2

Penaldo to ty nawet w szatni siedzisz na fcbarca.com?

0

wina en ce plus

1

no i city na 2-1 z sevilla

6

To jest ten hit? dalej 0-0 toż to arsenal zapewnil wczoraj wieksze emocje

1

Dla abonamentów Cyfrowego polsatu
na ZDF leci teraz mecz Borussi Moechengladbach z Juventusem. Zawsze cos ;d

0

a po polsku?... :)

chodzi mi o komentarz meczowy

1


hehe :)

0

On to by se kino mogł kupic za dniówke ;d

13

4

Mamy 3 punkty. Mam nadzieje że Rakitic wskoczy teraz na wyższy poziom dzieki tym bramkom. Dobranoc!

0

co ten Bayern, żeby Arsenal ich jechał... Guardiola to chyba twoj ostatni sezon w bundeslidze. Jako ze nie lubie kanonierow bylem za bayernem a tu klops

0

Gumbaou!!!!

0

Japa ryj tam! RAKITIC!!!

0

Poratuje ktoś linkiem?

2

Rakitić out!!!
A nie, wait..

7

Kukiz, ten z razem nawet też fajnie gadał ale nie moje poglądy. Ale najlepsze na koniec, Gugała zaczyna cos pierdzielic Kukizowi a oni nawet nie daja mu szanse odpowiedziec bo wylaczyli mu mikrofon, żenada. Korwin pare fajnych argumentow :D

0

Obejrzałem całą debatę, jak widze nie za duzo stracilem. Oby w drugiej polowie wsadzili tego gola i zdobyli wazne 3 pkt

0

Lepsze to niż szariat muzlumanski

0

Na PO będą głosować przede wszystkim ludzie z większych miast oraz Ci, którym jest po prostu dobrze przy tej władzy.
A Lis, szkoda gadać o tym człowieku no ale można sie posmiac :)

4

Debata jak debata. Ale po niej, dowiedziałem się lub jeszcze bardziej przekonałem się w stwierdzeniu, że Kopacz to wredna baba, osa jakich mało.

0

Dla mnie takie tłumaczenie jest żenujące ale co ja tam wiem,,,

0

Znamy powód dziwnego znikania i pojawiania się tabeli La Liga na rm.pl
Oto fragment komentarza, który napisał nie jaki Leszczu (pewnie wiecie kto)

"...To, czy tabela jest widoczna, zależy od rodzaju i długości newsa na stronie głównej. Teraz podzielona strona (rozwinięcie wiadomości) jest dosyć wysoko, więc na tabelę z prawej strony nie ma miejsca i celowo jej nie umieszczamy. Ale kiedy przegląd prasy jest na stronie głównej, to ją umieszczamy w całości..."


1



skrót meczu dla zainteresowanych

0

Zgadzam się w 100%

Szkoda, że tak mało osób podziela tą opinie

0

oczywiscie ze ironia a co?

0

O już sie zaczyna sprzedawanie. Messi jak człapał to tez go chciałes sprzedać?

0

Fajnie jakby Ney zdobył te Ficziczi i Złotą piłke

0

Nie umiem tego sobie wyobraźić bo:
bayern nie gra w lidze hiszpanskiej
nie możemy na nich trafic w lm
a do lutego jeszcze duzo czasu

0

Za De Marcosa Aleix i może być

0

Brawo! 3 punkty, jedziemy dalej...
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?