barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12 w.Arabii jest Hilal i potem długo długo nic
10
Oczywiście że pieniądze nie są problemem, a zasady LaLiga która określają jak kluby mogą wydawać swoje pieniądze.
0
@Pomimo27 Ogólnie w SN ma chyba jeszcze większość frakcja sędziów, którzy zasiedli w SN przed 2017r. Izba, która jest przewidziana ustawowo do orzekania o ważności wyborów jest izbą stworzoną za rządu PiS, także szanse na orzeknięcie o powtórzenie wyborów uważam za niemal zerowe.
5
@Mixtape Człowieku, ale o czym Ty w ogóle mówisz. Zachowujesz się jak nakręcony troll od Giertycha, to po pierwsze, wytrzymać nie potrafisz bez wycieczki osobistej, to po drugie.
Nie jestem obywatelem USA żeby mnie obchodziła gospodarka USA, czy zajęcie "kanału Panamskiego i Grenlandii". Jakie to ma znaczenie z perspektywy Polski? Jedynie wojna na Ukrainie ma wpływ na nas, ale kadencja Trumpa tylko potwierdza, że Pax Americana się zakończyło i USA nie jest już zaufanym gwarantem bezpieczeństwa. Odpowiednie wnioski powinniśmy wyciągnąć z tego sami, a nie, że będą nam je dyktować z Waszyngtonu.
A poza tym odpowiedz na moje pytanie: dlaczego w takim wypadku wybory w 2023 na pewno nie zostały skręcone? Bo wygrał ten kto miał wygrać? A dlaczego wtedy PiS miałby nie kręcić wyborów skoro jeszcze był u władzy?
8
@Mixtape nie kompromituj się
4
@Mixtape a może wybory w 2023 też przekręcono?
2
@Aragorn33 nie no dajcie spokoj, było pełno komisji z mężami zaufania, misja OBWE, w komisjach ludzie z wszystkich opcji politycznych i błędy oczywiście jak już występowały to tylko przeciw Trzaskowskiemu xD
0
@Faro on miał 17 lat 6 lat temu
0
@FcPortoFan1999 to nie będziemy już awansować na Euro i Mundial
1
@mekston w czerwcu wszyscy nasi reprezentanci są myślami na wakacjach
0
Czarny czerwiec polskiej piłki. I tak co roku. Rozwiązanie? Nie grajmy już w czerwcu
1
Widać rękę Alonso, nic nie wygramy w przyszłym sezonie
1
Alez potężny jest ten Real
0
@Walpiano Rodrygo xd
0
Zobaczyłem atak Aktobe.
Oj, będą ciężary w rewanżu.
4
świetne zdjęcie
1
@Popitek12 a ten cały Masturbinho?
0
@kch jeden z najlepszych hattricków w historii
0
@FcPortoFan1999 myślę, że to spodziewana wpadka
0
Taylor Fritz odpada z Queens!
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że będzie ciężko. Fajnie jakby wygrał ktoś spoza trójki: Djoković, Sinner, Alcaraz
0
@FcPortoFan1999 żebyś Ty był taki mądry oglądając Ligę Mistrzów
0
@kuz Wątpię. Prędzej może dojść do masowych bombardowań w Teheranie i innych miejscach.
1
Carlos Alcaraz w finale Wimbledonu 2024 nie wykorzystał w 3. secie (przy swoim serwisie) 3 piłek mistrzowskich. Ostatecznie wygrał po tiebreaku 3. seta.
0
Wiadomo, że to tylko przelotny związek, ale tak czy siak żenujące.
2
Punkt, który zmienił historię
1
@BorzyKrzys no i ten pierwszy teaser. Kino.
8
Prime forehand
0
@FcPortoFan1999 myślę, że jednak w takim meczu byłoby gładkie 0:3
0
2008 flashback z tym kończącym FH @mekston @Encore