barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dziadek skoncz pierd...
1
Ney dobra stylówa :D
0
Suarez musi wygrac!!! osz kurde jeszcze Ney
0
Pieknie to wyglada... wiecie o czym pisze :D
0
hahah Ramos
1
ale kobieta wow :D
0
a najlepszy zawodnik sezonu byl juz czy cos?
0
Teraz dopiero zaczynam ogladać ta gale. Kto wygrał cos od nas, Bravo i Enrique tylko?
29
On też powinien być w top 3... zamiast Delfina :)
0
NIE NIE NIE czemu znowu 16-00 w sobote...
0
No to ronaldo na 2 miejscu po Messim, Ney trzeci...
0
dobra robota :)
9
sprawdzał reakcje na fcbarca.com :)
1
2 tygodnie :)
0
Na sport.pl to samo, polecam poczytać komentarze same lemingii jak potem Polacy nie mają być manipulowani
0
Tak to prawda, np city nie ma w Lm etihad tylko stadium of manchester
0
Jeszcze brakowało Beniteza w top 3 trenerów... A ronaldo? Przecież bez niego się nie obędzie jeszcze przez kilka lat w top 3
0
hahahahahahhahaaahahah
0
Oczywiście ze nie :)
0
Polecam właczyć w tym filmiku napisy, potem wchodzimy w ustawienia -> napisy -> przetlumacz automatycznie i szukamy j. polskiego :)
Enjoy!
35
Z taką formą powinno się spokojnie udać pobić ten rekord :)
0
Wow toż to real grał, widze ze 2-0 a w komentarzach widze ze znowu nurkował, prawda? :D
0
Na szczęście finanse nie grają
13
Nie, przyzwyczaiłem się ale pionowe lepsze
0
Komentarz usunięty
0
To sobie poskakali w Ruce, szkoda
2
myslalem ze chodzi ci o "dupeczke" Luisa ale potem sie skapłem
7
Kolejny Real, kolejne 4-0, piekne brameczki dzisiaj, ważne że Messi trafił :) No i koncert Ney'a, oby jak najdłuzej był w takiej formie.
Visca el Barca!!!
20
hahahaha tajemnica maskaracji :D
2
No i sie usmiechnał :) teraz mozna konczyc