5

A więc tylko Iga Świątek pozostaje przed szansą na zrównanie rekordu Federera w wygranych pierwszych finałach GS z rzędu.

0

@Encore 6 szlemów na hardzie musi jeszcze wygrać. Przy takim Sinnerze trochę to może potrwać

0

Jeszcze Carlos Alcaraz nie prześcignie legacy Rafy Nadala na Wimbledonie.
Ale to kwestia czasu.

0

@FcPortoFan1999 bo zatrzymałby go Danił Medvedev. A on w to umie

2

Jannik Sinner był jedną piłkę od niekalendarzowego szlema.
Carlos Alcaraz dokonał cudu w Paryżu, dodał do tego tytuł w Queens i zrobił Finał Wimbledonu. Bardzo dobre miesiące Alcaraza, pytanie co z paliwem na resztę sezonu

2

Klamra została domknięta. Jannik Sinner kończy streak Carlosa Alcaraz na Wimbledonie, który rozpoczął się w 2023 roku.

0

@Hshdhrhdh ale ich wyszło dzisiaj xd

2

Może nie po karnych, ale dobrze obstawiłem zdobywcę superkubka Polski 2025. Wchodzimy w nowy sezon

3

@D10SLEO pamiętamy jak Alcaraz się miał skończyć po ostatnim AO

2

Na takiego Sinnera potrzebny by był Federer w prime żeby serwisem sobie pomagał

1

@JohnKennedy akurat Pan Prezydent chyba coś wie o Alcatraz

0

Czyta czyta wszystko Sinner

0

Człowiek, który do tej pory dobrze obstawił składy męskich finałów GS w 2025 twierdzi, że na USO zagra o tytuł Medvedev z Zverevem.
I ja bym to z chęcią obejrzał.

1

Sinner musi to wygrać w tym secie.

1

Za dużo tych dropów

0

@mekston koniec pięknej passy Carlitosa

3

Kolejny świetny SP.

0

@FcPortoFan1999 ja wiem, że tam w Siedlcach wszyscy za stołecznymi.

0

Alcaraz wygrał 5 setów z rzędu w F Wimbledonu.
Djoković, Murray, McEnroe po 6 setów
Federer 8 setów

1

@Fido66 po modelu szukać na internecie pilota

0

I teraz autobus warszawski

0

Sinner prime na serwisie zrobił na Serbie

0

Te stroje Legii są beznadziejne, jak z bazaru

1

Ślizga się jakby Roger był po drugiej stronie

2

WTF. Jeden z najlepszych SP w historii

1

Kamera na komentatorów i można przez 90 minut chłonąć debicką mentalność.

0

@FcPortoFan1999 dlatego Legia się zamuruje

1

A Ty za to kochasz futbol @FcPortoFan1999 ?


0

@Luciano99 Dodi to już przeszłość

3

Panie prezydencie @JohnKennedy, już zaczęli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?