0

Cska na 3-1!!!
I Leverkusen na 3-0 sie rozstrzelali

0

goooool Astana, kazachy w LM tylko nie trafic na nich

0

De Bruyne do City za 75 mln euro!? Oby nie...

2

Davids trenuje teraz angielska druzyne Barnet (od 2012)

0

Jak polskie druzyny awansuja do LE to mecze z ich udzialem beda w otwartej telewizji.

0

Off-top:A dobra nie ważne, walone fb :)

1

Jutro o 20 magazyn ligi hiszpańskiej na Eleven.

0

Tak myśle co robia te stare babcie teraz co mieszkaja na blokach zaraz przy stadionie :D

0

Komentarz usunięty

0

i na reprezenatacje nie pojedzie, jedyny plus

1

0

0

Mur, trybuny czy bramka? Obstawiamy
A dobra juz po wszystkim xd

2

albo jak kto woli 1980 sekund :)

0

El matador seniore Jarek

0

Swiecicki i jakis ekspert (nie wiem)

0

Na kanale Eleven wlasnie sie konczy pierwsza polowa meczu Fiorentina-Milan, jak na razie 1-0 dla Florencji i w dodatku czerwona kartka Rodrigo Ely (Milan)

0

zamknij sie ronaldo, zapi...erdalaj na mecz

2


Jeszcze cieplutki material najlepsze od 0:06

0

dziesiata la decime ;)

3

EL Fujara komentuje mecz na futbolHD?

5

Chyba szykuje sie kariera Gijon w fife 16 :P

1

byle jakiej, chce sie posmiac :D

3

Ma ktos linka do tej symulki? (wiecie kogo :v)

0

Verma klasa dzisiaj, Masche okej, Bartra bez glupich błędów ale przede wszystkim mnie cieszy czyste konto. Ważne tez jesli Bravo bedzie walczył o Zamore (?)

0

LFP Madryt :P

2

Patrzac na livesports to jedynie strzal Bale'a byl jedyna grozna sytuacja

2

haha ten polski komentarz w meczu realu :)

0

herb Barcelony to najlepszy avatar :)

0

3 PUNKTY! SUPER :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?