1

No to poszukaj bo żeby miec te paczki to trzeba wbić specjalny kod na nie, jak grasz na pc to origin i wyszukujesz pole wprowadź kod produktu, przynajmniej tak musiałem w 14 zrobic ;)

1

Nie wiem bo nie kupiłem do tej pory FIFy ale jeśli zamawiales pre-order przez neta to duzo ludzi miało dostać kod na e-maila. Tutaj pytanie kupiłeś w dniu premiery czy jakis pre-order przez neta?

1

Dostałeś jakiś kod na paczki?

13

Mecze z Rayo sa zawsze fajne... nie postawiaja autobusu tylko próbują walczyc z kazdym czy to Barca czy Levante

0

Te procenty to takie bonusy, jak trener kondycyjny ma 5% to tak jakby dostawałbyś do karty kondycji + 5%. Maksymalnie można z danej kategorii karty zdobyc 50% wiec jesli tak bedzie to przy karcie kondycji 60 dostaniesz 50% bonusu z tej karty, czyli 30 wiec razem karta da Ci +90 do kondycji. To samo dotyczy innych kart.

4

Messi to najlepszy piłkarz w historii*


Jeśli ktoś nie zgadza sie z moja opinia, prosze bez zbednych odpowiedzi.

11

Tylko Liverpool ;)

1

Książenice... Pozdro ;)

2

A nie pisałem? Wszyscy skreslali ten skład a teraz dzięki nim świętujemy awans na EURO!
Brawo Polacy! Możemy być dumni z naszych

1

Skład oceńmy po meczu, nie przed.
Polska do boju!

0

Tak najbardziej pamietam ta akcje z Elche pod koniec sezonu 13/14. Niesamowite :)

1

Albania na Euro, lel

6

Tak widze ze powstał wątek o Tv w Polsce i nie umiem pojąć jednej rzeczy: Skad bierze sie ten fenomen tych wszystkich mam talent, voice of Poland, musi be the music albo nawet idiotyczne skakania do wody. Dla mnie oglądać taki program w weekend wieczór to strata czasu. Wole posiedzieć na fcbarca.com. A z Tv to lubie czasami luknac na MasterChefa itp. no i na programy typu National Geographic i tyle.
O zapomniałbym: sport ;)

0

Pisząc komentarz wiedziałem ze mecze bedą na Ps i itd ale jednak wiecej ludzi ogląda mecz jak jest na zwykłym polsacie

0

Polska i wazniejsze mecze - Polsat. Reszta pewnie Polsat Sport, Polsat Sport Extra i moze PS News - jest chyba dostepny w naziemnej :)

0

Troll. Klich dodał na fb swoje zdjecie zrobione na Camp Nou z koszulka Barcy z nazwiskiem Klich i 10 :D

0

Żadna toz ten laptop ma pentium i zintegrowana slaba grafike

1

do przegladania internetu nawet. cos wiecej, nie da rady

0

Wpiszcie sobie Klich w google i popatrzcie na opis po zdjeciami... ;)

1

Jak widać ronaldo zapewnił sobie złotego buta za poprzedni sezon w rundzie jesiennej.

0

Kahna wyżej sobie cenie od Lehmana. Jeden z najlepszych bramkarzy w historii.

0

ogar z ta fifa, rozumiem la rambla ale w regulaminie pisalo ze znowu nie mozna tak spamowac jednym i tym samym, ludzie

0

może od razu niech mu dożywocie dadzą

2

Nie ma Leo, nie ma gry

0

Aha, spoczko dzięki za sprostowanie

0

O czymś nie wiem ? :)

0

Remis to byłyby 19 punktów. Szansa duża by była no ale duzo zależy od inych

0

Tak po tym golu przyszło mi na myśl ze w podobnych sytuacji Polska sie juz znalazła i to w meczu z Czarnogóra na Narodowym (eliminacje do MŚ 2014). Tam Błaszczykowski dobijal na pusta ale sędziowie odgwizdali spalonego. Gdyby ta bramka została uznana to dalej mielibyśmy szanse na awans nie wiem czy dobrze pamietam

0

Nie wiem czy wiesz ale najlepsza druzyna z wszystkich 3 miejsc ma awans bezpośredni, Polska (odpukac) ma duże szanse gdyby tak sie stalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?