barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Super okładka, w przyszłym roku może kupię sobie PS4 z fifka 16 ;)
3
Mecz piekny, jeden z najlepszych w sezonie. Popis Messiego - niesamowity :)
Jak ja sie wtedy darłem po golach to bardziej niz w finale LM. No ale nie mam co sie dziwic, chciałem zeby Barca wreszcie pokonała bayern. Na komputerze mam tez zapisany skrot z komentarzem rac1 :D
3
Gdyby liczyły się jeszcze pozostałe rozgrywki to bramka Messiego z Bayernem (2 bramka, po obaleniu Boatenga) oraz bramka naszego argentyńskiego cracka z Bilbao (finał pk, piękny rajd) dla mnie liczylyby się w pierwszej trójce ;-)
1
Bo w Barcelonie lubia kebaby :v
0
Nie chciałbym się chwalić ale dzisiaj zauważyłem że wczoraj był mój 1000 dzień na tej stronie :D
Jak strona dalej się będzie tak rozwijać to spokojnie dobije do 10 000 dni
14
Argentyna rozwaliła i oby tak było w finale :)
Messi zaliczył hat trick asyst i to cieszy :)
0
No i fajnie :D
2
Camp Nou nie było w 13
0
Zmarnuje się na ławce u nas niestety, przy takiej grze MNS.
2
Bartek mówił że sprowadzi zawodnika o profilu Xaviego, ja bym chciał żeby był to np. Parejo albo nawet Verratti. Jakoś ten Pogba mi nie podchodzi,jak mamy za niego dać 80 baniek to nie... Nie chcę żeby Barca co roku sprowadzala jakąś gwiazdę, taki Parejo jest na prawdę dobry, ograny w La Liga i kosztowałby mniej
To jest moja opinia
6
No i humorek się poprawia na cały dzień ;)
2
Czekam na artykuł na sport.pl lub na Onecie. Messi ustawiał mecz ;)
0
Komentarz usunięty
0
hiszpan...
0
Iker "kret" Kasijas ;v
3
Abidal wiadomo nasz były piłkarz, wygrał walkę z rakiem. Ale dla mnie on się nie nadaje na dyrektora sportowego. Nie ma żadnego doświadczenia na tym stanowisku. Abidala bardziej już widzę w La Masii
0
Dla ciebie jest żałosny, dla innych nie.
0
Brazylii nie kibicuje więc to czy Neymar będzie grał czy nie to jest jedno. Pewnie bez naszego cracka Brazylia sobie nie poradzi. Szanse Argentyny wzrosną :D
0
Ciekawe, dzięki za ten link ;)
0
Polecam zadać te pytanie na forum fifapolonia.pl
Tam jest duzo ludzi, myśle ze ktoś zainteresuje sie ta sprawa. :)
Ps ja tez gram w fifa 14, moze lepiej edytowac bazę i tworzyć zawodników w darmowym creation master 14?
1
To juz bylo na tej stronie z kilkadziesiat razy... :D
0
O proszę Kolumbia wygrała, jak miło ;)
0
na TVP1 jest takze ten mecz :)
0
Zerknalem sobie jak bedzie wygladac euro 2016 i na prawde zapowiada sie fajny turniej. Bedzie wiecej meczy a z grupy moga az wyjsc 3 druzyny. Potem nie 1/4 a 1/8 wiec jak na mundialu. Fajnie :D
0
"Pełe" xD
1
Pamiętam ten mecz, byłem wtedy za Ghana bo naprawdę grali nie źle i gdyby byli w najlepszej 4 MŚ to by było coś. Potem zmarnowany karny i nie powodzenie w rzutach karnych. Na poprzednim mundialu też fajnie grali, szkoda że nie wyszli z grupy ale w takim meczu z Niemcami pokazali się z dobrej strony.
0
Mecz z Portugalia na stadionie Śląskim... To były czasy
1
Hhehe trzeba było wierzyć a nie pierdzielic że Barca się skończyla
26
Bo zremisowała pierwszy mecz? Aha.
0
2-0, Messi strzela, jestem spelniony