barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 JE Karol Stopa to to nie jest
0
@JimMorrisonFCB trochę ma, ale to odróżnia wielkich od dobrych, że szybko potrafią przeskoczyć z mączki na trawę
1
Pan Tomaszewski - koneser kobiecych wdzięków.
2
@fart ciepełko to jest tak do max 32, więcej na Polskę to już przesada
0
Fognini i Djoković jedyni tenisiści, którzy wygrali więcej niż 1 mecz przeciwko Nadalowi na mączce w roku kalendarzowym?
0
@FcPortoFan1999 może jakaś kontuzja bo medical był
0
Chi Chi Chi Le Le Le na meczu Rune - Jarry. Chilijczyk serwuje po mecz
2
Alcaraz traci seta już w 1R, więc na pewno nie będzie wygranej Carlitosa bez utraty seta :) Tym bardziej docenia się sukcesy Rafy, czy Rogera, którzy bezwzględnie od 1R do F nie pozostawiali złudzeń
0
@JohnKennedy weak era
0
@Who_you_mam pierwszy sezon na pewno warto obejrzeć, a pozostałe dwa dla mnie to meh. Oczywiście można doszukiwać się symboli w zakończeniu serialu, ale mnie to nie przekonuje, można było to lepiej pokazać, a sens zostawić ten sam.
@BorzyKrzys amerykańska wersja to już będzie gówno, pewnie pójdą w jakieś absurdalne gry. Mnie by jedynie jeszcze zainteresował spin-off koreański nt. Frontmana i tego jak powstały gry
2
Squid Game S3: IMO zaczęło się z wysokiego C, szczególnie pierwszą gra w sezonie. Ale potem już coraz gorzej. Trailery stworzyły hype na coś czego nie dostaliśmy. Nie mówię o jakichś elementach fabuły, ale o jakość - tego zabrakło. Cóż, po czasie można powiedzieć, że SG było świetnym pomysłem na jeden sezon, ale cliffhanger na koniec S1 i sukces serialu sprawiły, że ta historia musiała mieć jakąś kontynuację.
4
Odliczamy.
1
@zadafcb wygrała najładniejsza z tej 5tki
3
Brzęczek? Lewy nie powinien wracać, a na stadionach powinien być bojkot. To nie ma sensu
1
@Kgorecki2500 będzie bombardowanie penetrujące bunkry w lesie
2
Cristiano nigdy nie zaliczył takiego upokorzenia. Po prostu jego drużyna nie pojechała na ten turniej
2
Kapitalne promo Rolexa
2
@Bernard777 ta formuła dalej istnieje i nazywa się Pucharem Interkontynentalnym teraz. Zespół z Europy od razu gra finał
0
@JohnKennedy Jeżeli są to w elicie, która ilościowo jest znacznie mniejsza
7
@JohnKennedy Takie poglądy są wygłaszane przez ludzi różnych narodowości, nie tylko Polaków. W Polsce ruchy propalestyńskie i antyizraelskie i tak są słabe w porównaniu do tego co dzieje się na Zachodzie.
0
@FcPortoFan1999 a Juwentus ochrona to też Juwe?
0
@Eklerek nowa Raducanu
6
Już wymyślili Hałsen, teraz wymyślili w Szczecinie Huża. Ciekawe.
0
Przynajmniej awans o 4 pozycje w rankingu po tym turnieju, chociaż różnice są minimalne
1
@michaleu ja obejrzałem 0,25 meczu
0
Jakby to powiedział Matteo Boretto: Niestety...
0
@Encore za szybko wrócił rok temu, powinien mieć o wiele dłuższą przerwę
22
w życiowej formie do puszczania bramek. Dlatego szacunek dla Suareza czy Rakiticia, który rozumieli, że obniżyli poziom i nie robili cyrków przy odejściu
0
@Encore LeBron będzie grał dalej?
0
@FcPortoFan1999 nie powiedziałbym, na pozostałych szlemach jednak wyklarowała się wąskie grono zawodniczek, które dochodzą do półfinałów/finału. na Wimbledonie wszystko jest możliwe