0

przesadzacie już ale jakby doszło do czegoś takiego to by ludzie wyszli na ulicę nawet ci wierzący

0

Paul Pogba czeka na odprawę na lotnisku do Barcelony

8

W tamtym sezonie: mecze LM Barcy i Copa del Rey w tv oglądałem
Teraz? Wszystko w necie ;(

0

Może pani kopacz tak powie hehe

1

Grzegorz Braun chciał intronizować Chrystusa na króla Polski.

0

No, tam to w każdej ważnej sprawie jest referendum no ale Szwajcaria to Szwajcaria

0

Żadna polska telewizja nie ma praw teraz do CdR.

0

Demokracja to JOW-y, taki sposob ktory mamy teraz wybierania nic nie daje. Glosujesz np na kandydata z 8 miejsca bo akurat tak a i tak dostanie sie wybrana przez partie 1,2 może i 3. To znaczy że wybieraja za ciebie

0

Ups, nie do ciebie ;(

5

Łacze sie z twoim tatą także żeby PSL sie nie dostało.

0

Przypomnij sobie co było za rządów peło. Prawie nasz kraj sprzedali + mnóstwo afer.

4

Uff, dobrze ze sie Razem nie dostało, komunisci szczegolnie ten Zandberg czy jak mu tam. Gdyby nie ta debata i potem pompowanie ich nie mieli by 4%. I troche dzieki nim ZLewu nie ma w sejmie

1

Nie jestem proPIS po prostu widze co zrobiła propaganda PO. A osobiscie jestem za Kukizem.

0

Dla mnie będzie miło jak te partie będą w sejmie, zawsze cos nowego no i bliżej mi do Kukiza czy Korwina niz do Swetru czy Nowackiej

4

Widać ze przez 8 lat PO zrobiło wam papke z mózgu. Pis miał racje w tym spocie gdzie mowil ze gdyby to był spot po byłoby tylko o Macierewiczu.

8

Nareszcie! PO odsunięte całkowicie od władzy, nie ma bula, nie ma i kopaczowej. Nie ma i ZLewu i Palikota i Millera. Jest za to Kukiz i aby jeszcze sie Korwin dostał zamiast PSL. A PiS? Oby to były dobre rządy, bez afer.

3

lukaszsadowski - BAN lukaszsadowski - BAN (obrażanie) Czas trwania bana 11 lat i 6 miesięcy

takie bany tylko na rm.pl Do zobaczenia w 2027r. kolego :P

0

pewnie oszczedzany na te spotkanie w srode w ramach pucharu króla

0

No to z Getafe Gumabau w wyjsciowej 11 no bo kto za Masche? Samper, wątpie

5

No jak w fifie po prostu, to chyba Piputkin sedziował te spotkanie

4

SEDZIA TY PATALACHU TY co ty odprawiasz ZENADA

0

sedzia pozwolil na takie zachowanie to teraz mamy skutki, jakby z realem bysmy grali

0

Mimo że gramy z Eibar to na emocje nie można narzekac

1

To co Suarez dalej słabiak?
Ps pieknie podsumuwuje swoj rok u nas

0

HATTRCIK JEA SUAREZZZZZZZZZ

0

ahahahah napisałem czerwnono mu dla zawodnika eibar a tu Masche dostaje :D

0

czerwono mu!!!

3

Suarez szuka tego hat-trick, oby go zdobył

0

sedzia ty c....u

0

Munir koxu ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?