barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wlasnie ze nie, kibicuje Argentynie ;D
1
ops sorry nie wiec czm ta brazylia przyszla mi na mysl :D
1
To nie koniec emocji na dzis. za godzine mecz urugwaj- jamajka a po nim gra Messi ze swoja paczka
1
no lewy ladnie hat-trick. ten wynik 4-0 jednak troche zamazuje ta zla gre w tym spotkaniu
0
Błaszczu ladnie tego nam brakowalo
2
Gra naszej Barcelony przy tym 'czyms' to jak porownywac diament ze sraczka
16
hehehe a widze ze Penaldo strzeli ze swojej ulubionej pozycji
0
Nawet jakby Polske objal Guardiola, Mourinho, to i tak nie bedziemy nigdy grac regularnie dobrej pilki. to wszystko zalezy od pilkarzy a mi sie wydaje ze im sie NIE CHCE grac w reprezentacji ;v
2
lewy super, tak samo cie nie lubie jak ten caly bajern
0
no sorry legalnie mozna obejrzec tylko na ipli, jak pisalem za free masz jak masz cyfrowy polast lub jestes w plusie.
Ja juz chyba obejrzelem kilkadziestat meczy calych w internecie i psy jeszcze nie przyszly do domu
0
Ipla? Chyba tam bedzie mecz ale za darmo to nie wiem
edit: Jak masz cyfrowy polsat lub jestes klientem plusa to masz za free
0
Zewlakowa na ta porę nie uszlyszysz bo mecze komentuje tylko 1 osoba. Jasina, szpaku, laskowski i ktoś tam jeszcze.
0
W Polsce tylko TVP. Mecze na tvp sport oraz wybrane na jedynce ;)
0
Nooo przecież padł hokejowy wynik jak w fifie
1
Oglądał ktoś mecz Meksyk - Boliwia?
Bo widzę że był bezbramkowy remis więc nie dużo straciłem ;D
0
cenzura XXI wieku...
5
No ja też trzymam kciuki za Argentyne ;)
11
Brazylia z tym trenerem (Dla mnie) nic nie osiągnie
0
mi sie nie podoba no ale niech nasi piłkarze ta pilka strzela jak najwiecej goli :)
1
Jeeeeeeeeeeeeest! Taaaaaaaaaaaaaaak!
2
Tak może z innej beczki ale Khedira przechodzi już oficjalnie do Juve ;)
0
Uff.. Prze pierwsze pół roku damy radę z Alvesem na prawej obronie a potem jego rywalizacja z Vidalem
0
Jak dobrze pójdzie to mam nadzieję że nie długo podpisze nowy kontrakt. Na tą chwilę nie widzę żadnego innego trenera do Barcy
3
Braida pierwszy znakomity transfer. Wszyscy rozmyslali kogo kupić na prawą obronę a tu proszę 2 dni i mamy zawodnika który jeszcze miesiąc temu nie był brany pod uwagę przez nas
3
Za hajs z trypletu baluj
0
Oby wrzucili ta feta na yt muszę jeszcze raz ja obejrzeć
36
Tito na pewno jest dumny z tej drużyny. Oby jego wsparcie tam z nieba było zawsze dla nas.
2
Daglas dawaj Madrid
1
Neymar no niezle.
5
J a pierdole co za zdrowe wariaty