0

No i mamy odliczanie do El Clasico na stronie!

0

Messi moze odejść z Barcelony. Chce 600 tys. Funtów tygodniowo.



Źródło: sport.pl

0

Tylko w Rosji nadzieja.

1

11 stycznia.

0

Samo ISIS w lutym napisało, że wysla do Europy 500 tys. ludzi na łodziach a wśród nich ukryją terrorystów. I pisza ze nic im nie zrobimy bo stoja za nimi prawa człowieka. Niestety to wszystko zaczyna sie spełniac

1

Ja polecam do fify pada z Logitecha F310 (są też droższe wersje, bezprzewodowe, z wibracją), gram na nim już 3 lata ponad i sprawuje sie znakomicie, nie ma po co wywalać tyle pieniedzy na pada micro$oftu. A handicap w tej grze jest od zawsze, nie zgadzam się z opinia ze 16 jest najgorsza gra z serii bo 15 była jeszcze gorsza. Gra w trybie kariery czy sezonach online jest na prawde fajna, jedynie jak zawsze w Futcie jest typowy arcade.

11

Ja tego nie ustawie, wole zjednoczyć się z Francją i jej mieszkańcami, np. po przez modlitwę a nie przez jakis filtr dodany na awatara.

0

No, Black Flag to chyba jedyny godny tytuł Assasin na konsole nowej generacji, czyt. PS4 czy XO

0

Nie kupuj gier na Allegro!!! Potem tylko nie złe jaja są z tymi grami, kontami na których były, nawet dzisiaj o tym czytałem.

10

Turan mimo, że nie gra w Barcelonie to na kadrze pokazuje klase, nie moge sie doczekać jego debiutu jak i Vidala także :)

0

Obie godziny nie za bardzo mi przypadają ale wolałbym mecze o 22.

5

Cicho bo cię pax policja postraszy...

1

Putin ma już dość tego zasmieconego zachodniego świata

6

Chłopak głupi, przekona się jak będzie za późno

0

Jak dalej tak pójdzie to prędzej czy później tak się stanie.

1

Właśnie widzę podobieństwo do Ciebie :)

3

Komentarz usunięty

0

No, przecież tam w Paryżu są te dzielnice gdzie tylko tacy są i strach tam chodzić

0

Na Boga mnie to unikło

0

Jeszcze odnosząc się do tych strzelanin to miałem możliwośc zwiedzić w tym roku Paryż i tam nie ma zbytnio dużo Arabów tam są głównie czarnoskorzy z Afryki którzy nawet po polsku umią mówić pod Wersalem ;)
Także wojsko jest aktywne w samym Paryżu, stoją z tymi karabinami koło ciebie

4

Dobrze ze rządzi PiS teraz a nie peło. To tak do tych imigrantów.

A co do meczu Polski,to jestem bardzo zadowolony bo pokonaliśmy w dobrym stylu finaliste Euro. Cieszy dobra regularna gra Lewego w kadrze.

0

Fajna bryka Messi tylko szkoda, że muszą (chyba) jeździć audicami od klubu a tak bo se Porsche, merola czy Lamborghini kupił ;)

2

A tak tu cie szanowni za tą poprzednia "wypowiedź". Teraz już po wszystkim panie Ancelotti

0

Jak już trzeba wybierać pomiedzy nimi to... fifa 14. 16 ma tylko jakas ta oprawe, grafike ale 14 ma lepszy gameplay.

0

Kula aka Jimi to dobry raper, szczegolnie jego diss na dziada jest epicki :v

1


pozdro z podłogi

0

Chyba Wiedźmin ale MGS też fajnie wyszedł. Fallout na pewno odpada poprzez jaja jakie z nim są, Bloodborne najlepszy ex w tej generacji mógłby wpisać się do faworytów

0

Powodem słabej gry w drugiej części sezonu realu było to że byli zajechani, na jesień grali bardzo dobrze lecz często ciągle tym samym składem. Lucho ta sama jedenastkę wystawił dopiero w styczniu a tak same rotacje od początku sezonu.

1

Ronaldo gra z kontuzją, Benzema ma problemy prawne a Bale ma problemy z grą i swoją fryzurą.

0

Sobota 16 no nie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?