barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja samsungow nie polecam ale za ta cene to jednak warto.
2
artur boruc :)
1
Rakitic :)
2
Dalej w 14 xD
0
Pewnie nie masz 16 lub 18 lat (nie wiem jaki jest limit na Origin) to dlatego nie możesz grać online. Najlepiej zadzwonic do EA i jakos poprosic o zmiane daty urodzenia np rodzicow, wujka babci
0
spoko ;)
0
mecz lecha w tvp. Chyba w TVP Regionalnej.
0
i własnie przez takie błędy oraz mniej licencji PES mimo wszystko będzie za Fifą.
0
Tylko na ta chwile. No i Suarez juz wygrał LM a Lewy?.,,
0
Moszna? Moszna.
2
No to co? Z planów o lidze europejskiej walczymy teraz o fazę pucharowa LM? ;D
0
Bo myślą ze mecz trzeba wygrać juz w 10 minucie
3
Suarez wart był tej kasy, na pewno bardziej niz Bale
1
3 punkty z dedykacja dla wszystkich hejterow do 80 minuty :)
1
Dla takich momentów pięknie jest byc kibicem Barcelony! Jestem dumny, ja w nich nigdy nie zwatpie
0
I co hejterzy? Wszyscy pisaliście ze nie odrobiny a tu prosze miła niespodzianka. W Barce wierzy sie do końca!!!
VAMOS
0
GoogGoogogogoogogogogoogll wy ku....ry mamy to jeaaa
0
I co kibice? Mysleliscie ze nie zremisujemy, pięknie Roberto jednak cos moze z niego bedzie ;)
0
Tylko Bundesliga, teraz się wystrzelal to za mało na zp
14
"pseudodruzyna", jak śmiecie, wstyd mi za takich ludzi
0
0
Arsenal zas przegrywa
0
Nie ma to jak znać tryumfatora ligi mistrzow we wrześniu
0
Shakira? No to wszystko wiadomo
0
Bate to i z Bayernem 3-0 potrafil wygrac, nieobliczalni sa
3
haha jak z PSG, pieknie
0
Aj szkoda ale jak narazie fajny otwarty mecz
0
STEJGEN XD Leszek :D
0
Pieknie Ter Stegen. DObrze wszedl w mecz
0
Chicharito w Bayerze? WOOOOW