barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma Leo, nie ma gry
0
Aha, spoczko dzięki za sprostowanie
0
O czymś nie wiem ? :)
0
Remis to byłyby 19 punktów. Szansa duża by była no ale duzo zależy od inych
0
Tak po tym golu przyszło mi na myśl ze w podobnych sytuacji Polska sie juz znalazła i to w meczu z Czarnogóra na Narodowym (eliminacje do MŚ 2014). Tam Błaszczykowski dobijal na pusta ale sędziowie odgwizdali spalonego. Gdyby ta bramka została uznana to dalej mielibyśmy szanse na awans nie wiem czy dobrze pamietam
0
Nie wiem czy wiesz ale najlepsza druzyna z wszystkich 3 miejsc ma awans bezpośredni, Polska (odpukac) ma duże szanse gdyby tak sie stalo
1
Prawdziwa życiowa historia ;)
1
No była tez sie przestraszylem ale wydaje mi sie ze cos tam ustalili kto dobil i chyba dlatego
1
Klasa ogólnie szczególnie za ostatnie mecze, pozdro bez odbioru.
6
Czy wy zawsze musicie lamentować? Ja sie cieszę, brawo Polacy!
A za Nawalki gramy najlepsza piłkę od lat
3
Lewy - zwracam honor. Nie lubiłem cię troszeczkę za ta grę w reprezentacji ale po dzisiejszym meczu... Klasa. Dzięki Mistrzu!
0
Lepiej teraz stracić niż w 90 jak z Irlandia
2
A nie La Liga Mazda?
0
Komentarz usunięty
1
a wiec glosujmy na zjednoczoną lewice! a nie, na palikota nigdy nie zaglosuje.
ps. te twoje opodatkowania to spokojnie moglyby być nie potrzebne gdyby peło nie ukradło 19 mld z ofe.
3
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, które exclusivy danej konsoli ci odpowiadaja... Jest to jeden z powodow dla ktorych wybiera sie konsole x od y.
Xbox teraz na koniec roku szaleje z grami czyli nowy Tomb Raider (czasowy ex, na ps4 wyjdzie za rok) i to nawet jest wada xka bo na ps4 może wyjsc o wiele lepsza wersja gry. Jest też Halo ale nie popularne w Polsce no i nowa Forza (brak Gran Turismo 7 w ramach konkurencji).
A ps4? Jakbyś teraz kupił to miałbyś niezla biblioteke gier do pogrania. Bloodborne, TLOU remastared, The Order, Until Dawn, kolekcja Uncharted (dzisiaj premiera :) super gra oraz w przyszłym roku Uncharted 4 (być może gra roku) oraz możliwe GT7 oraz ciekawy bardzo Horizon: Zero Dawn no i wielka nie wiadoma The Last Guardian. Na twoim miejscu tez bym polecil Ci Ps4 bo w Polsce wiecej jest konsol Sony a wiec wieksza szansa na gre z Polakami itp. I radziłbym Ci wstrzymac sie z kupnem do swiat lub predzej bo Sony ma dać rabat na PS4 - na razie nie wiadomo ile ale może to być obnizka az o 150-200zł
4
Dzięki Bogu!
2
oj w kilka lat wybili sie tak wysoko. Śmierdzi mi to złodziejstwem kolejnym jakimś, nie wiem, tak samo jak ich nazwa. Ohyda, jak Lewiatan.
1
dla mnie - mogłyby ujść ale z poprzedniego sezonu zwlaszcza domowa była o wiele lepsza.
0
Ale trzeci strój musi wygladac inaczej niz te nasze domowe i katalonskie (wyjazdowe). Można było znów czarne zrobić ale ten niebieski dla mnie jest spoko. Na pewno lepsze niz rozowe realu
Ps moja ulubiona domowa koszulka to ta z poprzedniego sezonu (klasyczna, najlepsza). Miło też wspominam wyjazdówke z sezonu 12/13
0
Popatrz się na czcionkę nad ławka rezerwowych. Piszę tam final i 2014
0
Ba to zdjęcie ze finału LM real - Atletico
4
A czego można się spodziewać po el fujarze? ;D
0
Wszystko wina Benka z Madrytu
2
Odszedł gruby i od razu postęp
0
Mimo że przegraliśmy to real nie ucieka nam.
Dzięki Vietto i Atleti!
3
Znowu o tym Alexisie. Za 10 lat dalej będziesz wspominał? Sanchez się u nas marnowal i tyle. Niech się rozwija w Arsenalu
0
Teraz dopiero ujrzałem jak Simeone się cieszył po bramce. Niesamowite :)
0
Miroslawski jak komentatorzy na ZDF po 2 naszych bramkach na Allianz Arena ;)
0
No tak jeden gol fartem i od razu ledwo. Żenada