0

ja wole Eto'o ;D

ktos kiedys sie ze mna kłócił ze Villa to mocny silowo pilkarz ^^ hahahah

Po wczorajszym meczu wszylo jak gra Villa gdy ma dobrze zbudowanych silnych obroncow przed soba ;/ , gra niestety piach...

Dla porownania Torres nie strzelil nic i skutecznosc tez zawodzila ale on przynajmniej umial sie przedrzec przez obrone USA.

0

abramowicz nawet nie zauwazy tych 100 tysiow :D , on pewnie 100k ma w kieszeni jak do spożywczaka idzie hehehehe xD

0

PS. Tak oglodam mecze hiszpani z jego udzialem i moim zdaniem to nic ciekawego nie gra ;)

0

dobrze , dobrze znawcy , wy znacie taktyke i zamiary barcy od kuchni :( przepraszam naprawde , wybaczycie mi ?

...

0

przeciez Benitez juz powiedzial ze marszczerano nigdzie nie odchodzi :|

0

mejor

raczej nie ;/ 69 kg wagi i drobna postura

ale kazdy ma swoje zdanie :]

Jak przyjdzie villa to tez nie bedzie źle , ale ja osobiscie nie jestem zwolennkiem tego transferu.

0

ja tam sie nie jaram Villa ;/ , osobiscie wolałbym jakies silnego wysokiego napastnika , a jak nie wysokiego to chociaz silnego ;/

0

to fajnie :] ale Valdi zostaje :D

0

boojan27

hehehehehehheheh

chlopak pewnie mysli ze ci co pisali tego newsa przekaża Barcie zeby kupili Ville i Asenjo :D xD ahhahaha

0

uważam że warto ze wzgledu na to ze jest za free a ławka nigdy nie za długa :]

0

@mesiasz

Ja nie mam co uzasadniac bo ja nie jestem ani za ani przeciw , i nie wyrazilem swojej opini co do tego newsa , jestem neutralnie nastawiony,co nie znaczy ze mi nie zalezy na posunieciach transferowych Barcelony i ja w przeciwieństwie do Ciebie nie krzycze zaraz na forum ,,NIE PASUJE'' , bo po tym niestety można ocenić twoja wiedze o pilce noznej lub danym pilkarzu.

@Mickey131

Ja to mówiłem ogólnie , a nie tylko do Ciebie , i nie bardzo mnie interesuje czy ty masz 12 czy 30 lat , chodziło mi o to że głównie napinacze to dzieci w wieku 10-15 lat ktorym sie wydaje ze wszytkie rozumy pozjadali , a swoja wiedze bazują na fifie czy innym fm.

0

...ciąg dalszy nastąpi

0

oj dzieci , dzieci...

Niektorzy twierdza ze nie pasuje , ale na jakiej podstawie tak twierdzicie ?

Inni wola Robinho , ok .

Jeszcze inni twierdza ze to drewno. hmm...

Bo co k**wa , w fifie malo bramek strzela ? i ma skills tylko 80 ?

Przestancie dzieciaki sie wypowiadac na tym forum bo to jest żałosne , jak widze 10-15 letnich znawców pilki noznej ktorzy kibicuja barcy od 27 maja 2009 roku od 22:00 ^^ to mam dosc.

Dajcie se na looz , a jak już bardzo czujecie że sie znacie na rzeczy to uzasadnijcie swoje wypowiedzi zamiast konczyc na ,,nie pasuje !''.

Pozdrawiam normalnych i obiektywnych kibicow FC Barcelony.

0

ja nie chce zeby Valdi odchodzil :(

0

28 lat skonczyl dopiero 3 dni temu :] takze jeszcze z 3-4 sezony na luzie pogra

0

dokladnie , francuz to solidny pilkarz , silny , szybki , i ma te 181cm , ribery podobno juz jest jedna noga w realu , a nawet jak to plotka to nie sadze by Laporta wylozyl za niego 50-60 mln ;/

0

a niby dlaczego nie ? , to swietny pilkarz !

0

brać maloude z chelsea :] , podobno nie pasuje do taktyki ancelottiego i chce go opchnac za 15-20 mln :]

Malouda to zaden gwiazdor , to po prostu dobry pilkarz , (alves musial go faulowac zeby mu pilke odebrac)

0

jak porto zażąda 25 mln to lepiej za 30 vidicia wziasc ;] , ale tak za 15-20 to Bruno jest OK.

0

Zostawić Hleba ! i dać mu szanse w srodku pola , a nie robic z niego skrzydlowego ;/

0

kolejny karakan 1,70... :|

0

byłoby najs jakby ribery do nas przyszedł za 40 mln :D , a nie za 60 czy 100...

0

a ja nie chce zeby c.ronaldo odchodzil z man utd ;/ i to nie dlatego ze real sie wzmoni , ale dlatego ze to juz nie bedzie ten sam manchester , ronaldo byl jego ikona , jezeli ktos zapyta sie o jakiegos pilkarza man utd to pierwsza mysl to c.ronaldo ! , po za tym mimo jego boiskowych fochów i aktorstwa , dazylem go szacunkiem za umiejetnosci pilkarskie ,i nie chce zeby gral w druzynie naszych najwiekszych rywali , i marnowal sie jego talent.

Perez ty stara tepa swinio !

0

@vajcz1984

,,zlatan wogóle nie pasujący do systemu gry Barçy''

skoro zarząd o niego ubiega to znaczy ze pasuje :| , chyba ze ty wiesz lepiej :/

0

niech oferuje i 100 mln , poki co to barca ma na celowniku ibre

0

pep , pewnie wie ze milito to juz nie bedzie ten milito :]

kazdy wie o co chodzi

0

tez mam taka nadzieje ;]

0

@michalcioch

,,wiesz...jakby wyciac najlepsze akcje to nawet Rasiak by wygladal fajnie''

To jest akurat prawda :P , po filmikach nie da sie ocenic pilkarza , bo o kazdym mozna by skleic 4-6 minutowy filmik z jego najlepszymi zagraniami , kiwkami strzalami itp

0

no wreszcie ! Welcome to Barcelona ZLATAN :D

jak ten news to prawda i wszytko pojdzie jak po masełku ;p , to bede mial zajebista satysfakcje ze wszyscy napinacze typu ,,NIE PASUJE , ZADNEGO IBRY'' bedą teraz płakać w poduszke :D hahahah

Ja od zawsze lubiłem Zlatana ;]

0

Panie znawco Moyart

,,Cesc i Hleb w rotacji z Xavim i Iniestą??''

tak wlasnie tak :]

,,nie potrzebujemy 30 wzmocnień tylko 3/4''

a ja ilu wymieniłem ? 5 w tym 1 za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?