0

Poklepali.

1

Neymar kolejna masakracja.

0

Bartra.

0

Dedyk dla Rafy, miło :)

0

MAŁC BATA6ATATATTATAYTATATATA

6

LUTUJ KU......WA LUTUJ

0

piach - piaseczek - piaseczunio :)

0

Bramkarz kolejny mecz życia i to z nami

3

minete to wiesz komu mozesz zrobic a od innej minety jest flashscore

0

#FabsWróć

0

sztejgen to ty sie miales nazywac

56

Tera sztegena :DDDDDDDDDD

0

123456, pasi?

0

Messi na ŚPO, MSN w ataku :D

0

0

a co bana dostał?

0

W grze przed pierwszym uruchumieniem futa jesli miales fifa pointsy to zawsze było pytanie czy przenies je do nastepnej wersji gry np. z 14 do 15. Nie wiem jak to w Webb apie

1

No dzisiaj byłem pewny o kolejne Granaldo a tu klops, real wygrywa tylko 1-0 i to po kontrowersjach. Czekam na Bilbao :)

0

Wiadomo Messi klasa ale na MVP to nie zapracował w tym meczu. Czy naprawde podczas wyboru zawodnika spotkania jest tylko 1 wybór: Messi?

1

Może tak w fife lepiej wypróbować ten wariant z Alvesem i zobaczyć co z tego wyniknie?

0

Remis, nie trawie żadnych z drużyn więc najlepszy byłby remis ale w ostateczności może Chelsea wygrać

0

PRZED premierą, idź do jakiegoś sklepu typu media Markt, media Expert, na ogół gry były na półkach już 2-3 dni przed premierą i na ogół najtaniej było właśnie przed premierą gry

0

Powiedz to hala dzieciom

2

Ludzie jakie urwanie punktów przez Granade, dzisiaj znowu będzie Granaldo

1

Oj na RM.pl na pewno gow.oburza o tego ronaldo i jego golach

0

Liczę jeszcze na cyfrowy Polsat ale po tym jak Eleven pierwsze wchodzi do nc+ to wątpię w to czy Eleven będzie na CP

0

Ehh drugiego Xaviego nie będzie trzeba uwierzyć w La Masie...

10

Też tak mówiłeś jak strzelał gola w finale LM?

0

Paweł zobacz na moj komentarz wyżej, z grafika na nVidie spokojnie popykasz w 60 kl/s

0

Skok pomiędzy 820m a 840m jest duży, oczywiście dla 840m. To najlepsza karta jaka wyciągniemy do 2900 zł za laptopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?