1

dziadek skoncz pierd...

1

Ney dobra stylówa :D

0

Suarez musi wygrac!!! osz kurde jeszcze Ney

0

Pieknie to wyglada... wiecie o czym pisze :D

0

hahah Ramos

1

ale kobieta wow :D

0

a najlepszy zawodnik sezonu byl juz czy cos?

0

Teraz dopiero zaczynam ogladać ta gale. Kto wygrał cos od nas, Bravo i Enrique tylko?

29

On też powinien być w top 3... zamiast Delfina :)

0

NIE NIE NIE czemu znowu 16-00 w sobote...

0

No to ronaldo na 2 miejscu po Messim, Ney trzeci...

0

dobra robota :)

9

sprawdzał reakcje na fcbarca.com :)

1

2 tygodnie :)

0

Na sport.pl to samo, polecam poczytać komentarze same lemingii jak potem Polacy nie mają być manipulowani

0

Tak to prawda, np city nie ma w Lm etihad tylko stadium of manchester

0

Jeszcze brakowało Beniteza w top 3 trenerów... A ronaldo? Przecież bez niego się nie obędzie jeszcze przez kilka lat w top 3

0

hahahahahahhahaaahahah

0

Oczywiście ze nie :)

0


Polecam właczyć w tym filmiku napisy, potem wchodzimy w ustawienia -> napisy -> przetlumacz automatycznie i szukamy j. polskiego :)
Enjoy!

35

Z taką formą powinno się spokojnie udać pobić ten rekord :)

0

Wow toż to real grał, widze ze 2-0 a w komentarzach widze ze znowu nurkował, prawda? :D

0

Na szczęście finanse nie grają

13

Nie, przyzwyczaiłem się ale pionowe lepsze

0

Komentarz usunięty

0

To sobie poskakali w Ruce, szkoda

2

myslalem ze chodzi ci o "dupeczke" Luisa ale potem sie skapłem

7

Kolejny Real, kolejne 4-0, piekne brameczki dzisiaj, ważne że Messi trafił :) No i koncert Ney'a, oby jak najdłuzej był w takiej formie.

Visca el Barca!!!

20

hahahaha tajemnica maskaracji :D

2

No i sie usmiechnał :) teraz mozna konczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?