barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
i tak 1 gb ramu działa lepiej na iOS niz na TouchWizie od Samsunga, procesor tez bez roznicy bo i tak stabilniej działa iOS, aparat ma lepszy s6 a filmy w 4k sa w ip6s. Co do wyswietlacza to chyba sie zgodze, retina jest słabsza od amoledow i IPS, sam miałem mozliwosc testowania z Xperia Z3 gdzie ips wymiata.
5
Wykonujesz znakomitą robote z tymi filmami, pozdro :)
3
Bierz Iphone, nie ciś sie w S6 bo oprócz aparatu wystajacego na 3 cm to nic nie ma czego nie ma konkurencja (może oprócza Amoledow, ja preferuje IPS z Xperii), ot zwykła mydelniczka. Za to Iphone to telefon na dobre kilka lat, ja mam Z3 juz rok i nie narzekam, miałem teraz okazje bawic ip6 i to jest tez dobry telefon
1
oczywiście ze reklama 15 była lepsza, ta jest beznadziejna
0
aż mi sie to przypomniało:
6
Niech Ramos idzie poskarżyc sie do pedagog szkolnego hahah :D
8
jak w fifie gdy nie masz ochoty juz grać :D
14
polecam, piekne widoki na żywo :)
0
Błedy sa, szczegolnie irytujace karne, czy gra jest trudna nie wiem bo nie grałem jeszcze w ta gre, na pewno fut to dalej typowy arcade z hokejowymi wynikami
0
na x360 to samo jesli chodzi o grafe itp.
0
gra wyglada jak 14 na PC jeszcze bez nowego silnika, teraz tak do premiery PS5 beda tam co roku aktualizowane składy, stroje itp. Fut będzie ale np licencjonowane BPL już nie. No i zapomniałem o najwaznijeszym od tygodnia duzo osob nie ma dostepu do serwerow fify 16 na ps3, EA nic nie robi a wiec w futa nie pograsz
0
Pytam się tylko ;)
0
Widzieliście Polska flagę przy cieszynce Alvesa w wczorajszym meczu? :)
0
Nie zdziwie się jak w/o dostaną tylko...
1
Ja np nic nie miałem do odejścia Fabsa ale to jak potraktował Arsenal w którym był kilka lat kapitanem to żart
3
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12316670_972523866151460_134358157957923274_n.jpg?oh=8525f810fd90f037a83be374d135650a&oe=56ED42FF
#PrayForMadrid
1
Fakt.
2
Cheryszew zawodnik realu jest zawieszony za kartki w CdR i nie powinnien grać w dzisiejszym meczu ale gra i nawet gola strzelił :V
1
Panie Perez juz pan nie posmaruje, miałem isc spac ale po tym co zrobił Bekanitez nie moge hehhe :D
2
Serio Czeryszew nie mogl grać a gra i gola strzelił? Nie no beka na maxa z realu, czo ten Benitez hahahah :D
Jeszcze ich CdR wywalą
0
mecz jak mecz z trzecioligowcem, szykujmy sie teraz na Valencie
0
ładnie sandro podał
0
no i hatrick brawo :)
0
dzieki :)
0
na ktorym canal+ mecz leci?
0
Właśnie poprawiłem a źródło to flashscore
0
Mascherano strzelił gola? JEST wreszcie, należało mu się jak nikomu i widzę że jeden koleś dostanie szynkę ;)
A jedną nie to Sandro trafił niech to SZLAG
0
Elisa Mouliaá.
0
Co wygrał delfin? A ok wiem
0
Dobra ide spać mam nadzieje ze jutro bedzie artykuł kto co zdobył. Dobranoc :)