2

Uspokój się?

0

No i niech sobie będzie to już z 2 lata jak go nie ma, zawodnik Bayernu co mnie on interesuje. A jak Guardiola odejdzie to pewnie za nim pójdzie.

2

szkoda, że szklanka

13

Jak już tak wszyscy o MATS'ie to pamiętacie to? Miazga :D

0

Ahh pięknie Bayern leje Arsenal. Oby tak dalej!

1

Ter Stegen na granicy, jakby któryś z zawodników BATE był lepiej ustawiony... ale wybronił się i to efektownie.

0

najs ter stejgen

0

Ale przecież mamy Roberto, ostatnio były głosy, że nie ma co tęskić za Thiago...

0

Ney mega + ta opaska prawie jak Ronaldinho

8

Jako, że PSG na 99% wyjdzie z 2 miejsca a my z 1 to chyba można się już szykować na spotkanie w 1/8 z paryżanami :)

1

"Danilo to transfer-pomyłka. Gość jest żałosny"
to jednak nie ma czego żałować? :v

0

hahahah, już beke cisne z tego

0

Wy to tak zawsze marudzicie, wszystko wyjdzie w praniu i mecz z Realem i cały sezon.

3

Jak widać ludzie zrobią wszystko dla pieniędzy, nawet na cmentarz się wcisna z pączkami

2

Święto Wszystkich Świętych to jedno z najradosniejszych świat w kościele katolickim

0

No to ja też podziekuje za pisanie o kościele, także miłego dnia jutro :)

4

No, zwiedziłem dzisiaj dużo cmentarzy, sprzedawaja u mnie tez te waty, cukierki, slodycze. Jest godzina 19 a babka widać zimno jej jest a stoi obok tych pączków zeby jeszcze cos sprzedać ludziom

0

Poogladaj sobie bajki, programy dla dzieci w okresie haloween, same edycje bajek (szczegolnie na Disney chaneel itp) w temacie halloween, jakieś straszydła, co to jest ja sie pytam? Zeby w wieku 4 lat takie cos ogladać? Ale masony tylko zacieraja raczki na takich przyszlych ludzi aby całkowicie wprowadzić nowy porzadek świata i nimi manipulować

0

geneza halloween jest pogańska a jakby to było katolickie swieto to czemu by Kościol sie jemu sprzeciwiał?

2

Niestety lecz w taki sposób to ja nie lubie swirować, np. ubierajac sie w te diabełki. Ale w strój Batmana bym sie mogl ubrać :)

2

Nie satanistyczny, tylko pogański a to sie różni

6

oech, okropne świeto te halloween, szkoda że tak dużo ludzi przebiera sie za diabły
a co do piłkarzy to normalnie wbili na konferencje, przeprosili za to i mam nadzieje ze obedzie sie bez konsekwencji.

7

http://www.fcbarca.com/65186-kleska-barcelony-na-san-mames,sortuj-najlepsze.html

Kliknijcie na "najlepsze" i poczytajcie kilka ciekawych komentarzy o Roberto. Jak życie potrafi się zmienić

Ps widzę że już jest posortowane wg najlepszych

6

Gratulacje dla Agnieszki, turniej nie stał na zbyt wysokim poziomie ale te zwyciestwo to dobra wiadomosc. Oby za rok wygrała jakiegoś szlema lub zdobyła medal na Igrzyskach :)

9

Jednak Barca potrafi grac bez Messi'ego, w takiej sytuacji widać ze to Neymar jest liderem choć Suarez nie odstaje.

0

Wydaje mi sie ze kluczowa kwestia do tego ze jest teraz w takiej formie to to, ze nabrał pewności siebie. A uzyskał ja grając na prawej obronie.

0

Celta odpowiada, 1-1

3

3 punkty, dobra gra, na plus Suarez, Neymar i przede wszystkim Serigiho Robertinho. MOTM. Dziekuje, dobranoc.

2

mogl dobic na samoboja ten z hetafe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?