barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
GOOOOOOOOOOOOOOL 2-0 super
0
Patrze teraz na tego gola i pięknie zrobił to Suarez, widać że MNS jest super zgrane
0
Niestety nie mogę oglądać spotkania ale widzę że Barca dominuje. Oby t dalej
1
Romans z żona Enrique
0
'Lewandowski może skarcic Barcelone', 'Barcelono strzeż sie!'
Dziennikarze tej strony to sa chyba jakies fanboje bajernu i lewego choc gdy lewy gral w bvb bylo to samo o borusi
2
Komentarz usunięty
0
Guardiola wiem, że dałes nam wiele trofeów ale teraz nie odbierzesz nam szans na lige mistrzow
1
Juve dacie rade!!!
0
I jeszcze real gospodarzem technicznym, pozdro xd
7
ok damy rade, przeciez jestesmy FC Barcelona, czas na rewanż!
0
Pisali ze uefa nie dopusci do kolejnego hiszpanskiego finalu
0
hahaha I jeszcze Juvee 1 mecz u siebie nie no
0
Komentarz usunięty
0
xdd BarcaD z Bajern wiedzialem
0
podgrzwamy
0
Mięsami wieje, cyce ci leca xdddddd
1
Ten koles z dnipra to jakby z ulicy wziety
0
NApoli - Dnipro
0
Procedure
0
no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
1
Pierdolenie o szopenie tam..
3
Łysy juz gotowy :D
2
A ja że na jakas z Polski :P
0
Ja chce real! Ja chce real!
0
niestety lecz na rojadirecta nie ma linkow na telefon
0
Nie skreslalbym juve, myślę że mogą zrobić sensacje tak jak bvb z realem 4-0, mają solidną pomoc i obronę, jedynie brakuje im drugiego dobrego napastnika
0
Łysy bedzie podgrzewal kulki xD
0
Celta vigo.
0
Ja chce real.