0

Socios - kibice FC Barcelony, którzy są jednocześnie kibicami i członkami klubu. Obecnie jest ich 170 000. Członkostwo można otrzymać poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Dzięki temu są przywileje takie jak:

- możliwość kupna biletów z rabatem 20%
- zniżka na gadżety klubowe
- darmowa prenumerata magazynu klubowego
- darmowy wstęp do muzeum
- prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym
- prawo wyborcze w wyborach na prezydenta klubu
- decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.

Źródło: viscaelbarca.pl

1

Już zwalniają Beniteza hahahah

1

A Bartek to hiszpański odpowiednik kopacz :)

0

Witaj fazo play-off ligi Europejskiej, chociaż nadzieja umiera ostatnia

6

O ty łobuzie!

2

Bale to taki ekskluzywny menel

0

2003 co się dziwić, mamusia każe spać o tej godzinie

0

Nooo,tylko 10% mi dadzą z tej kwoty

1

Goooool legia, wygrywamy z rumuńska Barcelona

0

Du.pa I Sraka

1

A miało być tak łatwo, hehe balonik pękł

4

NIE po uj ten Pogba teraz

0

Powinny być odświeżone zdjęcia z trypletem :)

5

Inaczej, Złota Płetwa.

0

Precz gadule stąd.

0

Popieram. To absurd.

6

Chyba czas na fanpage "NIE dla Pogby w Barcelonie"

4

Tak ale niby (pewnie to plotki) Cyfrowy Polsat też walczy o licencję
Z mojego punktu widzenia jeśliby CP wygrało przetarg to byłbym w siódmym niebie

0

Kurde jak widzę że teraz ma do nas Pogba dołączyć to mi się nie dobrze robi i to za taką kasę. Jest jeszcze Rafinha. Ja mówię NIE dla Pogby mimo iż jest to wielki zawodnik

0

Song jest wypozyczony do West Ham i najprawdopodobniej juz nie wroci do Barcy na stałe.
Afellay jest wypozyczony do Olimpiacosu. Sytuacja podobna do Songa

0

w internetach na pewno :)

26

Komentarz usunięty

0

Spoko, florek sobie odpali fife i tam Iker bedzie grac do konca kariery w realu... chyba że w grze też mu przyjdzie wiadomość, że chce odejśc :)

2

niektorzy wstaja dopiero o 12 w wakacje :D

0

Nie przepadam za Samsungiem ale reklamy robia genialne

9

5 lat temu był bohaterem, mistrzem świata. Był w niezwykłej formie, bronił setki Robbena w finale... Teraz po sezonie posuchy Realu odchodzi, wygwizdywany przez kibiców, obrazany na RM.pl. Najgorsze jest to że gimbusy patrząc na ostatnie spotkania będą myśleć że był przecietniakiem. Mam nadzieję że odzyje w Porto i pokaże na co go stać.

1

Może być, lubie powroty do przeszlosci

4

Tak, będzie mógł grać w presezonie, Pucharze Gampera lub w jakimś towarzyskim

41

Na tej konferencji brakuje tylko polskiego dziennikarza i pytania o Roberta Lewandowskiego :)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?