barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca była wtedy po porażce z realem, A teraz jest po zwycięstwie
1
Komentarz usunięty
28
Na rm.pl porównują gramade do psg czy Manchesteru City, nie no ja kur.a leje XDDDD
0
Ok to nie to xdddd
1
39
real po zwycięstwie 9-1 z granada, staje się faworytem do zdobycia wszystkich trofeów a ronaldo wygra złota piłkę
Źródło: hala dzieci
3
1-0 wystarczy, Teraz liczą się tylko 3 punkty
VeB!
0
Daglas niech zagra ;)
0
Pogba w miejsce Xaviego a Rafa w miejsce Iniesty, tylko jest jeszcze Rakitic.
1
W przyszłym sezonie ale dopiero po zimowym okienku 2016 ;)
0
Komentarz usunięty
1
Jestem ciekaw kiedy Messi będzie na konferencji prasowej. Czy ja o czymś nie wiem, że np. nie musi w nich uczestniczyć?
0
Yyy zmienili?
1
Na szczęscie ankieta nie kupuje piłkarzy.
0
I jeszcze frytki do tego ;)
0
Komentarz usunięty
0
Fajna czcionka, dla mnie coś jak Comic Sans :)
3
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10433094_629163890546898_8402967321336293122_n.jpg?oh=3ac7bd26c6a4159bba9b370341263315&oe=55B464CA
Teraz wszystko ma sens :D
PS pozdro za wyglad strony xd
8
Za dużo fify xd.
0
Naszego rudego Mathieu
1
Witamy w naszym gronie :-)
2
Taaaa teraz mecz z Niemcami to był fart a w październiku że zasłużone zwycięstwo. Typowe.
0
Czerwiec.
1
W czerwcu chyba.
9
W dzisiejszym meczu przypomniała mi się Polska Smudy czy Fornalika. Totalny chao, klepa na 3 podania, głupie straty. Oby to był tylko wypadek przy pracy.
0
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
0
Wynik: Polska > Irlandia
0
Oby Polska jak real cały mecz fart a potem brameczka z dupy :D
1
zawał
0
czo ten Glik