barceloniasz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja wole Eto'o ;D
ktos kiedys sie ze mna kłócił ze Villa to mocny silowo pilkarz ^^ hahahah
Po wczorajszym meczu wszylo jak gra Villa gdy ma dobrze zbudowanych silnych obroncow przed soba ;/ , gra niestety piach...
Dla porownania Torres nie strzelil nic i skutecznosc tez zawodzila ale on przynajmniej umial sie przedrzec przez obrone USA.
0
abramowicz nawet nie zauwazy tych 100 tysiow :D , on pewnie 100k ma w kieszeni jak do spożywczaka idzie hehehehe xD
0
PS. Tak oglodam mecze hiszpani z jego udzialem i moim zdaniem to nic ciekawego nie gra ;)
0
dobrze , dobrze znawcy , wy znacie taktyke i zamiary barcy od kuchni :( przepraszam naprawde , wybaczycie mi ?
...
0
przeciez Benitez juz powiedzial ze marszczerano nigdzie nie odchodzi :|
0
mejor
raczej nie ;/ 69 kg wagi i drobna postura
ale kazdy ma swoje zdanie :]
Jak przyjdzie villa to tez nie bedzie źle , ale ja osobiscie nie jestem zwolennkiem tego transferu.
0
ja tam sie nie jaram Villa ;/ , osobiscie wolałbym jakies silnego wysokiego napastnika , a jak nie wysokiego to chociaz silnego ;/
0
to fajnie :] ale Valdi zostaje :D
0
boojan27
hehehehehehheheh
chlopak pewnie mysli ze ci co pisali tego newsa przekaża Barcie zeby kupili Ville i Asenjo :D xD ahhahaha
0
uważam że warto ze wzgledu na to ze jest za free a ławka nigdy nie za długa :]
0
@mesiasz
Ja nie mam co uzasadniac bo ja nie jestem ani za ani przeciw , i nie wyrazilem swojej opini co do tego newsa , jestem neutralnie nastawiony,co nie znaczy ze mi nie zalezy na posunieciach transferowych Barcelony i ja w przeciwieństwie do Ciebie nie krzycze zaraz na forum ,,NIE PASUJE'' , bo po tym niestety można ocenić twoja wiedze o pilce noznej lub danym pilkarzu.
@Mickey131
Ja to mówiłem ogólnie , a nie tylko do Ciebie , i nie bardzo mnie interesuje czy ty masz 12 czy 30 lat , chodziło mi o to że głównie napinacze to dzieci w wieku 10-15 lat ktorym sie wydaje ze wszytkie rozumy pozjadali , a swoja wiedze bazują na fifie czy innym fm.
0
...ciąg dalszy nastąpi
0
oj dzieci , dzieci...
Niektorzy twierdza ze nie pasuje , ale na jakiej podstawie tak twierdzicie ?
Inni wola Robinho , ok .
Jeszcze inni twierdza ze to drewno. hmm...
Bo co k**wa , w fifie malo bramek strzela ? i ma skills tylko 80 ?
Przestancie dzieciaki sie wypowiadac na tym forum bo to jest żałosne , jak widze 10-15 letnich znawców pilki noznej ktorzy kibicuja barcy od 27 maja 2009 roku od 22:00 ^^ to mam dosc.
Dajcie se na looz , a jak już bardzo czujecie że sie znacie na rzeczy to uzasadnijcie swoje wypowiedzi zamiast konczyc na ,,nie pasuje !''.
Pozdrawiam normalnych i obiektywnych kibicow FC Barcelony.
0
ja nie chce zeby Valdi odchodzil :(
0
28 lat skonczyl dopiero 3 dni temu :] takze jeszcze z 3-4 sezony na luzie pogra
0
dokladnie , francuz to solidny pilkarz , silny , szybki , i ma te 181cm , ribery podobno juz jest jedna noga w realu , a nawet jak to plotka to nie sadze by Laporta wylozyl za niego 50-60 mln ;/
0
a niby dlaczego nie ? , to swietny pilkarz !
0
brać maloude z chelsea :] , podobno nie pasuje do taktyki ancelottiego i chce go opchnac za 15-20 mln :]
Malouda to zaden gwiazdor , to po prostu dobry pilkarz , (alves musial go faulowac zeby mu pilke odebrac)
0
jak porto zażąda 25 mln to lepiej za 30 vidicia wziasc ;] , ale tak za 15-20 to Bruno jest OK.
0
Zostawić Hleba ! i dać mu szanse w srodku pola , a nie robic z niego skrzydlowego ;/
0
kolejny karakan 1,70... :|
0
byłoby najs jakby ribery do nas przyszedł za 40 mln :D , a nie za 60 czy 100...
0
a ja nie chce zeby c.ronaldo odchodzil z man utd ;/ i to nie dlatego ze real sie wzmoni , ale dlatego ze to juz nie bedzie ten sam manchester , ronaldo byl jego ikona , jezeli ktos zapyta sie o jakiegos pilkarza man utd to pierwsza mysl to c.ronaldo ! , po za tym mimo jego boiskowych fochów i aktorstwa , dazylem go szacunkiem za umiejetnosci pilkarskie ,i nie chce zeby gral w druzynie naszych najwiekszych rywali , i marnowal sie jego talent.
Perez ty stara tepa swinio !
0
@vajcz1984
,,zlatan wogóle nie pasujący do systemu gry Barçy''
skoro zarząd o niego ubiega to znaczy ze pasuje :| , chyba ze ty wiesz lepiej :/
0
niech oferuje i 100 mln , poki co to barca ma na celowniku ibre
0
pep , pewnie wie ze milito to juz nie bedzie ten milito :]
kazdy wie o co chodzi
0
tez mam taka nadzieje ;]
0
@michalcioch
,,wiesz...jakby wyciac najlepsze akcje to nawet Rasiak by wygladal fajnie''
To jest akurat prawda :P , po filmikach nie da sie ocenic pilkarza , bo o kazdym mozna by skleic 4-6 minutowy filmik z jego najlepszymi zagraniami , kiwkami strzalami itp
0
no wreszcie ! Welcome to Barcelona ZLATAN :D
jak ten news to prawda i wszytko pojdzie jak po masełku ;p , to bede mial zajebista satysfakcje ze wszyscy napinacze typu ,,NIE PASUJE , ZADNEGO IBRY'' bedą teraz płakać w poduszke :D hahahah
Ja od zawsze lubiłem Zlatana ;]
0
Panie znawco Moyart
,,Cesc i Hleb w rotacji z Xavim i Iniestą??''
tak wlasnie tak :]
,,nie potrzebujemy 30 wzmocnień tylko 3/4''
a ja ilu wymieniłem ? 5 w tym 1 za darmo