprdl ps. 4 na 5 meczów pod rząd gramy o 16
0
Telefon jest do nich, niestety nie mogę go ci teraz podać.
5
Ha! bo PełO i inne nowoczesne znają przyszłosć i wiedza ze TK runie
0
w spamie nie masz? ja bym jeszcze poczekał troche, wiesz to przecież EA.
3
Ja to bym chciał Tuska, Komorowskiego i Kopacz przed Trybunałem... była nawet o tym mowa przez PiS lecz wszystko szybko ucichło, ciekawe
0
Jeszcze jak net wolny to rip ;)