barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cska na 3-1!!!
I Leverkusen na 3-0 sie rozstrzelali
0
goooool Astana, kazachy w LM tylko nie trafic na nich
0
De Bruyne do City za 75 mln euro!? Oby nie...
2
Davids trenuje teraz angielska druzyne Barnet (od 2012)
0
Jak polskie druzyny awansuja do LE to mecze z ich udzialem beda w otwartej telewizji.
0
Off-top:A dobra nie ważne, walone fb :)
1
Jutro o 20 magazyn ligi hiszpańskiej na Eleven.
0
Tak myśle co robia te stare babcie teraz co mieszkaja na blokach zaraz przy stadionie :D
0
Komentarz usunięty
0
i na reprezenatacje nie pojedzie, jedyny plus
1
0
0
Mur, trybuny czy bramka? Obstawiamy
A dobra juz po wszystkim xd
2
albo jak kto woli 1980 sekund :)
0
El matador seniore Jarek
0
Swiecicki i jakis ekspert (nie wiem)
0
Na kanale Eleven wlasnie sie konczy pierwsza polowa meczu Fiorentina-Milan, jak na razie 1-0 dla Florencji i w dodatku czerwona kartka Rodrigo Ely (Milan)
0
zamknij sie ronaldo, zapi...erdalaj na mecz
2
Jeszcze cieplutki material najlepsze od 0:06
0
dziesiata la decime ;)
3
EL Fujara komentuje mecz na futbolHD?
5
Chyba szykuje sie kariera Gijon w fife 16 :P
1
byle jakiej, chce sie posmiac :D
3
Ma ktos linka do tej symulki? (wiecie kogo :v)
0
Verma klasa dzisiaj, Masche okej, Bartra bez glupich błędów ale przede wszystkim mnie cieszy czyste konto. Ważne tez jesli Bravo bedzie walczył o Zamore (?)
0
LFP Madryt :P
2
Patrzac na livesports to jedynie strzal Bale'a byl jedyna grozna sytuacja
2
haha ten polski komentarz w meczu realu :)
0
herb Barcelony to najlepszy avatar :)
0
3 PUNKTY! SUPER :)