5

Mogł strzelac ale podał. Po prostu Messi

1

Samper! :D

1

Znakomita pierwsza połowa. Nie obraziłbym się o wiecej bramek po przerwie.

VeB!!!

3

Zayebał. Brak słow

1

Przestań już narzekać jak w każdym spotkaniu

0

na rojadirecta se znajdz ;d

0

Tej gry nie da się opisać. To trzeba widziec

0

Niesamowita akcja, Barca się rozkręcaaaaa :D

0

MESSSSSSIII JEAA

0

No i pyknie!

0

piekne dzisiaj te podania prostopadałe ida

0

aha jaki spalony

0

ajć Messi ale Szczesny znakomicie

0

stęskniłem sie za tym hymnem

oczywiście Barcelony :)

0

Tak też myślałem :)

0

wow ile 10 ale najbardziej zasługiwał Bravo

3

kolega z podstawówki? :)

1

Otwieramy Picolo! Benitez zostaje w realu :)

18

0

Wyrok dopiero w środe ma być wydany, wiec cos na rzeczy musi być

0

Ona zawsze jest gdy proporcje strony nie będą zaburzone.

1

Zamieniłbym Pastore z Biglią. Mascherano na obronie to zawsze ryzyko choć lepszego z Argentyny to nie ma.
A co do tego Pastore to jest to ofensywyny zawodnik i ma gorsze odbiory od Biglii wtedy za Banege musiałby iść a to wszystko psuje.
Niestety nie znam sie na cenach w 16 bo po prostu w nią nie gram wieć tu ci nie pomoge ;)

14

0

hahahahaha,,, wiadomo z czego

0

oby było jak piszesz ale... zobaczymy

0

Ja się łapie :D

0

Co do dzisiejszych skoków naszych to Tajnerowi powinno być wstyd za te gadanie przed sezonem, że ta 7 zawodników jest na miare czołowej 20, jak 16 latek ich wszystkich pobił (oprócz Stocha, przynajmniej honor obronił że wpadł do drugiej serii). Kolejny sezon źle sie zaczyna i jak tak dalej będzie to znowu możemy miec sytuacje jak za Małysza, czyli teraz Stoch prowadzi a potem długo, długo nic.

Niestety.

0

Ja wybrałem Bravo :)

0

Może jeszcze kiedyś przyjdzie czas na manite ale 4-0 to i tak piękny wynik

13

Właśnie robię to wszystko wg twojego planu, jestem po śniadaniu teraz czytam komentarze na RM.pl ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?