O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jak dla mnie to nie real wygral Superpuchar tylko Barcelona go przegrała. Ta porażka jest wynikiem błędów Barcelony a nie jakiejs świetnej gry realu. Na camp nou zawalil valdes, a w rewanzu cała obrona a przede wszystkim Mashe i Pique. Dawno nie widziałem żeby real stworzył sobie tyle sytuacji bramkowych w meczu z Barcą. Martwi mnie tez sytuacja Fabregasa nie wiem dlaczego Vilanova nie daje mu szansy gry. Mam nadzieje ze to sie zmieni. Pozdrawiam

0

Pamiętam go jak grałem kiedyś w Championship Manager 2007, zawsze kupowałem go do Barcelony. Był chyba najlepszym prawym obrońcą w grze. Jak zobaczyłem Miki Roque nie żyje to od razu go sobie przypomniałem. Wielka szkoda młodego człowieka.

0

trzeby zamknąc pewien rozdział tej wspaniałej historii i żyć dalej. Teraz pytanie kto go zastąpi i czy Barca dalej bedzie grała pięknie, miło dla oka i najważniejsze czy będzie dalej wygrywała Trofea?

0

Wow zdiwiłem się ze powiedzial to Carlos chyba mu tak prezes kazał, który ma bujną wyobraźnię

0

bardzo lubię tą strone ale te zmiany idą na gorsze moim zdaniem. Jeszcze wiele rzeczy brakuje, które by się przydały.

Zobacz wszystkie

0

napewno nie mozna lekceważyć arsenalu w tym sezonie gra o wiele lepiej niz w poprzednich i nie bedzie barcie łatwo jak rok temu ale ja wierze w zwycięstwo BARCY

0

trzeby zamknąc pewien rozdział tej wspaniałej historii i żyć dalej. Teraz pytanie kto go zastąpi i czy Barca dalej bedzie grała pięknie, miło dla oka i najważniejsze czy będzie dalej wygrywała Trofea?

0

Wow zdiwiłem się ze powiedzial to Carlos chyba mu tak prezes kazał, który ma bujną wyobraźnię

0

Jak dla mnie to nie real wygral Superpuchar tylko Barcelona go przegrała. Ta porażka jest wynikiem błędów Barcelony a nie jakiejs świetnej gry realu. Na camp nou zawalil valdes, a w rewanzu cała obrona a przede wszystkim Mashe i Pique. Dawno nie widziałem żeby real stworzył sobie tyle sytuacji bramkowych w meczu z Barcą. Martwi mnie tez sytuacja Fabregasa nie wiem dlaczego Vilanova nie daje mu szansy gry. Mam nadzieje ze to sie zmieni. Pozdrawiam

0

Pamiętam go jak grałem kiedyś w Championship Manager 2007, zawsze kupowałem go do Barcelony. Był chyba najlepszym prawym obrońcą w grze. Jak zobaczyłem Miki Roque nie żyje to od razu go sobie przypomniałem. Wielka szkoda młodego człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?