1

Wlasnie ze nie, kibicuje Argentynie ;D

1

ops sorry nie wiec czm ta brazylia przyszla mi na mysl :D

1

To nie koniec emocji na dzis. za godzine mecz urugwaj- jamajka a po nim gra Messi ze swoja paczka

1

no lewy ladnie hat-trick. ten wynik 4-0 jednak troche zamazuje ta zla gre w tym spotkaniu

0

Błaszczu ladnie tego nam brakowalo

2

Gra naszej Barcelony przy tym 'czyms' to jak porownywac diament ze sraczka

16

hehehe a widze ze Penaldo strzeli ze swojej ulubionej pozycji

0

Nawet jakby Polske objal Guardiola, Mourinho, to i tak nie bedziemy nigdy grac regularnie dobrej pilki. to wszystko zalezy od pilkarzy a mi sie wydaje ze im sie NIE CHCE grac w reprezentacji ;v

2

lewy super, tak samo cie nie lubie jak ten caly bajern

0

no sorry legalnie mozna obejrzec tylko na ipli, jak pisalem za free masz jak masz cyfrowy polast lub jestes w plusie.
Ja juz chyba obejrzelem kilkadziestat meczy calych w internecie i psy jeszcze nie przyszly do domu

0

Ipla? Chyba tam bedzie mecz ale za darmo to nie wiem
edit: Jak masz cyfrowy polsat lub jestes klientem plusa to masz za free

0

Zewlakowa na ta porę nie uszlyszysz bo mecze komentuje tylko 1 osoba. Jasina, szpaku, laskowski i ktoś tam jeszcze.

0

W Polsce tylko TVP. Mecze na tvp sport oraz wybrane na jedynce ;)

0

Nooo przecież padł hokejowy wynik jak w fifie

1

Oglądał ktoś mecz Meksyk - Boliwia?

Bo widzę że był bezbramkowy remis więc nie dużo straciłem ;D

0

cenzura XXI wieku...

5

No ja też trzymam kciuki za Argentyne ;)

11

Brazylia z tym trenerem (Dla mnie) nic nie osiągnie

0

mi sie nie podoba no ale niech nasi piłkarze ta pilka strzela jak najwiecej goli :)

1

Jeeeeeeeeeeeeest! Taaaaaaaaaaaaaaak!

2

Tak może z innej beczki ale Khedira przechodzi już oficjalnie do Juve ;)

0

Uff.. Prze pierwsze pół roku damy radę z Alvesem na prawej obronie a potem jego rywalizacja z Vidalem

0

Jak dobrze pójdzie to mam nadzieję że nie długo podpisze nowy kontrakt. Na tą chwilę nie widzę żadnego innego trenera do Barcy

3

Braida pierwszy znakomity transfer. Wszyscy rozmyslali kogo kupić na prawą obronę a tu proszę 2 dni i mamy zawodnika który jeszcze miesiąc temu nie był brany pod uwagę przez nas

3

Za hajs z trypletu baluj

0

Oby wrzucili ta feta na yt muszę jeszcze raz ja obejrzeć

36

Tito na pewno jest dumny z tej drużyny. Oby jego wsparcie tam z nieba było zawsze dla nas.

2

Daglas dawaj Madrid

1

Neymar no niezle.

5

J a pierdole co za zdrowe wariaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?