barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cr7 nigdy nie będziesz lepszy od naszego cracka, patrz na jego zachowanie
2
Za.2 godziny wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli
2
Messi oddał Neyowi,.ładnie :-)
0
40-39 dla Messiego!!!
0
Gites 5-0 brawo!!!
1
No i otworzył się worek z bramkami
1
Ile jeszcze tych męczy o 16? Real chyba połowy tych spotkań naszych o.16 nie zagrał
3
Lucho aut bo jeszcze nie wygrywamy z kordobom a messi też aut
0
Nie obejrzę spotkania lecz liczę na przede wszystkim na 3 punkty
Veb!
2
dostała :D
5
Witamy w naszym gronie :)
0
arbeola :)
0
Wiadomo że Marca zaliczy dla krysi ;-)
0
Z taką grą realu coraz bardziej myślę że Juve może wyeliminować real
3
Jeszcze 67 minut do sensacji!
0
Lewy na fb czy na czymś napisał że jest nie dobrze
0
Pewnie po 1 meczu z porno 6-1 tak sie nastawili
0
Lepiej ten dzien nie mógł sie skończyć. Bayern bez szans na potrójna koronę ;)
0
6-0 znakomity wynik, może powtorzymy to z Cordoba :-)
1
Komentarz usunięty
0
Messi na quick sell :D
0
Tak dobijanie rywala, przy 6-0 grac na 100%. Tak gral real i teraz zdychaja juz w 2 polowie ;d
0
Takim jak ty trudno dogodzic :P
0
Po co dwucyfrowa, dobrnac do konca przeciez za tydzien mecz z Bayernem..
1
Messi :D
0
Roberto masz szanse sie wykazac na śpd :)
1
nie no spodziewalem sie ze to bedzie latwy mecz ale 5-0 do przerwy miazga :D
fajnie jakby dolozyli jeszcze ze 4 bramki i 100 bramek w tym sezonie ligowym
1
jakis debil postawil na remis getafe, pozdro dla niego :P
0
Komentarz usunięty
1
Bayern bój sie a my gonimy 9-1!!