barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poklepali.
1
Neymar kolejna masakracja.
0
Bartra.
0
Dedyk dla Rafy, miło :)
0
MAŁC BATA6ATATATTATAYTATATATA
6
LUTUJ KU......WA LUTUJ
0
piach - piaseczek - piaseczunio :)
0
Bramkarz kolejny mecz życia i to z nami
3
minete to wiesz komu mozesz zrobic a od innej minety jest flashscore
0
#FabsWróć
0
sztejgen to ty sie miales nazywac
56
Tera sztegena :DDDDDDDDDD
0
123456, pasi?
0
Messi na ŚPO, MSN w ataku :D
0
hehe oto co znalazłem buszując po kompie ;)
http://images67.fotosik.pl/1195/6ca3eb1a46f47a7f.png
http://images68.fotosik.pl/1194/467187df8df9249e.png
0
a co bana dostał?
0
W grze przed pierwszym uruchumieniem futa jesli miales fifa pointsy to zawsze było pytanie czy przenies je do nastepnej wersji gry np. z 14 do 15. Nie wiem jak to w Webb apie
1
No dzisiaj byłem pewny o kolejne Granaldo a tu klops, real wygrywa tylko 1-0 i to po kontrowersjach. Czekam na Bilbao :)
0
Wiadomo Messi klasa ale na MVP to nie zapracował w tym meczu. Czy naprawde podczas wyboru zawodnika spotkania jest tylko 1 wybór: Messi?
1
Może tak w fife lepiej wypróbować ten wariant z Alvesem i zobaczyć co z tego wyniknie?
0
Remis, nie trawie żadnych z drużyn więc najlepszy byłby remis ale w ostateczności może Chelsea wygrać
0
PRZED premierą, idź do jakiegoś sklepu typu media Markt, media Expert, na ogół gry były na półkach już 2-3 dni przed premierą i na ogół najtaniej było właśnie przed premierą gry
0
Powiedz to hala dzieciom
2
Ludzie jakie urwanie punktów przez Granade, dzisiaj znowu będzie Granaldo
1
Oj na RM.pl na pewno gow.oburza o tego ronaldo i jego golach
0
Liczę jeszcze na cyfrowy Polsat ale po tym jak Eleven pierwsze wchodzi do nc+ to wątpię w to czy Eleven będzie na CP
0
Ehh drugiego Xaviego nie będzie trzeba uwierzyć w La Masie...
10
Też tak mówiłeś jak strzelał gola w finale LM?
0
Paweł zobacz na moj komentarz wyżej, z grafika na nVidie spokojnie popykasz w 60 kl/s
0
Skok pomiędzy 820m a 840m jest duży, oczywiście dla 840m. To najlepsza karta jaka wyciągniemy do 2900 zł za laptopa