barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
o wiem, sedes od tyłu niech napisze!
3
http://www.dailymotion.com/video/x36mljz_atletico-madryt-fc-barcelona-1-2-skrot-polski-komentarz_sport
Skrót meczu z Atleti z polskim komentarzem :v
Przeżyjmy to jeszcze raz ;)
ps tiki-tjaka najlepsza :D
2
6
Juhu ależ Turcja pieknie ich jedzie, brawo :)
0
Euro było epickie w wykonaniu Turcji, najpierw gol w 121 minucie na remis z Chorwacja i nastepnie po karnych awans do połfinałow a tam prawie wygrali z Niemcami gdyby nie bramka Lahma (?)
0
http://www.futhead.com/16/players/2904/douglas/
Nie wiem czy wiecie ale nasz Douglas bedzie miał aż 72 ovr w fifie 16 a w szczegolnosci w oko wpada 87 pace ;)
1
Wyjątkowo dzisiaj jestem za Turcją :)
0
Ney, Willian powinni grać, ostatnio ten Taradelli tez grał :P
0
Ta trybuna na szaro to trybuna gości :)
http://win.u2place.it/images/tours/stadiolimpicotorino.jpg
1
http://liveonsat.com/los_soc_int_M_euro2016.php
4 mecz od góry, Turcja-Holandia. Z boku masz wszystkie kanaly na ktorym poleci ten mecz
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
aha, nie jest teraz co 10 minut na stronie :) Mam też swoje życie
3
kondzia to juz dlugo nie ma.. na ile ma go?
1
oby tobie sie skonczylo w postaci BANA.
1
Polska nic nie bedzie miec bo PO wszystko odda Niemcom, Austriakom czy Żydom. By tylko nie naruszac "systemu prawnego"...
0
Ale troche tez mi Robbena przypomina swą grą
1
No wiesz, szanse beda wynosic około 50%...
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/p720x720/11986315_938349109534106_1845955730857490423_n.jpg?oh=a2474c52cd0848310bca07fa4fbe50c6&oe=56743570
Fotka Coutinho z Neyem, może jakis transfer do Barcy? ;)
8
Jestem dumny! Brawo Polacy!! :)
3
Dobrze uderzył ale neuer intuicyjnie obronil, no co najlepszy gk na swiecie
2
ok, niemcy wygrywaja ale nie moglem zniesc tego ze ten szwab mueller gola strzelil
0
Koniec, Islandia znów pokonuje Holandie, bedzie jeszcze ciekawa walka o 3 msc w tej grupie
1
Go Go Islandia!!!
2
Taki jest świat, pieniądz rządzi nim.
1
Hehe jak tacy jesteście to zapie....rdalajcie co 3 dni 90 minut wraz treningami.
0
Pizza serowa powinna być :v
1
Oficjalnych od EA nie ma i nie będzie. Zawsze tak robią bo by im się fifa 16 mniej sprzedawała. Na chomikuj poszukaj aktualizacji ale będzie ona tylko do offline
6
Barca tv swego czasu była na kanałach sportowych Polsatu teraz po 2-3 sezonach kanał wraca do Polski za pośrednictwem TVP Sport. Zawsze jakiś plus dla tvp :)
0
No ja nie wiem, chyba tez bym wolal mecz Barcy ale mecz Polski to mecz...