barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Ronaldo domaga się karnych nawet na treningu... ;)
Patrz na okładkę AS
8
Komentarz usunięty
41
Po tytule przypomniały mi sie slowa Zubiego, ktory kiedys powiedział, że jego transferem na obrone jest powrot Puyola :D
29
Sandro lepszy...
1
Visca el Catalunya!
0
Mmmmmmmmmm :P
1
Nie mogę się doczekać nast meczu, oby z United było dobre widowisko no i oczywiście nasza wygrana
1
nast mecz gramy z Manchesterem United, w sobote o 22 polskiego czasu
5
Koniec! Zwyciestwo na poczatek presezonu, to cieszy. Dobra gra zawodników po wakacjach, to cieszy. Wynik tez okej. A tak poza tym to moglbym czesciej tak zaczynac dzien od meczu Barcy ;)
0
ktos pisal ze nie stracimy gola na tym turnieju :D
0
goooooooooooooooooooool LAaa
11
walony rusek skonczyl transmisje
1
o krowa jasna
0
dobre Suarez, dobre
0
Gumbau.
1
hehe cos wy.jebalo na yt
0
Na Nojera, bo co :D
1
Samper ma numer 26, tak?
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Sergio Brawo!!
0
prrrawie :)
0
hohoh zaszalał
1
Dobre zakończenie tej 1 połowy.
2
Duglasz walczy
0
ajajjaja, ładnie :)
1
co to za baba wtf :D
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv4.html
łapcie
1
Wszyscy gotowi na meczyk? :)
1
no, ale gafa. dzieki za poprawke ;)
0
O jak dobrze ze wszedłem na stronke, bo tak to bym sie budzil przed 5 rano :)
0
Kanały Eleven są bliższe na razie CP niż nc+