barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas przecież to AI
0
Jaja sobie robią z tym wstrzymywaniem meczów.
0
@mekston Niech zgłasza
2
Goals/apps ratio in UCL:
Messi - 0,79 goal/match
Cristiano - 0,77 goal/match
0
@FcPortoFan1999 Conceincao wróć
1
@FcPortoFan1999 oni nawet z Arabii nie są, a spod piramid egipskich
1
@FcPortoFan1999 Al Ahli to nie CONCACAF
4
Tenisiści, którzy wygrali set 6-0 przeciwko Federerowi (ATP level):
Vincent Spadea - Monte Carlo 1999
Patrick Rafter - RG 1999
Byron Black - Queens 1999
Rafael Nadal - RG 2008
Hubert Hurkacz - Wimbledon 2021
0
@jacobFCB a jaki jest wiek biologiczny Messiego? Myślę, że Cristiano o wiele młodszy
0
@mekston i tak za rok będzie decydujące starcie
0
Mecz założycielski Mascherano. Brawo Inter. Oby wyjście z grupy
0
@mekston a Cristiano ile?
3
Nasserzy wyjaśnili Inter 6:0
0
@capoN Myślę, że nie.
0
@PatrychoO Cristiano 84
0
@directedbyfcb bezpośrednie
0
@Michael24 Widzę, że ludzie odpowiadający raczej nie rozumieją wpisu OPa. Tutaj nie chodzi (tak myślę) o to, że zamach był, czy nie był, tylko, że wokół Smoleńska zbudowaną partyjną religię i narrację polityczną PiSu na wiele, wiele lat. W przypadku obecnych wyborów Silni Razem będą wyznawać, że wybory im ukradziono i nikt tego nie wyjaśnił. Dokładnie to samo co beton PiSowski twierdzi z Smoleńskiem, że był zamach i nie był on wyjaśniony.
Oczywiście oba te urojenia szkodzą państwu i jedności społecznej.
3
@Encore Bublik w pierwszych rundach Wimbledonu może wyrzucić jakąś grubą rybę
2
Miami wygra KMŚ i Messi zakończy historię. @Popitek12
0
@Lionel_Messi10 Mówię tylko co jest możliwe.
0
@Lionel_Messi10 Cristiano wygrał Ligę Narodów, strzeli 1000. gola i wygra MŚ za rok - i w ten sposób wykona największy powrót w historii
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy jak wejdzie w Wimbledon Sinner
1
Tymczasen Sasha Bublik wyrzuca Sinnera z Halle.
0
Doszliśmy do sytuacji w której przedstawicielem państwa gospodarza KMŚ nie jest najlepszy klub w kraju. To wiele mówi o stanie FIFA.
1
@adamek20151 @macio_944 no i tak właśnie myślałem
0
Dlaczego na KMŚ gra Miami, a nie LA Galaxy?
0
@bodzio10 nie oglądam tego turnieju
3
Kibice drużyn z Ameryki Południowej to chyba jedyny plus oglądania tego turnieju
0
@FcPortoFan1999 mogła by jeszcze kilka lat rakietą poodbijać jak Wawrinka chociażby.
2
Petra Kvitova kończy karierę po obecnym sezonie.