barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
mam do ciebie jedno słowo: W...LAJ
0
5-2 :)
0
Bramkarz zaszalał jak jakiś noob w fifie
0
Jakiś masz problem?
Sa efekty trypletu
2
Oh jak przyjemnie czytać ten wszechobecny lament :) Miód dla moich oczu
0
Pique jak Alexis
0
Bravo lel
2
Bravo ty
Brawo ja
0
Jak podanie bylo do Suareza to nie było
0
ahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahaaaaaahahahahahahah
0
Sandro wkurw :D
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
0
bez Messiego to trzeba ciułać te punkty, oby wygrali czy 2-1 czy 100-1..
0
Penmar, może jakiś hat-trick z karnych?
0
Sandro to nasza przyszłość....
0
I gooooool, brawo :)
0
A co jeśli Perez płaci naszym zawodnikom aby nie strzelali bramek?
:v
0
szukaj na rojadirecta streama "ustream" on dziala na tabletach, fonach
0
Bebe? :D
0
Niby ładny strzał tak na livescore piszą ;)
0
Ps4 Ja już kiedyś pisałem dlaczego. Pad to kwestia gustu. Gry ekskluzywne są lepsze na ps4 imo. Xbox ma tylko ta forze ale czy ona ma godnego rywala? Nie, nadal czekamy na GT7. Halo to rynek głównie hamerykanski. Tomb Raider tylko czasowy. Wyjdzie i na PC i na ps4. Gry i konsola Sony bardziej do mnie przemawia. Mam i aparat i telefon Sony i legendarne psp. The Last of Us, Uncharted 4 (miazga) wszyscy zazdroszczą, horizon też. Jest the Order i Bloodborne. Także wielce oczekiwany The Last Guardian, Ratchet i Clank remake (nie remaster) klasyku z Ps2 ma wyjść w 2016. Sony także ma dać zniżkę na konsole o 100-200 złotych. No i w Polsce jest o wiele więcej ps4 niż XO. Gry darmowe na Xbox a lepiej wyglądają TERAZ, kiedyś za czasów x360, to xbox się nie staralo jeśli chodzi o gry darmowe, teraz jest na odwrót. Podsumowując lepsze ps4
Ps Wiedźmin na ps4 w 1080p. XO 900p. Były problemy związku z tym full HD na ps4 ale po ostatniej aktualizacji jest znakomity framerate
9
oby Messi mógł w styczniu pokazać Złotą Piłkę przed meczem :D
4
1-0 też mnie zadowoli. Najważniejsze są 3 punkty.
0
Jutro Vive gra z Barceloną w reczna w ramach LM :)
2
Ehh a chciałem 20-21...
1
Wina Pereza
A nie czekaj...
1
ME są mniej ważne od MŚ, igrzysk i Pucharu Świata. Wszystkie to rozgrywki są raz na 4 lata a ME co 2 lata + zwyciestwo w ME nic nie daje oprocz medalu i pucharku
3
Teraz Włosi powinni mu dać zdjecie jak wygląda puchar Europy ;)
0
Do domu nara fajnie było pa pa
0
5-8...