0

Cr7 nigdy nie będziesz lepszy od naszego cracka, patrz na jego zachowanie

2

Za.2 godziny wszyscy jesteśmy kibicami Sevilli

2

Messi oddał Neyowi,.ładnie :-)

0

40-39 dla Messiego!!!

0

Gites 5-0 brawo!!!

1

No i otworzył się worek z bramkami

1

Ile jeszcze tych męczy o 16? Real chyba połowy tych spotkań naszych o.16 nie zagrał

3

Lucho aut bo jeszcze nie wygrywamy z kordobom a messi też aut

0

Nie obejrzę spotkania lecz liczę na przede wszystkim na 3 punkty
Veb!

2

dostała :D

5

Witamy w naszym gronie :)

0

arbeola :)

0

Wiadomo że Marca zaliczy dla krysi ;-)

0

Z taką grą realu coraz bardziej myślę że Juve może wyeliminować real

3

Jeszcze 67 minut do sensacji!

0

Lewy na fb czy na czymś napisał że jest nie dobrze

0

Pewnie po 1 meczu z porno 6-1 tak sie nastawili

0

Lepiej ten dzien nie mógł sie skończyć. Bayern bez szans na potrójna koronę ;)

0

6-0 znakomity wynik, może powtorzymy to z Cordoba :-)

1

Komentarz usunięty

0

Messi na quick sell :D

0

Tak dobijanie rywala, przy 6-0 grac na 100%. Tak gral real i teraz zdychaja juz w 2 polowie ;d

0

Takim jak ty trudno dogodzic :P

0

Po co dwucyfrowa, dobrnac do konca przeciez za tydzien mecz z Bayernem..

1

Messi :D

0

Roberto masz szanse sie wykazac na śpd :)

1

nie no spodziewalem sie ze to bedzie latwy mecz ale 5-0 do przerwy miazga :D
fajnie jakby dolozyli jeszcze ze 4 bramki i 100 bramek w tym sezonie ligowym

1

jakis debil postawil na remis getafe, pozdro dla niego :P

0

Komentarz usunięty

1

Bayern bój sie a my gonimy 9-1!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?