jak ten news to prawda i wszytko pojdzie jak po masełku ;p , to bede mial zajebista satysfakcje ze wszyscy napinacze typu ,,NIE PASUJE , ZADNEGO IBRY'' bedą teraz płakać w poduszke :D hahahah
Bedzie czas na odpoczynek przecież ;/ gramy we wtorek a potem w sobote , a to jest duzo czasu do zregenerowania sił.
Po pierwsze nie musimy grac z bayernem fajerwerków , wsytarczy 0:0 albo 1:0 , nawet jak przegramy 1, 2 bramkami to nic sie nie stanie ;s po drugie , nie musimy grac Henry Eto Messi , wystarczy Gudjonsen ,bojan , hleb , w obornie sylvinho puyol pique alves a w pomocy keita , toure/busquets i iniesta/xavi dla podtrzymania gry i tyle , takim skladem mozemy zagrac i nawet tak bayern nie ma szans wygrac 4:0
Komentarze
0
ja wole Eto'o ;D
ktos kiedys sie ze mna kłócił ze Villa to mocny silowo pilkarz ^^ hahahah
Po wczorajszym meczu wszylo jak gra Villa gdy ma dobrze zbudowanych silnych obroncow przed soba ;/ , gra niestety piach...
Dla porownania Torres nie strzelil nic i skutecznosc tez zawodzila ale on przynajmniej umial sie przedrzec przez obrone USA.
0
abramowicz nawet nie zauwazy tych 100 tysiow :D , on pewnie 100k ma w kieszeni jak do spożywczaka idzie hehehehe xD
0
PS. Tak oglodam mecze hiszpani z jego udzialem i moim zdaniem to nic ciekawego nie gra ;)
0
dobrze , dobrze znawcy , wy znacie taktyke i zamiary barcy od kuchni :( przepraszam naprawde , wybaczycie mi ?
...
0
przeciez Benitez juz powiedzial ze marszczerano nigdzie nie odchodzi :|
0
brać maloude z chelsea :] , podobno nie pasuje do taktyki ancelottiego i chce go opchnac za 15-20 mln :]
Malouda to zaden gwiazdor , to po prostu dobry pilkarz , (alves musial go faulowac zeby mu pilke odebrac)
0
a niby dlaczego nie ? , to swietny pilkarz !
0
Witam , ktos kiedys pytal skad mozna sciagnac caly mecz :] chyba w tym temacie nawet , wiec odpowiadam :D tutaj :
http://chomikuj.pl/Stefanulek/Fc+Barcelona/Barcelona+vs+Arsenal-final+LM
Format avi , 650mb jedna polowa , komentarz po polsku , transmisja z TVP2 , komentarz Dariusz Szpakowski i Miroslaw Trzeciak.
0
no wreszcie ! Welcome to Barcelona ZLATAN :D
jak ten news to prawda i wszytko pojdzie jak po masełku ;p , to bede mial zajebista satysfakcje ze wszyscy napinacze typu ,,NIE PASUJE , ZADNEGO IBRY'' bedą teraz płakać w poduszke :D hahahah
Ja od zawsze lubiłem Zlatana ;]
0
Bedzie czas na odpoczynek przecież ;/ gramy we wtorek a potem w sobote , a to jest duzo czasu do zregenerowania sił.
Po pierwsze nie musimy grac z bayernem fajerwerków , wsytarczy 0:0 albo 1:0 , nawet jak przegramy 1, 2 bramkami to nic sie nie stanie ;s po drugie , nie musimy grac Henry Eto Messi , wystarczy Gudjonsen ,bojan , hleb , w obornie sylvinho puyol pique alves a w pomocy keita , toure/busquets i iniesta/xavi dla podtrzymania gry i tyle , takim skladem mozemy zagrac i nawet tak bayern nie ma szans wygrac 4:0