0

Wg nich to oni mają jeszcze prawa na serie A i Ligue 1...

1

Ok, polecam już nie rozwijać tematu LL bo się spam robi , to co napisałem jest to wszystko z źródeł sat kurier mniej czy więcej wiarygodnych. Także ja czekam na wywiad w tok FM przypominam około 19:20 z szefem polskiego Eleven

0

Wreszcie w Polsce powstał tzw "pośrednik" między sportem w nc+ a CP

0

Ja nie mam żadnego konta na RM.pl
A źródło podałem

0

To już wina nc+ że dali tyle szmalu na ekstraklape

3

Ma być dołączone do pakietu Sport HD

11

Pedrorodrigues i rafik2003

2

Ja też się cieszę, mam CP i wreszcie będę mógł (oby) oglądać mecze Barcy na tv bez szukania streamow :D

0

I euro 2016 :)

3


Na tą chwilę mogę potwierdzić na 100% pewne kwestie, więc zaczynamy:

1. Eleven będzie posiadał 3 kanały sportowe
2. Eleven będzie dostępny na wyłączność w CP (będzie współpraca na lini Eleven - Polsat Sport), Multimedia, Vectra i kilka mniejszych kablówek. UPC oraz nc+ nie będą mieć Eleven.
3. Eleven pozyskuje na wyłączność prawa do ligi hiszpańskiej.

Tak więc nc+ straci wyłączność i miano najlepszych lig, Cyfrowy Polsat tą batalię wygrał z nc+, małym kosztem odniósł sukcec. nc+ niepotrzebnie oskarżało Eleven o oszustwa i złożył na nich skargę, to Eleven wypiął się na nc+ i nc+ obudziło się w rękach w nocniku.

Źródło: forum sat kurier

0

Jakby dla Polsatu liczyły by się tylko tenis i siatkówka to po co wzięli całe eliminacje euro i główny turniej?

0

Za darmo to możesz dostać wpierdo... Lub obejrzeć mecz na tvp sport pl :D

To miała być odpowiedź do Domini

0

Zależy kto wygra przetarg
Jak wygra Eleven to nie wiadomo czy te kanały będą na vectrze
Jak wygra nc+ lub Polsat (?) to jak masz np. Kanały canal+ to obejrzysz ;)

0

Na forum sat kurier jest wątek o Eleven - tam jest wszystko

1

Ma być na CP ale na nc nie wiadomo czy ogóle kiedyś będzie

0

Jak narazie to Eleven wygrywa przetarg o La lige. Jutro około 19:20 w TOK FM wywiad z szefem polskiego Eleven. Co gorsza kanały Eleven miałaby się znaleźć na cyfrowym Polsacie ale na nc już nie wiadomo, ponoć nawet do grudnia ma nie być tych kanałów Eleven na Nc .



Hmm jakby Eleven nie było na nc to mimo że mam CP to żal mi tych którzy specjalnie kupili sobie Nc , ba nawet ja chciałem przejść...

4

5

Gramy z MU, wiem ze to sparing ale w ostatnich 15 minutach to ich tak zdominowalismy ze masakra. Brakuje tylko gola :)

0

Komentarz usunięty

1

Pewnie kwas chlebowy pija ;)

0

jaki banan wtf

0

Roberto postraszyl golebie na stadionie

0

wuefista out, ter steven out, pike out

0

zgloszony

0

Nie ma za co!!!

0

oh te ruski... :)

1

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

0

no wiem, diamentowej ligi nie ogladam ale specjalnie final 100 metrow ogladałem :)

0

yyyyy, internet explorer? ;)

1

Patrzę teraz na gr. Polaków i muszę przyznać ze trafiliśmy nie najgorzej. Bedzie ciekawie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?