barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przesadzacie już ale jakby doszło do czegoś takiego to by ludzie wyszli na ulicę nawet ci wierzący
0
Paul Pogba czeka na odprawę na lotnisku do Barcelony
8
W tamtym sezonie: mecze LM Barcy i Copa del Rey w tv oglądałem
Teraz? Wszystko w necie ;(
0
Może pani kopacz tak powie hehe
1
Grzegorz Braun chciał intronizować Chrystusa na króla Polski.
0
No, tam to w każdej ważnej sprawie jest referendum no ale Szwajcaria to Szwajcaria
0
Żadna polska telewizja nie ma praw teraz do CdR.
0
Demokracja to JOW-y, taki sposob ktory mamy teraz wybierania nic nie daje. Glosujesz np na kandydata z 8 miejsca bo akurat tak a i tak dostanie sie wybrana przez partie 1,2 może i 3. To znaczy że wybieraja za ciebie
0
Ups, nie do ciebie ;(
5
Łacze sie z twoim tatą także żeby PSL sie nie dostało.
0
Przypomnij sobie co było za rządów peło. Prawie nasz kraj sprzedali + mnóstwo afer.
4
Uff, dobrze ze sie Razem nie dostało, komunisci szczegolnie ten Zandberg czy jak mu tam. Gdyby nie ta debata i potem pompowanie ich nie mieli by 4%. I troche dzieki nim ZLewu nie ma w sejmie
1
Nie jestem proPIS po prostu widze co zrobiła propaganda PO. A osobiscie jestem za Kukizem.
0
Dla mnie będzie miło jak te partie będą w sejmie, zawsze cos nowego no i bliżej mi do Kukiza czy Korwina niz do Swetru czy Nowackiej
4
Widać ze przez 8 lat PO zrobiło wam papke z mózgu. Pis miał racje w tym spocie gdzie mowil ze gdyby to był spot po byłoby tylko o Macierewiczu.
8
Nareszcie! PO odsunięte całkowicie od władzy, nie ma bula, nie ma i kopaczowej. Nie ma i ZLewu i Palikota i Millera. Jest za to Kukiz i aby jeszcze sie Korwin dostał zamiast PSL. A PiS? Oby to były dobre rządy, bez afer.
3
lukaszsadowski - BAN lukaszsadowski - BAN (obrażanie) Czas trwania bana 11 lat i 6 miesięcy
takie bany tylko na rm.pl Do zobaczenia w 2027r. kolego :P
0
pewnie oszczedzany na te spotkanie w srode w ramach pucharu króla
0
No to z Getafe Gumabau w wyjsciowej 11 no bo kto za Masche? Samper, wątpie
5
No jak w fifie po prostu, to chyba Piputkin sedziował te spotkanie
4
SEDZIA TY PATALACHU TY co ty odprawiasz ZENADA
0
sedzia pozwolil na takie zachowanie to teraz mamy skutki, jakby z realem bysmy grali
0
Mimo że gramy z Eibar to na emocje nie można narzekac
1
To co Suarez dalej słabiak?
Ps pieknie podsumuwuje swoj rok u nas
0
HATTRCIK JEA SUAREZZZZZZZZZ
0
ahahahah napisałem czerwnono mu dla zawodnika eibar a tu Masche dostaje :D
0
czerwono mu!!!
3
Suarez szuka tego hat-trick, oby go zdobył
0
sedzia ty c....u
0
Munir koxu ty