barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mogł strzelac ale podał. Po prostu Messi
1
Samper! :D
1
Znakomita pierwsza połowa. Nie obraziłbym się o wiecej bramek po przerwie.
VeB!!!
3
Zayebał. Brak słow
1
Przestań już narzekać jak w każdym spotkaniu
0
na rojadirecta se znajdz ;d
0
Tej gry nie da się opisać. To trzeba widziec
0
Niesamowita akcja, Barca się rozkręcaaaaa :D
0
MESSSSSSIII JEAA
0
No i pyknie!
0
piekne dzisiaj te podania prostopadałe ida
0
aha jaki spalony
0
ajć Messi ale Szczesny znakomicie
0
stęskniłem sie za tym hymnem
oczywiście Barcelony :)
0
Tak też myślałem :)
0
wow ile 10 ale najbardziej zasługiwał Bravo
3
kolega z podstawówki? :)
1
Otwieramy Picolo! Benitez zostaje w realu :)
18
Tłumaczenie automatyczne na YouTube:
http://zapodaj.net/bb266400ba7f3.png.html
http://zapodaj.net/6f44e44fc6fdd.png.html
0
Wyrok dopiero w środe ma być wydany, wiec cos na rzeczy musi być
0
Ona zawsze jest gdy proporcje strony nie będą zaburzone.
1
Zamieniłbym Pastore z Biglią. Mascherano na obronie to zawsze ryzyko choć lepszego z Argentyny to nie ma.
A co do tego Pastore to jest to ofensywyny zawodnik i ma gorsze odbiory od Biglii wtedy za Banege musiałby iść a to wszystko psuje.
Niestety nie znam sie na cenach w 16 bo po prostu w nią nie gram wieć tu ci nie pomoge ;)
14
https://instagram.com/p/2EkYXgL3vr/
0
hahahahaha,,, wiadomo z czego
0
oby było jak piszesz ale... zobaczymy
0
Ja się łapie :D
0
Co do dzisiejszych skoków naszych to Tajnerowi powinno być wstyd za te gadanie przed sezonem, że ta 7 zawodników jest na miare czołowej 20, jak 16 latek ich wszystkich pobił (oprócz Stocha, przynajmniej honor obronił że wpadł do drugiej serii). Kolejny sezon źle sie zaczyna i jak tak dalej będzie to znowu możemy miec sytuacje jak za Małysza, czyli teraz Stoch prowadzi a potem długo, długo nic.
Niestety.
0
Ja wybrałem Bravo :)
0
Może jeszcze kiedyś przyjdzie czas na manite ale 4-0 to i tak piękny wynik
13
Właśnie robię to wszystko wg twojego planu, jestem po śniadaniu teraz czytam komentarze na RM.pl ;)