0

Du du du du du du du du Neymar! :D

0

Ah był gdzieś w komentarzu, musiałbyś szukać

0

WOW może teraz to odkryłem ale belka znowu "schodzi" w dół w raz z strona!
Dzieki dla redakcji!!

0

Sergi Roberto ma snapa i ostatnia Barcelona jako klub tez zrobiła, cos takiego mi sie obiło

1

Vidal może grać na skrzydle, ba on tam już grał kiedyś, w Almerii chyba

59

W zeszłym sezonie przeciętnie grywał z Huescą, teraz jest jednym z bohaterów El Clasico.

Oby forme dalej taka trzymał a wtedy gdy dojdzie jeszcze Turan to o pomoc możemy być spokojni

0

Ja tak samo, na fb ktoś zapodał link do dobrej transmisji i tak już dostało. Kolejny test w meczu z Roma :)

1





Idealne - po El Clasico.

ps. ostatnia akcja idealnie podsumowuję gre realu :)

0

Niby w jakims wywiadzie radiowym to powiedział, wiecej na rm.pl pod głownym artykułem w komentarzach

36

Neymar jest w gazie, ale tylko chwilowym. - Benitez po meczu.

0

jeszcze Valencia została na wyjeździe

0

pewnie pojawi sie jutro :)

16

Haha Madrid
sorry musiałem ;'(

2

0

zobaczymy bo mam ta stronke w ulubionych... nastepny test na lidze mistrzów :)

1

Wiecie, że nawet pies pluto byłby lepszy niż Benitez w roli trenera realu?

2

Uff dobrze ze nie dalem tych 11 zł na eleven w player bo znalazlem streama takiego i to po polsku bez wiekszych scin przez cały mecz

Można? Można.

0

el fujara pisał, nie? :D

1

Neymar wchodzi w pole karne Realu jak gwizdek w usta Piputkina.

pozdro dla kumatych :DD

0

nie, najważniejsze jest zwyciestwo i to z takim wynikiem nie do pomyslenia przed meczem :)

15

HAHA i jeszcze Liverpool gromi $ity, PIEKNY wieczor :)))

0

I jeszcze bardzo fajnie Mirosławski z Ćwiąkała skomentowali ten mecz, może to nie klasa nc+ ale i tak super

1

Wydaje sie mi ze Messi być może miał uspokoić gre

4

Panie, Panowie ja nie spodziewałem sie takiego, jak to 4-0 przed meczem nie do pomyslenia. Myslalem ze real bedzie chcial cos udowodnic w tym spotkaniu a tu klapa. Bardzo podobny mecz realu do tego z Atleti rowniez skonczonego 4-0
Nic tylko sie cieszyc, wszyscy zagrali kapitalnie szczegolnie MSN i Bravo :)

Visca el Barca!!!

0

Bravo w gazie

0

ahhahaha :D

0

Może Munir jak Jeffren na 5-0? :D

2

MASKARACJA LUDZIE

1

MSN na podium złotej piłki nie ma innej opcji

0

Ronaldo najważniejsze ze w swoim filmie jestes najlpeszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?