0

Skok pomiędzy 820m a 840m jest duży, oczywiście dla 840m. To najlepsza karta jaka wyciągniemy do 2900 zł za laptopa

0

No to wszystkie juz wiadomo, spróbuj odpaliić fife z karty nvidii, zauważysz duży skok wydajności.

Jak to zrobic?

Klikasz PPM na ikonę FIFY i tam w zakładce uruchom z procesorem graficznym (cos podobnego) wybierasz opcje karta Nvidia o dużej wydajności

I jeszcze jeden pomysł. Otwierasz panel sterowania nvidia i tworzysz do FIFY 16 nowy profil i tam zaraz na górze wybierasz nvidia o dużej wydajności i juz :)

0

Z jakiej karty włączasz fife? Bo dziwne ze z takimi specyfikacjami musisz miec ograniczone do 30 k
/S.

52

Niestety Suarezito ty nie jesteś pewnym portugalczykiem ;)

0

Ja wiem ze sa normalni kibice Realu i potrafia sie zachowac a wiec miłej nocy też ci życze :)

0

niestety nie moge... kompleksy :(

0

Oczywiscie sport.pl znowu wysmiewa Barce, i jeszcze ten "chamski faul Suareza" niech sie pier....dola

0

A wiec teraz moment dla was Hala Dzieci aby nas zhejtowac ze remisujemy z cieniasmi a wy wygrywacie z mocarnym Szachatrem i to po pieknym hattricku Grzomta.

A teraz na poważnie: no cóż remis ale lepszy on niz porazka tak jak z PSG rok temu, nastepnie bedzie Roma u siebie, a my czekamy na odbicie sie z Levante :)

0

cieniasy...

0

Poratuje ktoś linkiem? :(

0

ARSENAL 2-0 pozdro dla Wengera ahhahaha

1

Suarez 10 meczy kary minimum!!

1

1-1 do przerwy, w 2 polowie walczymy o zwyciestwo!
VeB!!!

5

Arsenal przegrywa z Zagrzebiem, nie wierze xd

0

SIUUUAREZZZZ I CO PODANIE RAKTICA JAPA TAM

7

O jak ciebie brakowało, wieczny lament :)

0

Ładnie wyczyszczone

2

kasa misiu kasa.... przynajmniej final w tvp

1

slychac doping kibiców Barcy
ps Pozdro dla jednego z uzytkownikow ktory teraz jest na trybunach! :D

0

Juz był taki puchar - Intertoto chyba.

0

Pewnie średnie :v.

21

I city znowu ssie w lidze mistrzów brawo liga angielska

0

Proszę nic nie pisać na ronaldo bo Messi pluje, kopie w kibiców, nie płaci podatków i trzyma ręce w kieszeniach.
#HDlogic

0

Spytaj się AS'a.

0

A no widać kolego, widać

5

Penalty Madryt? :v

0

Pięknie Juve, z Sevilla wychodzicie z grupy

3

Wow tymi golami z espanyolem i szachtarem to ronaldo zapewnił sobie złota piłkę... Szkoda Messi może za rok

6

Eurosport zawsze mial transmisje KMŚ

1

Na ZDF mecz Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?