barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Penaldo to ty nawet w szatni siedzisz na fcbarca.com?
0
wina en ce plus
1
no i city na 2-1 z sevilla
6
To jest ten hit? dalej 0-0 toż to arsenal zapewnil wczoraj wieksze emocje
1
Dla abonamentów Cyfrowego polsatu
na ZDF leci teraz mecz Borussi Moechengladbach z Juventusem. Zawsze cos ;d
0
a po polsku?... :)
chodzi mi o komentarz meczowy
1
hehe :)
0
On to by se kino mogł kupic za dniówke ;d
13
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12143098_1099362870110174_5800673454867081226_n.jpg?oh=6c620cbc2eb00282a99ee0a5ce93f818&oe=56CE2179
Messi na tym zdjeciu wyglada jak jakis pudzian + ten telewizor chyba z 60 cali
4
Mamy 3 punkty. Mam nadzieje że Rakitic wskoczy teraz na wyższy poziom dzieki tym bramkom. Dobranoc!
0
co ten Bayern, żeby Arsenal ich jechał... Guardiola to chyba twoj ostatni sezon w bundeslidze. Jako ze nie lubie kanonierow bylem za bayernem a tu klops
0
Gumbaou!!!!
0
Japa ryj tam! RAKITIC!!!
0
Poratuje ktoś linkiem?
2
Rakitić out!!!
A nie, wait..
7
Kukiz, ten z razem nawet też fajnie gadał ale nie moje poglądy. Ale najlepsze na koniec, Gugała zaczyna cos pierdzielic Kukizowi a oni nawet nie daja mu szanse odpowiedziec bo wylaczyli mu mikrofon, żenada. Korwin pare fajnych argumentow :D
0
Obejrzałem całą debatę, jak widze nie za duzo stracilem. Oby w drugiej polowie wsadzili tego gola i zdobyli wazne 3 pkt
0
Lepsze to niż szariat muzlumanski
0
Na PO będą głosować przede wszystkim ludzie z większych miast oraz Ci, którym jest po prostu dobrze przy tej władzy.
A Lis, szkoda gadać o tym człowieku no ale można sie posmiac :)
4
Debata jak debata. Ale po niej, dowiedziałem się lub jeszcze bardziej przekonałem się w stwierdzeniu, że Kopacz to wredna baba, osa jakich mało.
0
Dla mnie takie tłumaczenie jest żenujące ale co ja tam wiem,,,
0
Znamy powód dziwnego znikania i pojawiania się tabeli La Liga na rm.pl
Oto fragment komentarza, który napisał nie jaki Leszczu (pewnie wiecie kto)
"...To, czy tabela jest widoczna, zależy od rodzaju i długości newsa na stronie głównej. Teraz podzielona strona (rozwinięcie wiadomości) jest dosyć wysoko, więc na tabelę z prawej strony nie ma miejsca i celowo jej nie umieszczamy. Ale kiedy przegląd prasy jest na stronie głównej, to ją umieszczamy w całości..."
1
skrót meczu dla zainteresowanych
0
Zgadzam się w 100%
Szkoda, że tak mało osób podziela tą opinie
0
oczywiscie ze ironia a co?
0
O już sie zaczyna sprzedawanie. Messi jak człapał to tez go chciałes sprzedać?
0
Fajnie jakby Ney zdobył te Ficziczi i Złotą piłke
0
Nie umiem tego sobie wyobraźić bo:
bayern nie gra w lidze hiszpanskiej
nie możemy na nich trafic w lm
a do lutego jeszcze duzo czasu
0
Za De Marcosa Aleix i może być
0
Brawo! 3 punkty, jedziemy dalej...
VeB!