0

ja samsungow nie polecam ale za ta cene to jednak warto.

2

artur boruc :)

1

Rakitic :)

2

Dalej w 14 xD

0

Pewnie nie masz 16 lub 18 lat (nie wiem jaki jest limit na Origin) to dlatego nie możesz grać online. Najlepiej zadzwonic do EA i jakos poprosic o zmiane daty urodzenia np rodzicow, wujka babci

0

spoko ;)

0

mecz lecha w tvp. Chyba w TVP Regionalnej.

0

i własnie przez takie błędy oraz mniej licencji PES mimo wszystko będzie za Fifą.

0

Tylko na ta chwile. No i Suarez juz wygrał LM a Lewy?.,,

0

Moszna? Moszna.

2

No to co? Z planów o lidze europejskiej walczymy teraz o fazę pucharowa LM? ;D

0

Bo myślą ze mecz trzeba wygrać juz w 10 minucie

3

Suarez wart był tej kasy, na pewno bardziej niz Bale

1

3 punkty z dedykacja dla wszystkich hejterow do 80 minuty :)

1

Dla takich momentów pięknie jest byc kibicem Barcelony! Jestem dumny, ja w nich nigdy nie zwatpie

0

I co hejterzy? Wszyscy pisaliście ze nie odrobiny a tu prosze miła niespodzianka. W Barce wierzy sie do końca!!!
VAMOS

0

GoogGoogogogoogogogogoogll wy ku....ry mamy to jeaaa

0

I co kibice? Mysleliscie ze nie zremisujemy, pięknie Roberto jednak cos moze z niego bedzie ;)

0

Tylko Bundesliga, teraz się wystrzelal to za mało na zp

14

"pseudodruzyna", jak śmiecie, wstyd mi za takich ludzi

0

0

Arsenal zas przegrywa

0

Nie ma to jak znać tryumfatora ligi mistrzow we wrześniu

0

Shakira? No to wszystko wiadomo

0

Bate to i z Bayernem 3-0 potrafil wygrac, nieobliczalni sa

3

haha jak z PSG, pieknie

0

Aj szkoda ale jak narazie fajny otwarty mecz

0

STEJGEN XD Leszek :D

0

Pieknie Ter Stegen. DObrze wszedl w mecz

0

Chicharito w Bayerze? WOOOOW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?