barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Socios - kibice FC Barcelony, którzy są jednocześnie kibicami i członkami klubu. Obecnie jest ich 170 000. Członkostwo można otrzymać poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Dzięki temu są przywileje takie jak:
- możliwość kupna biletów z rabatem 20%
- zniżka na gadżety klubowe
- darmowa prenumerata magazynu klubowego
- darmowy wstęp do muzeum
- prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym
- prawo wyborcze w wyborach na prezydenta klubu
- decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.
Źródło: viscaelbarca.pl
1
Już zwalniają Beniteza hahahah
1
A Bartek to hiszpański odpowiednik kopacz :)
0
Witaj fazo play-off ligi Europejskiej, chociaż nadzieja umiera ostatnia
6
O ty łobuzie!
2
Bale to taki ekskluzywny menel
0
2003 co się dziwić, mamusia każe spać o tej godzinie
0
Nooo,tylko 10% mi dadzą z tej kwoty
1
Goooool legia, wygrywamy z rumuńska Barcelona
0
Du.pa I Sraka
1
A miało być tak łatwo, hehe balonik pękł
4
NIE po uj ten Pogba teraz
0
Powinny być odświeżone zdjęcia z trypletem :)
5
Inaczej, Złota Płetwa.
0
Precz gadule stąd.
0
Popieram. To absurd.
6
Chyba czas na fanpage "NIE dla Pogby w Barcelonie"
4
Tak ale niby (pewnie to plotki) Cyfrowy Polsat też walczy o licencję
Z mojego punktu widzenia jeśliby CP wygrało przetarg to byłbym w siódmym niebie
0
Kurde jak widzę że teraz ma do nas Pogba dołączyć to mi się nie dobrze robi i to za taką kasę. Jest jeszcze Rafinha. Ja mówię NIE dla Pogby mimo iż jest to wielki zawodnik
0
Song jest wypozyczony do West Ham i najprawdopodobniej juz nie wroci do Barcy na stałe.
Afellay jest wypozyczony do Olimpiacosu. Sytuacja podobna do Songa
0
w internetach na pewno :)
26
Komentarz usunięty
0
Spoko, florek sobie odpali fife i tam Iker bedzie grac do konca kariery w realu... chyba że w grze też mu przyjdzie wiadomość, że chce odejśc :)
2
niektorzy wstaja dopiero o 12 w wakacje :D
0
Nie przepadam za Samsungiem ale reklamy robia genialne
9
5 lat temu był bohaterem, mistrzem świata. Był w niezwykłej formie, bronił setki Robbena w finale... Teraz po sezonie posuchy Realu odchodzi, wygwizdywany przez kibiców, obrazany na RM.pl. Najgorsze jest to że gimbusy patrząc na ostatnie spotkania będą myśleć że był przecietniakiem. Mam nadzieję że odzyje w Porto i pokaże na co go stać.
1
Może być, lubie powroty do przeszlosci
4
Tak, będzie mógł grać w presezonie, Pucharze Gampera lub w jakimś towarzyskim
41
Na tej konferencji brakuje tylko polskiego dziennikarza i pytania o Roberta Lewandowskiego :)
0
Komentarz usunięty