barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przy Rakiticiu wyglada jakby był jego synem :v
1
pokoj 1408
0
polecam :)
0
Biedronka na sponsora i na koszulki :v
1
Jonathan Calleri
1
Ale Sony to ty mi tu nie obrazaj :)
3
nie bedzie la masii, bedzie quatar, bedzie ch.uj dupa i kamieni kupa
0
0
0
#zdzisiekmusisz
0
Kompromitowski lepszy? :p
0
Te zdjęcie Bartka mi przypomina jakąś mafie
7
Komentarz usunięty
0
Rozumiem ale taki mecz to powinien za darmo być tak jak finał, już te zydki które tam steruja mają miliardy więc.
0
Walony polszmat, meczu nie obejrzę na telefonie bo chcą 5 zł za mecz.
Na tvp sport jest wszystko za free
0
2-2 tie-break!!
0
Kipitaooaaoaoaoa co l?
0
Hahhahaaaaa jeb.łem i leżę jak Cr7
2
Nie będę się pierdzielic: puknałbym ;)
1
2-0 to nie jest koniec meczu, Brazylia w finale IO w Londynie wygrywala 2-0 a ostatecznie przegrali 3-2 z Ruskami
0
No to trzeba pisać do viscaelbarca.pl o poprawke
0
Socios - kibice FC Barcelony, którzy są jednocześnie kibicami i członkami klubu. Obecnie jest ich 170 000. Członkostwo można otrzymać poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Dzięki temu są przywileje takie jak:
- możliwość kupna biletów z rabatem 20%
- zniżka na gadżety klubowe
- darmowa prenumerata magazynu klubowego
- darmowy wstęp do muzeum
- prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym
- prawo wyborcze w wyborach na prezydenta klubu
- decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.
Źródło: viscaelbarca.pl
1
Już zwalniają Beniteza hahahah
1
A Bartek to hiszpański odpowiednik kopacz :)
0
Witaj fazo play-off ligi Europejskiej, chociaż nadzieja umiera ostatnia
6
O ty łobuzie!
2
Bale to taki ekskluzywny menel
0
2003 co się dziwić, mamusia każe spać o tej godzinie
0
Nooo,tylko 10% mi dadzą z tej kwoty
1
Goooool legia, wygrywamy z rumuńska Barcelona