barceloniak
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Miastko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to nie real wygral Superpuchar tylko Barcelona go przegrała. Ta porażka jest wynikiem błędów Barcelony a nie jakiejs świetnej gry realu. Na camp nou zawalil valdes, a w rewanzu cała obrona a przede wszystkim Mashe i Pique. Dawno nie widziałem żeby real stworzył sobie tyle sytuacji bramkowych w meczu z Barcą. Martwi mnie tez sytuacja Fabregasa nie wiem dlaczego Vilanova nie daje mu szansy gry. Mam nadzieje ze to sie zmieni. Pozdrawiam
0
Pamiętam go jak grałem kiedyś w Championship Manager 2007, zawsze kupowałem go do Barcelony. Był chyba najlepszym prawym obrońcą w grze. Jak zobaczyłem Miki Roque nie żyje to od razu go sobie przypomniałem. Wielka szkoda młodego człowieka.
0
trzeby zamknąc pewien rozdział tej wspaniałej historii i żyć dalej. Teraz pytanie kto go zastąpi i czy Barca dalej bedzie grała pięknie, miło dla oka i najważniejsze czy będzie dalej wygrywała Trofea?
0
Wow zdiwiłem się ze powiedzial to Carlos chyba mu tak prezes kazał, który ma bujną wyobraźnię
0
bardzo lubię tą strone ale te zmiany idą na gorsze moim zdaniem. Jeszcze wiele rzeczy brakuje, które by się przydały.
0
napewno Ich na to stać
0
dziadek dobrze gada. szanuje go za to że jest szczery, a nie arogancki
0
M.Grzybiński#22 - twoje zdanie podsumowujące było bardzo aroganckie, żartobliwe, a zarazem trafne.
Ronaldo to człowiek, który nie może sie pogodzić z tym, że Messi jest po prostu od niego lepszy - tak było, jest i będzie.
0
napewno nie mozna lekceważyć arsenalu w tym sezonie gra o wiele lepiej niz w poprzednich i nie bedzie barcie łatwo jak rok temu ale ja wierze w zwycięstwo BARCY
0
jak się przyjrzeć to tak ale na pierwszy rzut oka
0
To co powiedział pan Jorge to zupełnie się z nim zgadzam.
tak wogóle to są do siebie strasznie podobni na tym zdjęciu na pierwszy rzut oka nie wiedziałem który to Lionel
0
To co powiedział pan Jorge to zupełnie się z nim zgadzam.
tak wogóle to są do siebie strasznie podobni na tym zdjęciu na pierwszy rzut oka nie wiedziałem który to Lionel