1

Przy Rakiticiu wyglada jakby był jego synem :v

1

pokoj 1408

0


polecam :)

0

Biedronka na sponsora i na koszulki :v

1

Jonathan Calleri

1

Ale Sony to ty mi tu nie obrazaj :)

3

nie bedzie la masii, bedzie quatar, bedzie ch.uj dupa i kamieni kupa

0

- mi to poprawilo humor, najlepsze od 0:28 :D

0

0

#zdzisiekmusisz

0

Kompromitowski lepszy? :p

0

Te zdjęcie Bartka mi przypomina jakąś mafie

7

Komentarz usunięty

0

Rozumiem ale taki mecz to powinien za darmo być tak jak finał, już te zydki które tam steruja mają miliardy więc.

0

Walony polszmat, meczu nie obejrzę na telefonie bo chcą 5 zł za mecz.
Na tvp sport jest wszystko za free

0

2-2 tie-break!!

0

Kipitaooaaoaoaoa co l?

0

Hahhahaaaaa jeb.łem i leżę jak Cr7

2

Nie będę się pierdzielic: puknałbym ;)

1

2-0 to nie jest koniec meczu, Brazylia w finale IO w Londynie wygrywala 2-0 a ostatecznie przegrali 3-2 z Ruskami

0

No to trzeba pisać do viscaelbarca.pl o poprawke

0

Socios - kibice FC Barcelony, którzy są jednocześnie kibicami i członkami klubu. Obecnie jest ich 170 000. Członkostwo można otrzymać poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Dzięki temu są przywileje takie jak:

- możliwość kupna biletów z rabatem 20%
- zniżka na gadżety klubowe
- darmowa prenumerata magazynu klubowego
- darmowy wstęp do muzeum
- prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym
- prawo wyborcze w wyborach na prezydenta klubu
- decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.

Źródło: viscaelbarca.pl

1

Już zwalniają Beniteza hahahah

1

A Bartek to hiszpański odpowiednik kopacz :)

0

Witaj fazo play-off ligi Europejskiej, chociaż nadzieja umiera ostatnia

6

O ty łobuzie!

2

Bale to taki ekskluzywny menel

0

2003 co się dziwić, mamusia każe spać o tej godzinie

0

Nooo,tylko 10% mi dadzą z tej kwoty

1

Goooool legia, wygrywamy z rumuńska Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?