barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Du du du du du du du du Neymar! :D
0
Ah był gdzieś w komentarzu, musiałbyś szukać
0
WOW może teraz to odkryłem ale belka znowu "schodzi" w dół w raz z strona!
Dzieki dla redakcji!!
0
Sergi Roberto ma snapa i ostatnia Barcelona jako klub tez zrobiła, cos takiego mi sie obiło
1
Vidal może grać na skrzydle, ba on tam już grał kiedyś, w Almerii chyba
59
W zeszłym sezonie przeciętnie grywał z Huescą, teraz jest jednym z bohaterów El Clasico.
Oby forme dalej taka trzymał a wtedy gdy dojdzie jeszcze Turan to o pomoc możemy być spokojni
0
Ja tak samo, na fb ktoś zapodał link do dobrej transmisji i tak już dostało. Kolejny test w meczu z Roma :)
1
Idealne - po El Clasico.
ps. ostatnia akcja idealnie podsumowuję gre realu :)
0
Niby w jakims wywiadzie radiowym to powiedział, wiecej na rm.pl pod głownym artykułem w komentarzach
36
Neymar jest w gazie, ale tylko chwilowym. - Benitez po meczu.
0
jeszcze Valencia została na wyjeździe
0
pewnie pojawi sie jutro :)
16
Haha Madrid
sorry musiałem ;'(
2
http://zapodaj.net/17b8780763024.png.html
polecam ostatnie zdanie
0
zobaczymy bo mam ta stronke w ulubionych... nastepny test na lidze mistrzów :)
1
Wiecie, że nawet pies pluto byłby lepszy niż Benitez w roli trenera realu?
2
Uff dobrze ze nie dalem tych 11 zł na eleven w player bo znalazlem streama takiego i to po polsku bez wiekszych scin przez cały mecz
Można? Można.
0
el fujara pisał, nie? :D
1
Neymar wchodzi w pole karne Realu jak gwizdek w usta Piputkina.
pozdro dla kumatych :DD
0
nie, najważniejsze jest zwyciestwo i to z takim wynikiem nie do pomyslenia przed meczem :)
15
HAHA i jeszcze Liverpool gromi $ity, PIEKNY wieczor :)))
0
I jeszcze bardzo fajnie Mirosławski z Ćwiąkała skomentowali ten mecz, może to nie klasa nc+ ale i tak super
1
Wydaje sie mi ze Messi być może miał uspokoić gre
4
Panie, Panowie ja nie spodziewałem sie takiego, jak to 4-0 przed meczem nie do pomyslenia. Myslalem ze real bedzie chcial cos udowodnic w tym spotkaniu a tu klapa. Bardzo podobny mecz realu do tego z Atleti rowniez skonczonego 4-0
Nic tylko sie cieszyc, wszyscy zagrali kapitalnie szczegolnie MSN i Bravo :)
Visca el Barca!!!
0
Bravo w gazie
0
ahhahaha :D
0
Może Munir jak Jeffren na 5-0? :D
2
MASKARACJA LUDZIE
1
MSN na podium złotej piłki nie ma innej opcji
0
Ronaldo najważniejsze ze w swoim filmie jestes najlpeszy