barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki ;)
0
Może to bedzie glupie pytanie ale czy ktos sie orientuje kim jest taki gruby koles (najczesciej w garniturze) ktory stoi przy zmianach naszych zawodnikow?
0
Nie moge doczekac sie juz finalu ;)
0
tobie tez radze zebys sie pouczył bo jutro spr z 'pszyry'
21
5
kto nie widział
5
Komentarz usunięty
0
zawsze placze jak to ogladam
0
110 mln za Bale Faila to chyba głupi żart
12
0
2015.05.13, godz. 23:06, NajlepszywHistorii
dziwne, ale real zawsze kupywal mecze, przez cala swoja historie wygrywali tylko dzeiki ukladom i pieniadzom,
Polać mu xd
3
Komentarz usunięty
2
Ramos po meczu - naszym celem było nie zdobycie żadnego trofeum
2
Taki suchar
przychodzi koleś do księgarni i pyta o książkę "Real. Undecima"
Sprzedawca odpowiada "fantastyka piętro wyżej"
7
Kibice Juve mieli rację - wylosowali najsłabsza drużynę xd
0
Kuźwa jest Juve w finale cóż za piękny wieczór
Liczę na znakomity mecz w Berlinie
Veb Forza Juve
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Mozna hejtowac tych kibiców na rm.pl ale oni jakoś tak nie grymasza po wygranych meczach. No niestety lecz to ze jesteśmy w Polsce i niektórym i tak sie nie dogodzi
5
Naprawdę te media polskie to przesądzają; jak lewy grał w BVB z Blaszczem i Piszczkiem to tez było o nim duzo ale jak już przeszedł do Bayernu to już przesada. A najlepsze było to. W jakiej masce zagra z Barca? Czy zagra? On moze strzelić 4 gołe jak z realem i w ogóle pełno artykolw o niczym
0
Nie mogę sie doczekać fety po zwycięstwie, ah już mi sie Wembley 2011 przypomina, oby Xavi mógł podnieść te piękne trofeum 6 czerwca br. No i Douglas tez xd
5
Na dole ktoś pisał ze nasze trio bedzie walczy o ZP lecz nie zapominacje ze na jesień sa baraze do euro w których moze kryska wystartuje. Tam jebie hat tricka a i przed barazami pewne fifa przedłuży glosowanie
1
2mecz mozna byłoby podzielić na 4 połowy:
1 połowa - dominacja Barcy
2 połowa - początek minimalnie dla bayernu, potem 3 ciosy
3 połowa - 2 ciosy Barcy, 1 bayernu
4 połowa - tak jak 1 tylko dominacja bayernu
Więc reasumujac dla Barcy należą sie pierwsze 3 połowy a dla bayernu 4
Dziękuje za uwagę.
1
No właśnie, Ancelloti chciał grac na 100% jednym składem caly sezon, teraz wychodzi mu to bokiem.
0
Jutro liczę na fajny mecz na SB (pamietam na stronie Atleti ktoś na pisał "K**wabeu). Jestem za Juve lecz finał z Realem i zwycięstwo nad nimi - cos pieknego
8
Upada to żelek w polu karnym
0
real anczeloyyiego grał cały mecz na 100* w zimie teraz się to odbija
0
E a może to że w tej drugiej połowie graliśmy źle to nic nam się nie należy za ten sezon?
0
Co kurwa Bayern to klasa B, przecież to jedna z naj drużyn na świecie
1
Mistrz Anglii - jest
Mistrz Francji - jest
Mistrz Niemiec - jest
Mistrz Włoch? Zobaczymy jutro
VEB! Berlin Nadchodzimy