barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston i zacznie set
1
Przydałby się taki serwis Carlitosowi w meczach z Djoko
6
Kolejny Polak w finale Wimbledonu
1
@mekston na razie nasz kolega @Barca_Big_Moment miał rację - z taką taktyką Nole będzie miał ciężko
1
@sciahoo jakby od razu złamał Novaka to by miał przewagę mentalną
1
@Encore clutch bh
3
@mekston zobaczymy czy Carlitos i Iga utrzymają perfect streak
1
LINIA BYŁA! ależ to oddał Frycula!
2
Ah te dropshoty, poezja
1
Ten drugi serwis klasa od Carlitosa
0
Fritz w bardzo trudnej sytuacji
2
No i Vamos. Jedziemy
1
@Encore postawione na Serba że wygra Wimbledon po 5,30. Zobaczymy jak wymęczy go mecz z Sinnerem, ale trudno mi uwierzyć, że Alcaraz potencjalnie mógłby zrobić three-peat na Serbie w finałach Wimbledonu
0
Myślę, że Legia odpadnie. Za mała zaliczka. Kazachskie piekło.
8
Najwięcej wygranych z rzędu pierwszych finałów turniejów wielkoszlemowych w Open Era:
Federer - 7
Seles - 6
Świątek, Alcaraz - 5
4
Legacy.
3
Saba musi rok poczekać...
3
@takisobiektos @Matiasio poprawione, dzięki za czujność
1
@adi7adi8 zrobili pod USA później finały damski i męski
3
Iga w trybie dominatorki. Ma taki potencjał, że stać ją na to by wygrywać turnieje na każdej nawierzchni.
Pierwszy finał Polki w singlu na Wimbledonie od 2012 roku ofc :).
2
@Kgorecki2500 KE jest nieusuwalna. Potrzebna jest większość 2/3
8
@BorzyKrzys w ogóle fakt że trzeba płacić za wejście na molo to jakiś cyrk
1
Gratulacje dla księgowych! Teraz będą mogli spokojnie liczyć każdy eurocent, który swoją piękną grą wywalczyli na tym turnieju.
0
@Pomimo27 FFP nie dotyczy księgowych, więc ta kasa i tak nic nie zmienia
0
@mekston dobry kursik na zwycięstwo Serba w całym Wimbledonie - 5.00
1
Niee no ten 4. gol xD I mam uwierzyć, że to "najważniejszy turniej w roku". Krycie jak na orliku.
0
Marciniak hahahaha
9
@mordini123 hot take: PSG nie byłoby tak dobre z Mbappe
0
@Rewolucja123 septet
12
PSG idzie po 7 trofeów w roku. I nikt mi nie powie, że to coś fajnego.