0

Komentarz usunięty

0

GOOOOOOOOOOOOOOL 2-0 super

0

Patrze teraz na tego gola i pięknie zrobił to Suarez, widać że MNS jest super zgrane

0

Niestety nie mogę oglądać spotkania ale widzę że Barca dominuje. Oby t dalej

1

Romans z żona Enrique

0

'Lewandowski może skarcic Barcelone', 'Barcelono strzeż sie!'
Dziennikarze tej strony to sa chyba jakies fanboje bajernu i lewego choc gdy lewy gral w bvb bylo to samo o borusi

2

Komentarz usunięty

0

Guardiola wiem, że dałes nam wiele trofeów ale teraz nie odbierzesz nam szans na lige mistrzow

1

Juve dacie rade!!!

0

I jeszcze real gospodarzem technicznym, pozdro xd

7

ok damy rade, przeciez jestesmy FC Barcelona, czas na rewanż!

0

Pisali ze uefa nie dopusci do kolejnego hiszpanskiego finalu

0

hahaha I jeszcze Juvee 1 mecz u siebie nie no

0

Komentarz usunięty

0

xdd BarcaD z Bajern wiedzialem

0

podgrzwamy

0

Mięsami wieje, cyce ci leca xdddddd

1

Ten koles z dnipra to jakby z ulicy wziety

0

NApoli - Dnipro

0

Procedure

0

no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1

Pierdolenie o szopenie tam..

3

Łysy juz gotowy :D

2

A ja że na jakas z Polski :P

0

Ja chce real! Ja chce real!

0

niestety lecz na rojadirecta nie ma linkow na telefon

0

Nie skreslalbym juve, myślę że mogą zrobić sensacje tak jak bvb z realem 4-0, mają solidną pomoc i obronę, jedynie brakuje im drugiego dobrego napastnika

0

Łysy bedzie podgrzewal kulki xD

0

Celta vigo.

0

Ja chce real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?