barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A więc tylko Iga Świątek pozostaje przed szansą na zrównanie rekordu Federera w wygranych pierwszych finałach GS z rzędu.
0
@Encore 6 szlemów na hardzie musi jeszcze wygrać. Przy takim Sinnerze trochę to może potrwać
0
Jeszcze Carlos Alcaraz nie prześcignie legacy Rafy Nadala na Wimbledonie.
Ale to kwestia czasu.
0
@FcPortoFan1999 bo zatrzymałby go Danił Medvedev. A on w to umie
2
Jannik Sinner był jedną piłkę od niekalendarzowego szlema.
Carlos Alcaraz dokonał cudu w Paryżu, dodał do tego tytuł w Queens i zrobił Finał Wimbledonu. Bardzo dobre miesiące Alcaraza, pytanie co z paliwem na resztę sezonu
2
Klamra została domknięta. Jannik Sinner kończy streak Carlosa Alcaraz na Wimbledonie, który rozpoczął się w 2023 roku.
0
@Hshdhrhdh ale ich wyszło dzisiaj xd
2
Może nie po karnych, ale dobrze obstawiłem zdobywcę superkubka Polski 2025. Wchodzimy w nowy sezon
3
@D10SLEO pamiętamy jak Alcaraz się miał skończyć po ostatnim AO
2
Na takiego Sinnera potrzebny by był Federer w prime żeby serwisem sobie pomagał
1
@JohnKennedy akurat Pan Prezydent chyba coś wie o Alcatraz
0
Czyta czyta wszystko Sinner
0
Człowiek, który do tej pory dobrze obstawił składy męskich finałów GS w 2025 twierdzi, że na USO zagra o tytuł Medvedev z Zverevem.
I ja bym to z chęcią obejrzał.
1
Sinner musi to wygrać w tym secie.
1
Za dużo tych dropów
0
@mekston koniec pięknej passy Carlitosa
3
Kolejny świetny SP.
0
@FcPortoFan1999 ja wiem, że tam w Siedlcach wszyscy za stołecznymi.
0
Alcaraz wygrał 5 setów z rzędu w F Wimbledonu.
Djoković, Murray, McEnroe po 6 setów
Federer 8 setów
1
@Fido66 po modelu szukać na internecie pilota
0
I teraz autobus warszawski
0
Sinner prime na serwisie zrobił na Serbie
0
Te stroje Legii są beznadziejne, jak z bazaru
1
Ślizga się jakby Roger był po drugiej stronie
2
WTF. Jeden z najlepszych SP w historii
1
Kamera na komentatorów i można przez 90 minut chłonąć debicką mentalność.
0
@FcPortoFan1999 dlatego Legia się zamuruje
1
A Ty za to kochasz futbol @FcPortoFan1999 ?
0
@Luciano99 Dodi to już przeszłość
3
Panie prezydencie @JohnKennedy, już zaczęli