barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i mamy odliczanie do El Clasico na stronie!
0
Messi moze odejść z Barcelony. Chce 600 tys. Funtów tygodniowo.
Źródło: sport.pl
0
Tylko w Rosji nadzieja.
1
11 stycznia.
0
Samo ISIS w lutym napisało, że wysla do Europy 500 tys. ludzi na łodziach a wśród nich ukryją terrorystów. I pisza ze nic im nie zrobimy bo stoja za nimi prawa człowieka. Niestety to wszystko zaczyna sie spełniac
1
Ja polecam do fify pada z Logitecha F310 (są też droższe wersje, bezprzewodowe, z wibracją), gram na nim już 3 lata ponad i sprawuje sie znakomicie, nie ma po co wywalać tyle pieniedzy na pada micro$oftu. A handicap w tej grze jest od zawsze, nie zgadzam się z opinia ze 16 jest najgorsza gra z serii bo 15 była jeszcze gorsza. Gra w trybie kariery czy sezonach online jest na prawde fajna, jedynie jak zawsze w Futcie jest typowy arcade.
11
Ja tego nie ustawie, wole zjednoczyć się z Francją i jej mieszkańcami, np. po przez modlitwę a nie przez jakis filtr dodany na awatara.
0
No, Black Flag to chyba jedyny godny tytuł Assasin na konsole nowej generacji, czyt. PS4 czy XO
0
Nie kupuj gier na Allegro!!! Potem tylko nie złe jaja są z tymi grami, kontami na których były, nawet dzisiaj o tym czytałem.
10
Turan mimo, że nie gra w Barcelonie to na kadrze pokazuje klase, nie moge sie doczekać jego debiutu jak i Vidala także :)
0
Obie godziny nie za bardzo mi przypadają ale wolałbym mecze o 22.
5
Cicho bo cię pax policja postraszy...
1
Putin ma już dość tego zasmieconego zachodniego świata
6
Chłopak głupi, przekona się jak będzie za późno
0
Jak dalej tak pójdzie to prędzej czy później tak się stanie.
1
Właśnie widzę podobieństwo do Ciebie :)
3
Komentarz usunięty
0
No, przecież tam w Paryżu są te dzielnice gdzie tylko tacy są i strach tam chodzić
0
Na Boga mnie to unikło
0
Jeszcze odnosząc się do tych strzelanin to miałem możliwośc zwiedzić w tym roku Paryż i tam nie ma zbytnio dużo Arabów tam są głównie czarnoskorzy z Afryki którzy nawet po polsku umią mówić pod Wersalem ;)
Także wojsko jest aktywne w samym Paryżu, stoją z tymi karabinami koło ciebie
4
Dobrze ze rządzi PiS teraz a nie peło. To tak do tych imigrantów.
A co do meczu Polski,to jestem bardzo zadowolony bo pokonaliśmy w dobrym stylu finaliste Euro. Cieszy dobra regularna gra Lewego w kadrze.
0
Fajna bryka Messi tylko szkoda, że muszą (chyba) jeździć audicami od klubu a tak bo se Porsche, merola czy Lamborghini kupił ;)
2
A tak tu cie szanowni za tą poprzednia "wypowiedź". Teraz już po wszystkim panie Ancelotti
0
Jak już trzeba wybierać pomiedzy nimi to... fifa 14. 16 ma tylko jakas ta oprawe, grafike ale 14 ma lepszy gameplay.
0
Kula aka Jimi to dobry raper, szczegolnie jego diss na dziada jest epicki :v
1
pozdro z podłogi
0
Chyba Wiedźmin ale MGS też fajnie wyszedł. Fallout na pewno odpada poprzez jaja jakie z nim są, Bloodborne najlepszy ex w tej generacji mógłby wpisać się do faworytów
0
Powodem słabej gry w drugiej części sezonu realu było to że byli zajechani, na jesień grali bardzo dobrze lecz często ciągle tym samym składem. Lucho ta sama jedenastkę wystawił dopiero w styczniu a tak same rotacje od początku sezonu.
1
Ronaldo gra z kontuzją, Benzema ma problemy prawne a Bale ma problemy z grą i swoją fryzurą.
0
Sobota 16 no nie...