barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skok pomiędzy 820m a 840m jest duży, oczywiście dla 840m. To najlepsza karta jaka wyciągniemy do 2900 zł za laptopa
0
No to wszystkie juz wiadomo, spróbuj odpaliić fife z karty nvidii, zauważysz duży skok wydajności.
Jak to zrobic?
Klikasz PPM na ikonę FIFY i tam w zakładce uruchom z procesorem graficznym (cos podobnego) wybierasz opcje karta Nvidia o dużej wydajności
I jeszcze jeden pomysł. Otwierasz panel sterowania nvidia i tworzysz do FIFY 16 nowy profil i tam zaraz na górze wybierasz nvidia o dużej wydajności i juz :)
0
Z jakiej karty włączasz fife? Bo dziwne ze z takimi specyfikacjami musisz miec ograniczone do 30 k
/S.
52
Niestety Suarezito ty nie jesteś pewnym portugalczykiem ;)
0
Ja wiem ze sa normalni kibice Realu i potrafia sie zachowac a wiec miłej nocy też ci życze :)
0
niestety nie moge... kompleksy :(
0
Oczywiscie sport.pl znowu wysmiewa Barce, i jeszcze ten "chamski faul Suareza" niech sie pier....dola
0
A wiec teraz moment dla was Hala Dzieci aby nas zhejtowac ze remisujemy z cieniasmi a wy wygrywacie z mocarnym Szachatrem i to po pieknym hattricku Grzomta.
A teraz na poważnie: no cóż remis ale lepszy on niz porazka tak jak z PSG rok temu, nastepnie bedzie Roma u siebie, a my czekamy na odbicie sie z Levante :)
0
cieniasy...
0
Poratuje ktoś linkiem? :(
0
ARSENAL 2-0 pozdro dla Wengera ahhahaha
1
Suarez 10 meczy kary minimum!!
1
1-1 do przerwy, w 2 polowie walczymy o zwyciestwo!
VeB!!!
5
Arsenal przegrywa z Zagrzebiem, nie wierze xd
0
SIUUUAREZZZZ I CO PODANIE RAKTICA JAPA TAM
7
O jak ciebie brakowało, wieczny lament :)
0
Ładnie wyczyszczone
2
kasa misiu kasa.... przynajmniej final w tvp
1
slychac doping kibiców Barcy
ps Pozdro dla jednego z uzytkownikow ktory teraz jest na trybunach! :D
0
Juz był taki puchar - Intertoto chyba.
0
Pewnie średnie :v.
21
I city znowu ssie w lidze mistrzów brawo liga angielska
0
Proszę nic nie pisać na ronaldo bo Messi pluje, kopie w kibiców, nie płaci podatków i trzyma ręce w kieszeniach.
#HDlogic
0
Spytaj się AS'a.
0
A no widać kolego, widać
5
Penalty Madryt? :v
0
Pięknie Juve, z Sevilla wychodzicie z grupy
3
Wow tymi golami z espanyolem i szachtarem to ronaldo zapewnił sobie złota piłkę... Szkoda Messi może za rok
6
Eurosport zawsze mial transmisje KMŚ
1
Na ZDF mecz Bayernu