0

dzieki ;)

0

Może to bedzie glupie pytanie ale czy ktos sie orientuje kim jest taki gruby koles (najczesciej w garniturze) ktory stoi przy zmianach naszych zawodnikow?

0

Nie moge doczekac sie juz finalu ;)

0

tobie tez radze zebys sie pouczył bo jutro spr z 'pszyry'

21

5


kto nie widział

5

Komentarz usunięty

0

zawsze placze jak to ogladam

0

110 mln za Bale Faila to chyba głupi żart

12

0

2015.05.13, godz. 23:06, NajlepszywHistorii
dziwne, ale real zawsze kupywal mecze, przez cala swoja historie wygrywali tylko dzeiki ukladom i pieniadzom,
Polać mu xd

3

Komentarz usunięty

2

Ramos po meczu - naszym celem było nie zdobycie żadnego trofeum

2

Taki suchar
przychodzi koleś do księgarni i pyta o książkę "Real. Undecima"
Sprzedawca odpowiada "fantastyka piętro wyżej"

7

Kibice Juve mieli rację - wylosowali najsłabsza drużynę xd

0

Kuźwa jest Juve w finale cóż za piękny wieczór
Liczę na znakomity mecz w Berlinie
Veb Forza Juve

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Mozna hejtowac tych kibiców na rm.pl ale oni jakoś tak nie grymasza po wygranych meczach. No niestety lecz to ze jesteśmy w Polsce i niektórym i tak sie nie dogodzi

5

Naprawdę te media polskie to przesądzają; jak lewy grał w BVB z Blaszczem i Piszczkiem to tez było o nim duzo ale jak już przeszedł do Bayernu to już przesada. A najlepsze było to. W jakiej masce zagra z Barca? Czy zagra? On moze strzelić 4 gołe jak z realem i w ogóle pełno artykolw o niczym

0

Nie mogę sie doczekać fety po zwycięstwie, ah już mi sie Wembley 2011 przypomina, oby Xavi mógł podnieść te piękne trofeum 6 czerwca br. No i Douglas tez xd

5

Na dole ktoś pisał ze nasze trio bedzie walczy o ZP lecz nie zapominacje ze na jesień sa baraze do euro w których moze kryska wystartuje. Tam jebie hat tricka a i przed barazami pewne fifa przedłuży glosowanie

1

2mecz mozna byłoby podzielić na 4 połowy:
1 połowa - dominacja Barcy
2 połowa - początek minimalnie dla bayernu, potem 3 ciosy
3 połowa - 2 ciosy Barcy, 1 bayernu
4 połowa - tak jak 1 tylko dominacja bayernu
Więc reasumujac dla Barcy należą sie pierwsze 3 połowy a dla bayernu 4
Dziękuje za uwagę.

1

No właśnie, Ancelloti chciał grac na 100% jednym składem caly sezon, teraz wychodzi mu to bokiem.

0

Jutro liczę na fajny mecz na SB (pamietam na stronie Atleti ktoś na pisał "K**wabeu). Jestem za Juve lecz finał z Realem i zwycięstwo nad nimi - cos pieknego

8

Upada to żelek w polu karnym

0

real anczeloyyiego grał cały mecz na 100* w zimie teraz się to odbija

0

E a może to że w tej drugiej połowie graliśmy źle to nic nam się nie należy za ten sezon?

0

Co kurwa Bayern to klasa B, przecież to jedna z naj drużyn na świecie

1

Mistrz Anglii - jest
Mistrz Francji - jest
Mistrz Niemiec - jest
Mistrz Włoch? Zobaczymy jutro
VEB! Berlin Nadchodzimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?