barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
16
Messi wtf hahahahahahahaha
0
Neymar. GOOOOOOOOOOOOOOL
0
Mecz towarzyski to wybaczam
0
O ja pierdziele
6
Kolton beka
0
Znakomicie na razie
6
Metju, Wermelen
0
Hymn
0
Już miałem iść a tu niespodzianka
1
Idę do alkoholowego chipsy kupić, ja jebe
4
Mamy Problem Hahahahahahahaha
34
Gampara no nie
Dobrze że nie Gimpera
0
Hahahahahahahaha you made my night
0
To było takie ogólne pytanie nie bezpośrednio do ciebie
0
Mogliby puścić jakąś zapowiedź a nie te beznadziejne reklamy.. O to mi chodzi
0
Lewy lepszy od Suareza dalej?
13
Komentarz usunięty
3
Dać Polsatowi mecz, żeby nie dali reklam w 30 minucie
0
I handicap do tego ;)
0
Moze hala madrid lepsze?
1
CRACKKKK
7
Ale sie japa cieszy na Vidala i Turana
0
No i MSN :)
0
Fajna jest :D
1
Za hajs z trypletu baluj
0
WOOOOOOOW! Zajebi..scie
0
Swietowanie trypletu sie przypomina :)
4
Pozdro dla Wisnia90!!
22
"Szesny" :D