43

Ronaldo domaga się karnych nawet na treningu... ;)

Patrz na okładkę AS

8

Komentarz usunięty

41

Po tytule przypomniały mi sie slowa Zubiego, ktory kiedys powiedział, że jego transferem na obrone jest powrot Puyola :D

29

Sandro lepszy...

1

Visca el Catalunya!

0

Mmmmmmmmmm :P

1

Nie mogę się doczekać nast meczu, oby z United było dobre widowisko no i oczywiście nasza wygrana

1

nast mecz gramy z Manchesterem United, w sobote o 22 polskiego czasu

5

Koniec! Zwyciestwo na poczatek presezonu, to cieszy. Dobra gra zawodników po wakacjach, to cieszy. Wynik tez okej. A tak poza tym to moglbym czesciej tak zaczynac dzien od meczu Barcy ;)

0

ktos pisal ze nie stracimy gola na tym turnieju :D

0

goooooooooooooooooooool LAaa

11

walony rusek skonczyl transmisje

1

o krowa jasna

0

dobre Suarez, dobre

0

Gumbau.

1

hehe cos wy.jebalo na yt

0

Na Nojera, bo co :D

1

Samper ma numer 26, tak?

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Sergio Brawo!!

0

prrrawie :)

0

hohoh zaszalał

1

Dobre zakończenie tej 1 połowy.

2

Duglasz walczy

0

ajajjaja, ładnie :)

1

co to za baba wtf :D

0

1

Wszyscy gotowi na meczyk? :)

1

no, ale gafa. dzieki za poprawke ;)

0

O jak dobrze ze wszedłem na stronke, bo tak to bym sie budzil przed 5 rano :)

0

Kanały Eleven są bliższe na razie CP niż nc+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?