0

Komentarz usunięty

16

Messi wtf hahahahahahahaha

0

Neymar. GOOOOOOOOOOOOOOL

0

Mecz towarzyski to wybaczam

0

O ja pierdziele

6

Kolton beka

0

Znakomicie na razie

6

Metju, Wermelen

0

Hymn

0

Już miałem iść a tu niespodzianka

1

Idę do alkoholowego chipsy kupić, ja jebe

4

Mamy Problem Hahahahahahahaha

34

Gampara no nie
Dobrze że nie Gimpera

0

Hahahahahahahaha you made my night

0

To było takie ogólne pytanie nie bezpośrednio do ciebie

0

Mogliby puścić jakąś zapowiedź a nie te beznadziejne reklamy.. O to mi chodzi

0

Lewy lepszy od Suareza dalej?

13

Komentarz usunięty

3

Dać Polsatowi mecz, żeby nie dali reklam w 30 minucie

0

I handicap do tego ;)

0

Moze hala madrid lepsze?

1

CRACKKKK

7

Ale sie japa cieszy na Vidala i Turana

0

No i MSN :)

0

Fajna jest :D

1

Za hajs z trypletu baluj

0

WOOOOOOOW! Zajebi..scie

0

Swietowanie trypletu sie przypomina :)

4

Pozdro dla Wisnia90!!

22

"Szesny" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?